Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacyjne wakacje
Monika, --- 01.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąW hotelu White Olive Elite Laganas spędziliśmy wraz z rodzinką fantastyczne wakacje 2024. Hotel jak najbardziej godny polecenia. Dbają tutaj o wszystko i o wszystkich.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
polecam
Mariusz, Piastów 21.01.2026 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzehotel nowoczesny, bardzo miła obsługa, bardzo dobre wyżywienie, blisko do centrum, komfortowe warunki pobytu w hotelu- warto odwiedzić jeszcze raz
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam było super!
KATARZYNA 26.05.2023 | Termin pobytu: maj 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel nowy, czysty, zadbany z bardzo miłą i pomocną obsługą. Jedzenie różnorodne, smaczne każdy znajdzie coś dla siebie. Wycieczka fakultatywna ciekawa, można było zobaczyć piękne widoki oraz spróbować lokalnych przysmaków. Zdecydowanie polecam, a sami chętnie tam wrócimy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
rewelacja !
mariolek176@wp.pl 16.06.2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąWróciliśmy z mężem z pobytu w czerwcu w tym hotelu i jesteśmy zachwyceni. Hotel bardzo kameralny, bardzo czysty, co dzień sprzątany, wymieniane ręczniki, pościel, uzupełniane kosmetyki jak i kawa oraz herbata w pokojach. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Przez cały pobyt nie zdążyłam spróbować wszystkich dań które serwowano. A ciasta... poezja. Wieczorami można posiedzieć przy drinku i posłuchać muzyki nie rzadko na żywo. W ostatni dzień pobytu był również wieczór grecki z nauką tańca greckiego. Obsługa bardzo dyskretna ale szalenie sympatyczna i przyjazna. Na szczególne podziękowania zasługuje menadżer hotelu Aleksander. Szalenie sympatyczny ciepły człowiek. Pozdrawiamy go serdecznie. Szkoda że wczasy trwały tak krótko bo czułam się tam znakomicie /prawie jak w domu/. W ogóle Grecja jest bardzo pięknym i gościnnym krajem a ludzie przyjażni i bardzo gościnni. To był mój 2 pobyt w Grecji i na pewno jeszcze tam wrócę. Oprócz widoków/przepiękne/ ma dużo do zaoferowania. Mariola z rodziną
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super
Patryk, Białystok 19.07.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąCały wyjazd z Rainbow był super. Hotel bajka, jedzenie bardzo dobre.Na miejscu rezydentki z biura bardzo pomocne.Szczeze polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Greckie wakacje z dzieckiem
Damian, Łódź 27.09.2022 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąZabraliśmy na pierwsze zagraniczne wakacje naszego trzyletniego syna. Całość pobytu oceniam bardzo dobrze. Hotel dość czysty, obsługa rewelacyjna. Duża ilość informacji w języku polskim. Przyjemne animacje. Jedynie miejsce dla zabawy dla dzieci mogłoby być lepiej wyposażone, podobnie siłownia. Jedzenie dobre, na bierząco uzupełniane braki. Minusem jest brak świeżo wyciskanych soków.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wysoka półka
Sylwester, Pabianice 30.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel położony super - blisko plaży oraz pełnej sklepów i klubów okolicy, a jednak wysokie ogrodzenie oraz lekkie wycofanie w stosunku do jezdni daje spokój i ciszę. Jedzenie smaczne - choć ciężko odróżnić obiady od kolacji. Są też potrawy tematyczne - włoskie, meksykańskie, owoce morza… napoje, kawy, herbaty - dostępne do woli. Jedzenie dostępne od 7:00 do 21:30, drinki i napoje do 23:00. Polecam pokoje od strony uliczki prowadzącej nad morze - są najcichsze. Klimatyzacja niby nowa - ale dmucha słabo i działa tylko gdy ktoś jest w pokoju, więc po każdej wycieczce pokój przypomina piekarnik. Internet wi-fi szybki - odrębny dla każdego pokoju na odrębne hasło, w części basenowej wspólny dla wszystkich - więc jest nieco słabszy. Windy szybkie. Baseny cieplutkie, a zakaz rezerwacji leżaków pozwala znaleść puste miejsca w każdej chwili. Blisko nad morze - 5 minut pieszo. Blisko do przystanku autobusowego - jest pod hotelem. Blisko do sklepów - 3 minuty. W hotelu sklepik/butik i bilard (płatny). Hotel czysty i bardzo nowoczesny - wszystko na dotyk (kontakty, włączniki, zamki)… Sejf darmowy w każdym pokoju. Balkon czysty i duży. Czyszczenie i sprzątanie pokoju - na życzenie - niestety ograniczone do zmycia podłogi, wymiany ręcznika i wyrzucenia śmieci i dodania papieru toaletowego. Pościeli nie wymieniają, a przy kiepskiej klimie człowiek się sporo poci… część obsługi recepcji to Polacy więc łatwo się dogadać. Co do animacji - jest aerobik na basenie i wieczór grecki - dla dzieci w wieku szkolnym nie ma nic ciekawego. Siłownia i pokój z zabawkami jest darmowy i dostępny non stop. Tablica ogłoszeń na recepcji jest kompletnie nie aktualna - w sierpniu wisiał rozkład autobusów miejskich z kwietnia/maja i reklamy wiosennych atrakcji na wyspie. Wypożyczalnia samochodów - na miejscu w recepcji. Rezydent był raz - ale byliśmy wtedy akurat na wycieczce - więcej się nie pokazał… Ogólnie polecam pobyt i hotel - bo warto. Pozdrawiam.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Laganas
Kostiantyn, Pabianice 31.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzePojechaliśmy na 7 dni, moja dziewczyna i ja wszystko nam się podobało. Warto wybrać się na wycieczki. Polecam lot Caretta Caretta o zachodzie słońca.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia o WO Elite Laganas
Tomasz, Wałcz 04.10.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąPolecam Hotel
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
White Olive Elite - Laganas.
Sylwester, Bielsko Biała 21.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeUdany urlop pod każdym względem.Hotel mega przyjazny,czystość na bardzo wysokim poziomie.Kuchnia ....no- no można pochwalić. Okolica ładna jest gdzie spacerować i posilić się.Dla młodzieży rozrywkowej strzał w dziesiątkę-tu się bawi cała Europa. Opiekunowie "Rainbow" pomocni w każdej nietypowej sytuacji,na wycieczkach też sprzedadzą dużo przydatnych informacji. Jak się zdarzy jeszcze raz taki wyjazd-tylko White Olivie Elite. Dzięki za udany pobyt.