Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lekkie rozczarowanie
Magdalena Maria, Warszawa 23.07.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną- zamknięte pomieszczenia w hotelu (pokój zabaw), bałagan przy meldowaniu (otrzymaliśmy pokój 2 osobowy, a była nas 3), bardzo słabe animacje, nie możność korzystania z animacji w hotelu white olive premium (a taka informacja była na stronie). 40 leżaków bezpłatnych na plaży na dwa hotele Po poprzedniej idealnej wycieczce z Rainbow na Korfu jesteśmy trochę rozczarowani.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel
MARCIN, IWONICZ ZDROJ 08.10.2019 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiHotel, pokoje ogólnie Ok, czysto , pokoje sprzątane codziennie. Strefa rekreacyjna też na mocne 5, blisko do morza około 5 minut na piechotę, dużym minusem było zawsze zimne jedzenie i to nawet to które było przy nas przyniesione. Słabe godziny jedzenia, drinki na barach w takie na 4
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
laganas 17.09-24.09
Agnieszka, 29.09.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzePodróż - OK chociaż wylot o 05:55 to trochę przesada. Hotel - standard jak na 5* średni, jedzenie takie sobie, czystość i wyposażenie hotelu takie sobie. Obsługa - bardzo miła i pomocna. Na plus: Pani Gizela (pilotka), wspaniała kobieta. Minusy: Cena pobytu, uważam że nie adekwatna do tego co sie otrzymuje. Jedynym co uratowało tą wycieczkę było zwiedzanie w wycieczkach fakultatywnych, na które oczywiście też wydaliśmy dużo pieniędzy. Opieka rezydenta mierna zarówno na lotnisku jak i w hotelu.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
majówka
Beata 28.07.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel na uboczu, raczej spokojny. Miejscowość raczej dla szukających rozrywek-przed sezonem wyludniona. Fajne pokoje dla rodziny, bo dostawki to normalne łóżka. Sympatyczne animatorki zabawiające dzieci. Wyżywienie dobre, duży wybór dań, sporo opcji dla wegetarian. W pokoju dostępna 1 butelka wody, potem trzeba kupić, bo ta w kranie nie nadaje się do picia. W piwnicy dostępna mała siłownia i pokój zabaw dla maluchów. Plaża przed sezonem dobra do spacerów. Woda w basenie zimna.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała pogoda
Wojtek 16.09.2021 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąHotel bardzo nowoczesny i czysty. Wymiana pościeli i ręczników bez zastrzeżeń. Basen pomimo, że nie za duży spokojnie mieścił gości i nie było tłoku. Największe zastrzeżenia mamy do jedzenia, było monotonne i brakowało większej ilości owoców. Każdy z uczestników miał problemy żołądkowe spowodowane wodą, albo jedzeniem. Poza tym turyści z Anglii zachowywali się bardzo głośno na basenie i w nocy gdy wracali z nocnej imprezy. Ochrona słabo reagowała na ich wybryki, 2 noce mieliśmy nie przespane z powodu wrzasków i hałasu.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udana z zastrzeżeniem.
Halina Żurakowska 02.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeWczasy udane,z pewnym mankamentem. Otóż przez cały pobytu w hotelu rozchodziła się nieprzyjemna woń fekaliów.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Szybkie wakacje
wika1232003 28.04.2026 | Tagi: do 25 lat, z rodzinąLot przebiegł świetnie bez żadnych zarzutów ,opieka rezydenta na najwyższym poziomie . Bardzo duży plus że był w hotelu Polski język Jedzenie nie do końca nas przekonywało mogło by być lepsze . I szkoda że brak komunikacji miejskiej od Laganas
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
miły pobyt
DARIUSZ, MARKI 26.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąfajny pobyt w tym hotelu smacznie i czysto , blisko do centrum . fantastyczne animatorki Zuzia i Natalia przemiłe , zawsze uśmiechnięte zasługują na solidną premię
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jedzenie do poprawy
MossHave 31.05.2021 | Tagi: 36-45 lat, w parze4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Majowy wypoczynek
Marta 30.06.2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiPobyt byłby w pełni udany, gdyby nie wszechobecna muzyka puszczana przy basenie od 10.00 do 23.00. Muzykę słychać było także w pokojach, mimo zamkniętych okien. Było to bardzo męczące i irytujące. Korzystaliśmy też z czterech masaży, ale nie wszystkie były satysfakcjonujące, Pani masażystka jakby pierwszy raz robiła np. masaż kamieniami. Posiłki były przyzwoite , miła obsługa.