Opinie o White Olive Elite Laganas

Kategoria lokalna: 5

5.4/6
(1209 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.9
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Bardzo polecam!

    Dagmara 12.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel naprawde godny polecenia, ale raczej 4 gwiazdkowy, nie 5. Byliśmy w szczycie sezonu, bo przełomie lipiec - sierpień. Ogólnie hotel zrobił na nas pozytywne wrażenie. Jedzenie smaczne, zawsze był wybór, kuchnia grecka i międzynarodowa. Pokoje bardzo ładne, przestronne, czyste, wygodne łóżka, łazienka ok (tylko kilka mankamentów, które wymagają wymiany przez upływ czasu). Na basenie leżaków nie brakowało. Raczej jest to Hotel dla osób, ktore nie oczekują wielu animacji, ani rozrywki dla dzieci. Dla nas to akurat atut. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Na pewno będziemy miło wspominać pobyt.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Cudowny urlop

    Emilia 20.09.2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    W minione wakacje na urlop wybraliśmy Grecję. Po kilku innych europejskich destynacjach, uznaliśmy że czas zobaczyć i poczuć ten wyjątkowy kraj. Po wielu poszukiwaniach wybór padł na hotel White Olive Elite Laganas. Hotel piękny, nowoczesny. Dokładnie taki jak w opisie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Pobyt w Hotelu White Olive Elite

    Olimpia i Adam 18.08.2020 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel White Olive Elite to miejsce idealne do wypoczynku. Hotel w pełni przestrzega procedur bezpieczeństwa związanych z Covid - 19. Wysoki standard hotelu, lokalizacja obiektu, liczne udogodnienia, znakomite i różnorodne posiłki, a także zaangażowany personel oraz poczucie bezpieczeństwa to niewątpliwie atuty hotelu.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wypoczynek

    BEATA, JABLONKA 03.08.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Pobyt bardzo udany. Wszystko było zgodne z wcześniejszymi opisami. Hotel nowoczesny spełniający nasze oczekiwania. Bardzo dobra kuchnia z różnych stron świata. Obsługa hotelowa miła i przyjazna. Polecam odpoczynek dla całej rodziny, każdy znajdzie coś dla siebie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    rodzinne wakacje

    Karolina, Kraków 12.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel czysty, bardzo ładnie i funkcjonalnie urządzony. Obsługa fantastyczna, jedzenie bardzo dobre. Pokoje duże i często sprzątane. Lokalizacja blisko plaży., niestety plaża bardzo zanieczyszczona jak cała okolica również tonie w śmieciach.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Wymarzone wakacje

    Maciej, Kraków 29.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Hotel White Olive Elite Laganas to świetne miejsce, spełniające najwyższe standardy, w którym spędziliśmy wymarzone wakacje w Grecji. Bardzo dobra lokalizacja zarówno w pobliżu plaży, jak i centrum miejscowości stanowiła doskonałą bazę wypadową. Jedzenie było smaczne, różnorodne, z elementami kuchni lokalnej, ale i tych z całego świata. Obsługa hotelowa była niezwykle kulturalna i profesjonalna. Pracownicy byli chętni do pomocy i dbali o każdy szczegół, co sprawiało, że goście czuli się wyjątkowo. Hotel oferował wiele atrakcji, dzięki czemu nie można było się nudzić. Udostępniono basen, bar, organizowano animacje dla dzieci oraz wieczorne pokazy i koncerty. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku i zainteresowań. Serdecznie polecamy wizytę w hotelu oraz wycieczki fakultatywne.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wypoczynek na wysokim poziomie

    JOLANTA, Bytów 06.11.2023 | Termin pobytu: październik 2023 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Bardzo miło spędziłam czas w tym hotelu. Pokój nowoczesny, codziennie sprzątany, łóżka wygodne. Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie. Pani rezydentka kompetentna i pomocna. Polecam.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Maj na Zakyntos

    Krystyna 07.06.2021 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Nasz tygodniowy majowy pobyt na Zakyntos był pod każdym względem udany. Hotel elegancki, czysty, personel przemiły i wszyscy dokładali starań, aby goście z Polski ( jedni z pierwszych po lockdownie) byli zadowoleni, jedzenie zawsze świeże, dobre i urozmaicone. Dla mnie i męża najpiękniejszym przeżyciem była możliwość codziennych długich spacerów wzdłuż ciągnącej się kilometrami, prawie pustej plaży Laganas i spotkań z przecudnym żółwiami Caretta-Caretta,; wewnętrznej radości, a nawet wzruszenia z możliwości obserwowania tych zagrożonych stworzeń nie potrafię wyrazić . Trochę zimniejsze morze, przedsezonowa, leniwa jeszcze atmosfera w ,jak słyszeliśmy, czasami nawet zbyt rozrywkowej miejscowości , ale za to żółwie w bliskości ludzi, brak tłumów w Zatoce Wraku i wokół innych atrakcji, no i przemili Grecy z uśmiechem witający turystów. Chętnie powtórzymy maj na Zakyntos

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Rewelacyjny pobyt - cudowny hotel

    Łukasz, Parzniew 28.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Wyjazd super, transport z/do lotniska trwał max 15 minut, plaża jakieś 300m od hotelu. Fantastyczny hotel, cudowna obsługa. Pokoje świetne, klimatyzowane, łóżka wygodne :) Bardzo czysto, jedzenie w formie bufetu, bardzo duży wybór dań. Niesamowite podejście obsługi do gości - my byliśmy zachwyceni. Codziennie witali nas z uśmiechami na twarzach :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bardzo zadowolony

    Artur Marcin, Złotniki Kujawskie 19.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel stosunkowo mały, ale ma swój urok. Pokoje czyste, jedzenie dobre, miejsce, które z czystym sumieniem można polecić!