Kategoria lokalna: 5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel jest na bardzo dobrym poziomie. Obsługa miła pomocna w każdej chwili. Za względu na pandemię w hotelu są pewne zasady które powodują że każdy wypoczywający czuje się bezpieczny. Niestety były przypadki gości którzy nie mogli się dostosować do tych reguł. Myślę że jest to z winy niedoinformowania, nie każdy zna angielski a rezydentki przy przyjeździe nie spełniły swoich obowiązków. W hotelu polskiego właściciela można byłoby zatrudnić polską recepcjonistkę, gdzie myślę że większość gości to Polacy. Pani która pracowała w recepcji była niezbyt komunikatywna zwłaszcza dla osób które z angielskim są na bakier. Nie było w pokojach czajników, ekspresów do kawy a już najbardziej dziwne jest to że otrzymaliśmy tylko jedną butelkę wody na przywitanie. Nadmieniam, że woda z kranu nie nadaje się do picia nawet po przegotowaniu. Wożę ze sobą własny czajniczek do swoich ziółek ale tym razem zapewnienia o wyposażeniu pokoi zmyliły moją czujność. Jeżeli chodzi o plażę to leżaki są usytuowane pod nadzorem obcego baru gdzie można korzystać również w natrysku i toalety, są one bezpłatne więc korzystają z nich również tubylcy/brak nadzoru/.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ocena dotyczy hotelu elite, ponieważ cameo nie został otwarty. Ogólnie na plus, jedzenie smaczne chociaż bez fajerwerków, drinki oki, napoje i piwo rozwadniane. Hotel nowy, więc wszystko schludne i nowe. Dobrze wyposażone pokoje, porządnie codziennie sprzątane. Minusem jest umiejscowienie suszarki do włosów, przy kablu 20 cm dla osoby dorosłej suszenie włosów jest mega wyczynem. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. jeszcze dwa słowa na temat Laganas, miasteczko nieciekawe, jeśli miałabym wybierać się ponownie na Zakynthos to byłoby to Tsilivi . Plaża nieciekawa, ale płytkie zejście do morza, dla dzieci i do spacerów idealne
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Byliśmy w tym roku z 1.5roczną Córeczką. Hotel bardzo ładny, wygląda jak nowy, zadbany. Położony na samym końcu miasteczka, raczej na spokojny urlop, do imprezowej części daleko. Bardzo duży plus za codziennie sprzątanie pokoi. W barze przy basenie bardzo dobre drinki w ramach all inclusive. Jedzenie mogłoby być bardziej różnorodne. Plaża piękna, piaszczysta. Niestety nie przy hotelu a jakieś 300m trzeba dojść. Dużym minusem są animatorki dziecięce. Mają wyuczony schemat tańca (codziennie ta sama składanka) i nawet jeżeli grupa jest maluchów która nie potrafi naśladować to animatorka swoje odtańczy i idzie. Rodzice dzieci nie byli zadowoleni z animacji.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje w w/w hotelu oceniam bardzo dobrze, jedzenie dobre, chociaż mogłoby być bardziej urozmaicone. Obsługa hotelu bardzo miła, a najbardziej manager, który witał każdego gościa z uśmiechem. Wystarczająca ilość leżaków. Jest to hotel, który mogę polecić innym. Brałam udział w wycieczce dookoła wyspy, którą uważam za bardzo interesującą, pilotka Pani Aleksandra z dużą wiedzą i bardzo sympatyczna. Myślę, że wrócę do tego hotelu.