Opinie o Admiral De Luxe
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia wypoczynku
LIDIA, --- 01.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzePokoj mały mało miejsca na ubrania tylko 2 szuflady i 6 wieszaków brak gniazdka w łazience 1 wieszak na ręczniki brak półki na kosmetyki brak kubka na szczoteczki i pastę wyżywienie monotonne codziennie to samo pani na recepcji nie mila plaża to totalna porażka dziurawe brudne leżaki parasole też zniszczone widać ze nikt o tą plaże nie dba samo dojście brudne zapuszczone wycieczki fakultatywne byly z tego wszystkiego,ystkiego najlepsze
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Admiral de lux
Monika, Gdańsk 25.08.2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeOpis oferty hotelu nie zgadza się z rzeczywistością. Jedzenie dobre lecz monotonne. Animacji praktycznie nie ma, w trakcie tygodniowego pobytu jeden wieczór grecki i dwa występy na żywo reszta to muzyka sprzętowa. W ciągu dnia tylko jeden aqua aerobik i na tym koniec. Hotel odnowiony, czysty i część pokoji wyposażona w swoje baseny natomiast basen główny tragedia, niedostosowany kompletnie do takiej ilości gości, można było wejść do niego tylko w porze lanchu bo inaczej nie dało rady nawet się zamoczyć nie mówiąc już o pływaniu, pełno dzieci i dorosłych z ogromnymi dmuchańcami-masakra. Oczywiście jak rano nie zajęło się leżaka to wolny można było znaleźć dopiero po południu. Na koniec hit, a mianowicie plaża która przynależy do hotelu, na zdjęciach było widać że żadna rewelacja ale na miejscu to już zupełnie co innego, po prostu dramat, leżaki i parasole brudne i dziurawe aż obrzydzenie brało żeby się tam położyć. Za taką ofertę można zapłacić góra 5.000 za dwie osoby a nie prawie 10 tyś jak w moim przypadku. Zdecydowanie nie polecam za taką cenę