Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Z
Zdzisław, Nieborowice 03.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąSuper Hotel, czysty z super obsługa, jedzenie również na poziomie. Polecam :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam każdemu!
Natalia 07.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: do 25 lat, w parzePobyt w tym hotelu był absolutnie rewelacyjny! Obiekt jest nieskazitelnie czysty, a cała obsługa – od recepcji po kelnerów – przemiła i pomocna. Szczególnie na wyróżnienie zasługują kelnerzy, którzy z ogromną uprzejmością dbają o porządek i tworzą przyjemną atmosferę podczas posiłków. Animatorzy są najlepsi i bardzo umilają czas! Hotel znajduje się w świetnej lokalizacji – zaledwie kilka minut spacerem od plaży. W pobliżu można również znaleźć liczne sklepy z pamiątkami i miejsca idealne na wieczorne spacery. Choć okolica tętni życiem i nie brakuje klubów, hotel położony jest na tyle dobrze, że nie docierają do niego hałasy nocnych imprez. Dzięki temu można w pełni się zrelaksować i wypocząć. Zdecydowanie polecam ten hotel każdemu, kto szuka komfortu, świetnej obsługi i udanego wypoczynku w Grecji! Nas nie zawiódł, a wręcz przewyższył oczekiwania.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udane greckie wakacje
Agnieszka 18.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parzeByliśmy bardzo zadowoleni z tygodniowego pobytu w hotelu White Olive Laganas. Śniadania, lunche i kolacje z dużym wyborem dań, praktycznie każdego dnia można było spróbować czegoś innego. Baseny czyste, zadbane. Pokoje sprzątane codziennie. Do plaży 5 minut spacerem, chociaż nie jest częścią hotelu, również oceniamy na plus. W hotelu kilka możliwości spędzania czasu, streching, aquaaerobik, rzutki, kilka występów wieczorami. Z dodatkowo płatnych atrakcji bilard, gry czy spa. Na minus jedynie samo zakwaterowanie. Do hotelu przybyliśmy po nocnym locie, około 7:00, a pokój dostaliśmy dopiero ok 13:00. Rozumiem, że jest to trudne logistycznie, ale część osób kończąca poprzedni turnus wymeldowywała się o 3-4, więc można było te pokoje przygotować choć trochę wcześniej.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Greckie wakacje
Jadwiga, - 26.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąNiezapomniany wyjazd, Grecja zachwyciła pod względem zabytków, widoków, atrakcji, ludzi, kultury. Niesamowite miejsce, wspaniały hotel, przemiła obsługa, dbałość o szczegóły. To był wspaniały wypoczynek, z chęcią tam wrócimy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam ten hotel w Zakynthos
Marcin, Bierawa 03.10.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWygodne pokoje. Bardzo dobre jedzenie. Przemiła obsługa. Zaciszna okolica w SinCity w sezonie. Zante przepiękna.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zakynthos tylko w White Olive Laganas
Karolina, --- 23.08.2020 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąWyjazd pomimo pandemii okazał się ,,strzałem w dziesiątkę". Kolejne wakacje tylko z Rainbow, jeżeli chodzi o hotel to bardzo bardzo go polecamy. Hotel pięciogwiazdkowy i taki był, pokoje czyste, przestronne, nowoczesne, duża łazienka. Powitanie imienne na tv, światła w całym pokoju sterowane panelem. Jedzenie mistrzostwo świata: od owoców morza po przepyszne ryby, mięso, greckie sałatki i lokalne owoce. Na szczególne wyróżnienie zasługuje oragnizacja opcji all inclusive. Kazda rodzina/para otrzymywała numer z którym siadała do stołu i w tej kolejności obsługiwano gosci. Czas umilała nam obsługa przywożąc napoje, przekąski, owoce czy słodkości. Dodatkowo menu dla dzieci, zawsze cos dla siebie znalazly do skonsumowania 😁Animacje dla dzieci prowadzone rewelacyjnie tak, że dzieci każdego dnia czekaly na nie, a my dorośli na zumbę w wodzie 🌴😁 Dostępność leżaków dla wszystkich. Położony blisko plaży, mieliśmy okazję zobaczyć żółwie Caretta Caretta 🐢 spacerując po niej. Z hotelu blisko do centrum do restauracji i pamiątek. Obsługa hotelu bardzo miła, zawsze pomocna i z uśmiechem na twarzy, zarówno w restauracji jak i na basenie😁
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo przyjemny hotel na wypoczynek z rodziną.
Mariusz 19.11.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąBardzo fajny hotel. Położony 5 min spacerem do plaży. Na plazy można zobaczyć wykluwające się zółwie :) W lewą stronę mamy mniej uczęszczaną plażę gdzie jest więcej lokalsów, w prawą stronę imprezowa część.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jońskie wakacje
Renata, Wałbrzych 26.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWyjazd bardzo udany. Hotel godny polecenia, bardzo czysto, jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Obsługa uprzejma i dobrze zorganizowana. Pokój przestronny, wygodne łóżka. Po godzinie 23 cichutko. Atrakcje dla dzieci z przemiłym animatorkami. Opieka rezydentów na plus, koniecznie wykupić wycieczki fakultatywne bo można naprawdę dużo zobaczyć i jeszcze więcej się dowiedzieć.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecamy
Patrycja, Katowice 06.06.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parzeByliśmy z mężem w tym hotelu na przełomie maja i czerwca. Pokoje czyste, wszystko tak jak na zdjęciach, sprzątane codziennie. Ogólnie obiekt jest zadbany i cichy, polecam osobom chcącym odpocząć, nie nastawionym na szaleństwo i animacje. Jedzenie zróżnicowane, może oprócz śniadań, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas naszego pobytu wypadał Dzień Dziecka, obsługa przygotowała piękną dekoracje w restauracji, było mnóstwo łakoci. Załapaliśmy się również na kolację z owocami morza, dobre świeże krewetki itp. Ogólnie dużo warzyw w różnej postaci, zawsze prawdziwa, grecka feta, oliwki. Blisko do plaży. Obsługa bardzo miła i lubiąca Polaków. Wypoczeliśmy i bardzo polecamy :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
White Olive Elite Laganas
SŁAWOMIR 11.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel na wysokim poziomie. Pokoje dobrze wyposażone. Pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane na nowe. Widok z pokoju na basen. Wyżywienie bardzo różnorodne i bardzo smacznie. Obsługa stołówki bardzo miła. Świetna atmosfera na wszystkich posiłkach. Do dyspozycji bar z dużą ilością drinków w pakiecie. Super obsługa. Zapewnione przekąski po lanczu. Sam hotel położony blisko plaży i morza. Plaża na której żółwie careta careta składają jaja i wykluwają się małe żółwiki. Niesamowite. Bardzo polecam.