Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wczasy z rodziną
Damian, Knurów 21.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel super, bardzo miła obsługa zarówno personelu sprzątającego, kelnerów przede wszystkim , przemili, czysto, jedzenie smaczne, super podane. Polecam .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacja
Robert Czesław, Częstochowa 01.09.2020 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel godny polecenia. Czysto, smacznie obsługa przemiła. Plaża duża łagodne zejście do morza .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wyjazd z synem
Mariusz, Tarnowski Góry 19.11.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPierwszy raz w Grecji, bo jakoś ten kierunek był zbyt drogi w porównaniu do Turcji czy Egiptu a nawet Madagaskaru.Jak na pierwszą wizytę w Grecji to jestem mile zaskoczony co do kraju, mieszkańców i najważniejsze do hotelu.W hotelu wszystko na poziomie oczekiwanym - czysto, miło i bardzo dobre jedzenie.Kolejny wyjazd zaliczony do udanych a do tego hotelu wrócę.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzinne wakacje z niespełna 3 latka.
Krzysztof, Częstochowa 04.07.2022 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel super. Wszystko dość nowe, zadbane, jedzenie bardzo smaczne. Dobre położenie hotelu, do najbardziej imprezowej ulicy 5min, do plaży podobnie. Mila i pomocna obsługa. Blisko z lotniska. Polecam zdecydowanie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
SUPER!
AGNIESZKA, Warszawa 04.10.2021 | Tagi: 26-35 lat, w parzeByliśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Hotel jest czysty, obsługa sympatyczna i pomocna, jedzenie bardzo dobre. Niczego nam nie brakowało i cały wyjazd oceniam na fantastyczny!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje na Zakynthos
Ewa, ------ 10.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: do 25 lat, w parzeIdealne miejsce na podróż poślubna. Bardzo udany wyjazd. I cudowne wspomnienia. Umiejscowienie hotelu całkiem dobre.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo przyjemny hotel
Julia 12.05.2026 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parzeAtmosfera w hotelu bardzo przyjemna, jest cicho i błogo. Jedzenie smaczne, produkty bezglutenowe oznaczone na karteczkach co też bardzo na plus dla mnie. Baseny i pokoje czyste a obsługa miła i pomocna, napewno warto.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Warto się wybrać
Beata, Zabrze 02.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzePolecam bardzo dobry hotel, obsługa, lokacja, same superlatywy, kiedyś wrócimy tu na pewno, jedynie plaża do poprawki.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowne wakacje w trójkę :)
KINGA, Wola Ociecka 16.09.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąPobyt w hotelu oceniamy na 6+. Wszystko nam się bardzo podobało. Obsługa bardzo miła. Jedzenie pyszne, a wybór też duży. Basen rewelacja. Z naszej strony zero minusów a tylko same plusy :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ocena pobytu w ww hotelu
Elżbieta, Wałcz 15.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąJestem pod wrażeniem (podobnie jak wnuczka i mąż)! Kompleks hotelowy bardzo ładny i funkcjonalny. Personel, jak też obsługa hotelowa na wysokim poziomie . Wyżywienie bardzo dobre, w szerokim asortymencie i bardzo smaczne. Przemiłe i serdeczne panie animatorki.