Opinie o White Olive Elite Laganas

Kategoria lokalna: 5

5.4/6
(1209 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.9
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Lekkie rozczarowanie

    Magdalena Maria, Warszawa 23.07.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    - zamknięte pomieszczenia w hotelu (pokój zabaw), bałagan przy meldowaniu (otrzymaliśmy pokój 2 osobowy, a była nas 3), bardzo słabe animacje, nie możność korzystania z animacji w hotelu white olive premium (a taka informacja była na stronie). 40 leżaków bezpłatnych na plaży na dwa hotele Po poprzedniej idealnej wycieczce z Rainbow na Korfu jesteśmy trochę rozczarowani.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel

    MARCIN, IWONICZ ZDROJ 08.10.2019 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymi

    Hotel, pokoje ogólnie Ok, czysto , pokoje sprzątane codziennie. Strefa rekreacyjna też na mocne 5, blisko do morza około 5 minut na piechotę, dużym minusem było zawsze zimne jedzenie i to nawet to które było przy nas przyniesione. Słabe godziny jedzenia, drinki na barach w takie na 4

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    laganas 17.09-24.09

    Agnieszka, 29.09.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Podróż - OK chociaż wylot o 05:55 to trochę przesada. Hotel - standard jak na 5* średni, jedzenie takie sobie, czystość i wyposażenie hotelu takie sobie. Obsługa - bardzo miła i pomocna. Na plus: Pani Gizela (pilotka), wspaniała kobieta. Minusy: Cena pobytu, uważam że nie adekwatna do tego co sie otrzymuje. Jedynym co uratowało tą wycieczkę było zwiedzanie w wycieczkach fakultatywnych, na które oczywiście też wydaliśmy dużo pieniędzy. Opieka rezydenta mierna zarówno na lotnisku jak i w hotelu.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    majówka

    Beata 28.07.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel na uboczu, raczej spokojny. Miejscowość raczej dla szukających rozrywek-przed sezonem wyludniona. Fajne pokoje dla rodziny, bo dostawki to normalne łóżka. Sympatyczne animatorki zabawiające dzieci. Wyżywienie dobre, duży wybór dań, sporo opcji dla wegetarian. W pokoju dostępna 1 butelka wody, potem trzeba kupić, bo ta w kranie nie nadaje się do picia. W piwnicy dostępna mała siłownia i pokój zabaw dla maluchów. Plaża przed sezonem dobra do spacerów. Woda w basenie zimna.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wspaniała pogoda

    Wojtek 16.09.2021 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Hotel bardzo nowoczesny i czysty. Wymiana pościeli i ręczników bez zastrzeżeń. Basen pomimo, że nie za duży spokojnie mieścił gości i nie było tłoku. Największe zastrzeżenia mamy do jedzenia, było monotonne i brakowało większej ilości owoców. Każdy z uczestników miał problemy żołądkowe spowodowane wodą, albo jedzeniem. Poza tym turyści z Anglii zachowywali się bardzo głośno na basenie i w nocy gdy wracali z nocnej imprezy. Ochrona słabo reagowała na ich wybryki, 2 noce mieliśmy nie przespane z powodu wrzasków i hałasu.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Udana z zastrzeżeniem.

    Halina Żurakowska 02.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Wczasy udane,z pewnym mankamentem. Otóż przez cały pobytu w hotelu rozchodziła się nieprzyjemna woń fekaliów.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Szybkie wakacje

    wika1232003 28.04.2026 | Tagi: do 25 lat, z rodziną

    Lot przebiegł świetnie bez żadnych zarzutów ,opieka rezydenta na najwyższym poziomie . Bardzo duży plus że był w hotelu Polski język Jedzenie nie do końca nas przekonywało mogło by być lepsze . I szkoda że brak komunikacji miejskiej od Laganas

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    miły pobyt

    DARIUSZ, MARKI 26.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    fajny pobyt w tym hotelu smacznie i czysto , blisko do centrum . fantastyczne animatorki Zuzia i Natalia przemiłe , zawsze uśmiechnięte zasługują na solidną premię

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Jedzenie do poprawy

    MossHave 31.05.2021 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Majowy wypoczynek

    Marta 30.06.2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymi

    Pobyt byłby w pełni udany, gdyby nie wszechobecna muzyka puszczana przy basenie od 10.00 do 23.00. Muzykę słychać było także w pokojach, mimo zamkniętych okien. Było to bardzo męczące i irytujące. Korzystaliśmy też z czterech masaży, ale nie wszystkie były satysfakcjonujące, Pani masażystka jakby pierwszy raz robiła np. masaż kamieniami. Posiłki były przyzwoite , miła obsługa.