Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zakynthos Maj/Czerwiec 2021
Ewelina 07.06.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWyjazd zbiorem Rainbow mimo początkowych perturbacji lotniskowych ( zmiana miejsca wylotu) i zmiany hotelu ( lockdown w Grecji trwał nadal i wybrany przed wyjazdem hotel nie był otwarty na przyjęcie gości ) uważam za wyjątkowo udany. Hotel White Olive Elite bardzo mi odpowiadał , nowocześnie urządzony z przemiłą obsługą. Położony w okolicy jednej z głównych ulic, blisko do sklepów, restauracji. Nie leży w pierwszej lini brzegowej ale spacerek na plażę zajmuje minutę, może dwie. Plaża wspaniała codziennie można było spotkać w morzu zachwycające żółwie Careta i to stojąc w wodzie do kolan 😊. W czasie dłuższego spaceru można odwiedzić wysepkę Cameo- bardzo urokliwe miejsce. Pierwszy raz byłam na Zakynthos ale nie pierwszy na Greckiej wyspie. Mój urlop jak zawsze cudowny. Wspaniała pogoda, roślinność , widoki .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
polecam
Marzena 27.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąPolecam, bardzo fajny hotel, wszystko zgodnie z opisem czysto pokoje sprzątane codziennie, super obsługa jedzenie też ok
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super Hotel
Damian, Kielce 11.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel wart swoich gwiazdek, jedzenie ,obsługa 10/10.Hotel sprzątany codziennie,jedzenie świeże i pyszne. Super jest to że jest zakaz rezerwowania leżakòw.Po 23:00 jest cisza nocna gdzie ochrona Hotelu tego przestrzega.Hotel idealny dla dzieci.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniałe wakacje :)
Alina, Łódź 10.10.2022 | Termin pobytu: wrzesień 2022 | Tagi: do 25 lat, w parzeWspaniałe wakacje bez żadnego powodu do narzekania :) Hotel bardzo ładny, nowoczesny, wszystko nowe i czyste, bardzo piękny styl. Pokój dobrze wyposażony, bardzo wygodne łóżko i poduszki. W lazience jest wszystko, co jest potrzebne, ręczniki są wymieniane nawet za często. Sprzątanie, obsluga bez zarzutu i bardzo mila. Jakikolwiek "problem (pytanie)" rozwiązywany w ciągu kilku minut. Jedzenie bardzo smaczne, codziennie można spróbować czegoś innego, wszystko świeże i cieple, nawet za 15 minut przed końcem obiadu/kolacji wybór taki sam jak na początku. Co nas zaskoczyło - możliwość zamówienia lunch box-u jeżeli planujesz spędzić dzień poza hotelem, naprawdę świetna opcja. Drinki all inclusive smaczne, było czuć że alkoholu nie żalują :) Również ogromnym plusem jest pilnowanie ciszy, naprawdę da się wypocząć, nie ma żadnych halasów pośród nocy. Naprawdę widać, że hotelu zależy, żeby zrobić pobyt gości jak najlepszym. Do dyspozycji gości 2 baseny, przy obu dużo leżaków. Jest opcja wypożyczenia hotelowych plażowych ręczników, które będą regularnie wymieniane. Świetna lokalizacja - blisko morza i blisko miasta. Przyjemna okolica i piękna bardzo długa piasczysta plaża. Rainbow też oceniam na max-a, wszystkie informacje były dostępne na czas, wszędzie czekali na nas rezydenci, czuliśmy się naprawdę na wakacjach, kiedy nie trzeba się martwić co, gdzie i kiedy. Rezydent w hotelu chciała przekazać jak najwięcej informacji, które mogą się przydać, a nie tylko sprzedać wycieczki. Wybór tego hotelu, to był strał w dziesiątkę, już poleciłam go kilku znajomym i myślę, że na pewno wrócimy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
White OLive Elite Laganas
PIOTR, ZIELONA GORA 16.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiRewelacja.Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.Czysto,miło oraz bardzo smacznie.Serdecznie polecam niezdecydowanym.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sierpien 2020
Michał, Kraków 09.09.2020 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąPobyt wspaniały. Pomimo pandemii wszystko zorganizowane na najwyzszym poziomie. Zdecydowanie polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najlepszy urlop
Agata, Łęczyca 11.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąW tym choremu spędziłam wspaniały urlop. Wszystko na wysokim poziomie. Zaczynajac od obsługi która jest bardzo miła i pomocna, czystość na wysokim poziomie. Jedzenie różnorodne i bardzo smaczne a kolację zawsze w innej tematyce. Do plaży niedaleko więc miły spacerek. Hotel jest kameralny. Drinki bardzo smaczne. Ogólnie oceniam 10/10
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Życiowe doświadczenie przyjemności!
Patrycja, Mielec 10.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąCudowny hotel z ucztą dla oczy miłośników estetyki. Bez plastikowych zjeżdżalni do wody, i pstrokatych akcentów które zakłócają spokojny odpoczynek. Obsługa na wysokim poziomie, elastycznie działająca do potrzeb gosci hotelowych. Ale to co najważniejsze to wyżywienie! Bogata oferta, urozmaicone menu, które zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia. W skali 1-10 dla naszej rodziny 11!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zante jesienią
Krzysztof, WARSZAWA 06.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWyśmienite jedzenie, bardzo dobre warunki do wypoczynku ,pomocna obsługa w każdym względzie i tylko ta zmienna pogoda któara nas zaskoczyła Krzysztof Warszawa
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacyjna wycieczka 🩵
KINGA, GDANSK 09.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel położony w idealnej lokalizacji - blisko morza i centrum. Mimo informacji, że transfer z lotniska do hotelu trwa 30 minut, u Nas zajęło to tylko 15 minut co jest dodatkowym atutem 😊 Nie mogąc doczekać się wyjazdu, zaplanowałam sobie wszystkie miejsca które chciałam zobaczyć. Niestety po przybyciu na wyspę okazało się, że wiele wycieczek fakultatywnych w firmach lokalnych zostało odwołanych, ponieważ było już „po sezonie”. Jednak z ratunkiem przybył Rainbow! Następnego dnia po zakwaterowaniu mieliśmy spotkanie z opiekunem, który szczegółowo omówił działanie hotelu oraz opowiedział o atrakcjach wyspy i przedstawił własną ofertę wycieczek (nawet w te miejsca, które były nie do zdobycia w firmach lokalnych) z dodatkowym atutem polskiego przewodnika 👌 Jeżeli ktoś chciał zwiedzić wyspę na własną rękę, obok hotelu znajdował się przystanek autobusowy, a w samym hotelu mogliśmy wynająć auto, które rano było podstawione pod nasze miejsce pobytu. Dzięki temu zrealizowaliśmy wszystkie swoje plany i możemy stwierdzić, że były to najlepsze wakacje na jakich dotychczas byliśmy! 🩵 Dodatkowo jedzonko i atmosfera w hotelu- fantastyczna! Sama wycieczka była świetnie zorganizowana i nawet osoby nieznające języków obcych doskonale sobie radziły 😊 Gorąco polecam!!! 🩵🩵🩵