Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
White olive elite we dwoje
Bogusława 07.06.2022 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel pachnący świeżością, czysty i nowoczesny, co bardzo mi pasowało. Codziennie sprzatane pokoje i wymieniane reczniki. Plaża pozostawia wiele do życzenia, więc lepiej kapać się w morzu, podczas rejsów. Jedzenie urozmaicone i smaczne, ale bez efektu wow. Menu w języku polskim i przewaga Polaków (dla jednych to plus, dla innych minus). Sezon się rozkręca, więc nie było problemów z leżakami przy basenie. Nie jestem fanem animacji, ale to była porażka. Animatorka z układem tanecznym, jako aerobik w wodzie- nieporozumienie. Brakowało wieczorem typowej greckiej muzyki- praktycznie nic się nie działo. Przyjemniej spędzało by się czas wieczorem, przy muzyce na żywo. W hotelu było mało dzieci, co super mi pasowało. Ogolnie- jestem bardzo zadowolona z pobytu, ale pewne braki były, wiec raczej 4 gwiazdki. Polecam pokój z widokiem na basen, bo inaczej można trafić na pokój tuż przy ulicy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje 2023
EWELINA, Łódź 25.07.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeBardzo fajny hotel, który znajduje się na wjeździe do miasta. Wszędzie blisko. Od Lotniska oddalony o 15 minut. Jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie. Cisza i spokój. Blisko do centrum i wypożyczalni samochodów. W hotelu tez jest stanowisko do wypożyczenia samochodu. W pokojach czysto. Blisko plaży. Rezydent zafiksowany na wycieczkę do Aten. Polecam fajny spacerek na wyspę ślubów Cameo. Nie było problemów z leżakami.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Brawo
Koliber 12.07.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWakacje, czerwiec, rodzina z nastoletnią córką. Pokój na wysoki standard, hotel również. Czysto. Restauracja serwująca dania smaczne, jedyny minus to mało greckich potraw. Minusem hotelu jest brak imprez wieczornych, organizacji czasu dla dorosłych, niewiele animacji dla dzieci. Siłownia uboga.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje maj w WOE
PIOTR, BYDGOSZCZ 31.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, w parzePobyt w White Olive Elite Laganas był naprawdę udany. Hotel zachwyca nowoczesnym wystrojem, czystością oraz wysokim standardem pokoi. Obsługa jest bardzo miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta, dzięki czemu można poczuć się wyjątkowo od pierwszego dnia. Dużym atutem jest piękny basen z wygodnymi leżakami oraz zadbany teren hotelu. Jedzenie było smaczne i różnorodne – każdy znajdzie coś dla siebie. Lokalizacja również zasługuje na pochwałę, ponieważ hotel znajduje się blisko plaży i atrakcji Laganas, a jednocześnie zapewnia spokojną atmosferę do wypoczynku. To idealne miejsce zarówno dla par, jak i osób szukających relaksu na słonecznej wyspie Zakynthos. Zdecydowanie polecam i chętnie wrócę ponownie!
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wrześniowa podróż poślubna
Magdalena 30.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parzeNa hotel White Olive Elite zdecydowaliśmy się w grudniu poprzedniego roku, trochę się obawiałam składać zamówienie tylko na podstawie wizualizacji w biurze podróży, jednak był to strzał w dziesiątkę. W hotelu spędziliśmy 11 dni więc nic się przed nami nie ukrylo. Obsługa 10/10 mili, sympatyczni, ponoć nawet w recepcji pracował Polak p. Kuba ale nie mieliśmy szczęścia na niego natrafić, jednak pracownicy mówią biegle po angielsku. Czystość w hotelu-10/10, naprawdę byliśmy w szoku, pokoje codziennie sprzątane ale nawet w restauracji widać było krzatanine. Położenie hotelu-10/10, odpowiednio daleko od głośnego Laganas, pokoje - 10/10,tak jak na zdjęciach, światło i klima sterowane ręcznie. Jedzenie ocenialbym na 8/10. Śniadania ekstra, bardzo duży wybór, jajka sadzone, kiełbaski, śniadania francuskie, angielskie mnóstwo dzemow, codziennie pani smazyla omlet z dodatkami lub naleśniki, obiady i kolacje-dobre zupy, makarony, kilka razy były owoce morza(mule i krewetki)-bardzo dobre, super wybór sałatek. Minus za mała ilość ryb-przez 11dni jeden rodzaj się pojawił, soki i napoje raczej kiepskie, smakowały jak z proszku. Za to desery pierwsza klasa. Jeśli moglabym coś zmienic to muzykę. Brakowało jakiejkolwiek podczas jedzenia a na basenie zdazala się, ale dziwna-wystarczyło by greckie radio. Polecam wszystkim ten hotel, myślę że się nie zawiedziecie, czytając opinie myślę że ludzie trochę przesadzaja jeśli chodzi o jedzenie. My bawiliśmy się świetnie, z okazji podróży poślubnej dwukrotnie otrzymaliśmy szampana oraz owoce do pokoju, dzięki Rainbow!
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wczasy Zakynthos pazdziernik 2024
Tomasz, Tczew 09.10.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąOgólne wrazenia pozytywne.Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie w restauracji hotelowej,na życzenie sprzątane pokoje nawet codziennie.Minus to niezbyt mile panie na recepcji,lunch box to sucha kanapka w dodatku dwa lunch boxy na 3 osoby!!Zas rezydent nie odpowiada na telefony.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
polecam
ELŻBIETA DOROTA, BIAŁE BŁOTA 14.10.2019 | Tagi: 46-55 lat, w parzeBardzo udane wakacje.Fajny hotel blisko plaży.Pyszne jedzenie w głównej restauracji .Druga restauracja płatna blisko basenowego baru z drinkami ciągle pusta, a szkoda ,ze marnuje się takie fajne miejsce.(idealne na muzyczkę i drinki po godz 23 ).Miejscowość bardzo rozrywkowa ,ale nie każdy lubi chodzić wieczorami po klubach więc miło by było posłuchać greckiej muzyczki w hotelu . Plaża bardzo długa zachęca do spacerów .Cameo Island czy Kalamaki spacerkiem do ogarnięcia .W poszukiwaniu caretta caretta i na wyspę żółwi można popłynąć z plaży łódeczką.Bardzo polecam.Było pięknie....
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przyjemny hotel
Bartek 26.07.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąWarunki w hotelu bardzo fajne, czysto i codziennie sprzątane. Obsługa miła. Jedzenie świeże i dobre ale mało lokalne i bardzo „spolszczone”, mały wybór. Hotel położony na obrzeżach Laganas wiec idealnie bo w nocy spokój. Plus za 2 baseny
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
ogólnie polecam
Tomasz, Zawiercie 30.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeogólnie polecam hotel wyżywienie widoki Zakynthos fajna wyspa i miło spędzony czas na wakacjach,miła obsługa hotelowa.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniały hotel
Patrycja, Warszawa 26.06.2023 | Termin pobytu: maj 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąPrzyjemny hotel, czyste, nowe i zadbane pokoje, codzienny serwis hotelowy, czysto, uzupełniane kosmetyki, smaczne jedzenie, ale mała różnorodność, mało dań typowo greckich, śniadania codziennie takie same. Po tygodniu pobytu rozkodowane karty, trzeba na recepcji upominać się o naprawę. U nas miało to miejsce dwa razy w ciągu pobytu.