Opinie o White Olive Elite Laganas

Kategoria lokalna: 5

5.4/6
(1213 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.9
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wczasy z rodziną

    Damian, Knurów 21.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel super, bardzo miła obsługa zarówno personelu sprzątającego, kelnerów przede wszystkim , przemili, czysto, jedzenie smaczne, super podane. Polecam .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Rewelacja

    Robert Czesław, Częstochowa 01.09.2020 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel godny polecenia. Czysto, smacznie obsługa przemiła. Plaża duża łagodne zejście do morza .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Wyjazd z synem

    Mariusz, Tarnowski Góry 19.11.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pierwszy raz w Grecji, bo jakoś ten kierunek był zbyt drogi w porównaniu do Turcji czy Egiptu a nawet Madagaskaru.Jak na pierwszą wizytę w Grecji to jestem mile zaskoczony co do kraju, mieszkańców i najważniejsze do hotelu.W hotelu wszystko na poziomie oczekiwanym - czysto, miło i bardzo dobre jedzenie.Kolejny wyjazd zaliczony do udanych a do tego hotelu wrócę.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Rodzinne wakacje z niespełna 3 latka.

    Krzysztof, Częstochowa 04.07.2022 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel super. Wszystko dość nowe, zadbane, jedzenie bardzo smaczne. Dobre położenie hotelu, do najbardziej imprezowej ulicy 5min, do plaży podobnie. Mila i pomocna obsługa. Blisko z lotniska. Polecam zdecydowanie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    SUPER!

    AGNIESZKA, Warszawa 04.10.2021 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Hotel jest czysty, obsługa sympatyczna i pomocna, jedzenie bardzo dobre. Niczego nam nie brakowało i cały wyjazd oceniam na fantastyczny!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wakacje na Zakynthos

    Ewa, ------ 10.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Idealne miejsce na podróż poślubna. Bardzo udany wyjazd. I cudowne wspomnienia. Umiejscowienie hotelu całkiem dobre.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bardzo przyjemny hotel

    Julia 12.05.2026 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Atmosfera w hotelu bardzo przyjemna, jest cicho i błogo. Jedzenie smaczne, produkty bezglutenowe oznaczone na karteczkach co też bardzo na plus dla mnie. Baseny i pokoje czyste a obsługa miła i pomocna, napewno warto.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Warto się wybrać

    Beata, Zabrze 02.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Polecam bardzo dobry hotel, obsługa, lokacja, same superlatywy, kiedyś wrócimy tu na pewno, jedynie plaża do poprawki.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Cudowne wakacje w trójkę :)

    KINGA, Wola Ociecka 16.09.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Pobyt w hotelu oceniamy na 6+. Wszystko nam się bardzo podobało. Obsługa bardzo miła. Jedzenie pyszne, a wybór też duży. Basen rewelacja. Z naszej strony zero minusów a tylko same plusy :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Ocena pobytu w ww hotelu

    Elżbieta, Wałcz 15.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Jestem pod wrażeniem (podobnie jak wnuczka i mąż)! Kompleks hotelowy bardzo ładny i funkcjonalny. Personel, jak też obsługa hotelowa na wysokim poziomie . Wyżywienie bardzo dobre, w szerokim asortymencie i bardzo smaczne. Przemiłe i serdeczne panie animatorki.