Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniały wyjazd!!
ANETA, ŁODYGOWICE 02.11.2022 | Termin pobytu: październik 2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąZ czystym sumieniem mogę polecić ten hotel. Położenie super, czystość na najwyższym poziomie, jedzenie przepyszne. W pokoju ręczniki codziennie wymieniane, kosmetyki do dyspozycji gości. Pyszne drinki przy basenie. Jedynie pół punktu obniżam za zimną wodę w basenie, choć może to było spowodowane pobytem po sezonie, bo w październiku. Bardzo polecam pobyt na wyspie po sezonie, my byliśmy w październiku dzięki czemu ominęliśmy tłumy i kolejki do największych atrakcji na Zakynthos. A jak lecieć to tylko z Rainbow 🙂!!
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje w Grecji
Dagmara, Wągrowiec 28.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPolecam gorącą pobyt w White Olive Elitę Laganas.Wszystko spełniło nasze oczekiwania o idealnym urlopie.Dziekujemy
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek,zabawa,zwiedzanie -GRECKIE WAKACJE 2024
Oskar, 27.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymiZaczynając od świetnej obsługi w biurze podróży Rainbow ,Pani obłsugująca bardzo profesinalna poleciał hotel podała pozytywne aspekty hotelu miejscowsci za co jesteśmy bardzo wdzięczni za wybóer hotelu White Olive Elite .Hotel w Grecji na Zakynthos w miejscowości Laganas świetnie położony 300 metrów do plaży,hotel bardzo nowoczesny ,czysty,obsługa miłą,duży plus na to że hotel jest nastawiony na polskich klientów (infomacjie w jezyku polskim co było miłym atutem tego hotelu).Ten hotel jest z pewnością dla każdego dla młodych ,starszych,rodzin z dziećmi to po prostu najlepsza opocjia w laganas .Od momentu przyjazdu zostaliśmy przywitani ciepła atmosferą i profesionalną obsługą,pokoje były bardzo eleganckie w nowoczesnym stylu ale także bardzo konfortowe .Codzienne śniadania z lokalnymi przysmakami były wyjątkowe -świeże owoce,armotyczna grecka kawa i pyszne wypieki,kolacje były różnordne można było spotkać sushi,owoce morza ,dania z różny stron świata .Dwa duże baseny to idelane miejsce na relaks po dniu pełnym zwiedzania.Dodatkwow ,lokalizacja hotlu umożliwia dostęp dopięknych plaż i urokliwych miasteczek.Każdy dzień był pełen niezapmianych chwil! Podobało nam sie że w hotelu było dużo atrakcji takich jak joga czy gra w swiatkówke na basenie ,cudowne greckie wieczory jak karako czy wieczór grecki było to niesamowite przeyżycie spotkac sie z kulturą grecką od środka . Zdecydowanie polecamu ten hotel każdemu,kto marzy o wyjątkowych wakacjach w Grecji jest to jeden z lepszych hoteli w Laganas .Na pewno wrócimy !
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
elegancko
Artur, -- 03.09.2020 | Tagi: 36-45 lat, w parzeW samym hotelu bardzo czysto i schludnie. Bardzo. Widać, że dużą wagę przykładano do higieny i czystości. Jedzenie by mogło być bardziej "greckie". Soki były z opakowań zbiorczych, specjalnie nie przypominają prawdziwych soków (zaciągały sztucznością), więc tutaj też pole do poprawy. Piwo serwowane w hotelu było kompletnie rozcieńczane - przypominało piwo tylko z nazwy, ale jako napój gaszący pragnienie może być :) Drinki w "barze" były serwowane, jak w sumie prawie wszystko w plastikach. Obsługa baru - chylę czoła. Bardzo sprawnie i szybko. Co do samego serwowania jedzenia - dobrze, że talerze i miski na sałatki były porcelanowe. :) Ale wiadomo - pandemia, której nie ma i na hotelu odciska swoje piętno. Co do obsługi śniadań, obiadów, kolacji - pierwsza klasa. Dimi ogarniał "kolejkę" na najwyższym poziomie. Recepcja bardzo pomocna we wszystkim, z czym się tam człowiek nie zgłaszał. Nawet pomogli zorganizować szkło na zaręczynowego szampana na wypad na Cameo.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zakynthos Grecja wrzesień
Janusz, Muszyna 15.09.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPolecam wczasy z rainbow , najlepsze biuro podróży wszystko dokładnie tak jak w ofercie , polecam
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
WO Elite Laganas
Agnieszka, Kaliska 11.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel położony blisko lotniska, nowoczesny. Jedzenie dobre, drinki na All Inclusive do wyboru. Duży plus, że w hotelu nawet w restauracji jest język Polski. Bardzo mało animacji wieczornych.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Tydzieńw White Olive Elite Laganas
Yuri 17.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąTydzień wakacji spędzony w hotelu White Olive Elite Laganas był wspaniały. Doskonałe jedzenie, zadbany teren z roślinnością, czyste i regularnie sprzątane pokoje. Dwa baseny do relaksu i 300 metrów do plaży. Bardzo dobra lokalizacja hotelu na skraju Laganas – dzięki czemu nie słychać nocnego życia, a najszersza plaża i żółwie w pobliżu. Dobra obsługa rezydenta, transfer z/na lotnisko. Zdecydowanie polecam hotel na rodzinne wakacje.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje
EWA, KATOWICE 19.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, samemuhotel wyżywienie to mocne 4 gwiazdki, pobyt zaliczam do udanych. przesympatyczna Polka w recepcji.Okolica poza głównym nurtem rozrywkowym co należy zaliczyć na plus. Plaża zachęca do spacerów.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękna wyspa Zakynthos
EWA, Posada 12.08.2019 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąHotel nowiutki, czysty, zadbany. Przepiękne baseny. Jedzenie pyszne, urozmaicone. Jednak, plaża od strony hotelu fatalna, brudna. Obok hotelu pozostałości po brudnej rzeczce smródce. Szkoda tak pięknego hotelu w takim miejscu. Wrażenia zostały zrekompensowane podczas wykupionych w Rainbow wycieczek. Rezydenci wspaniali. Wyspa, jako dar Natury przepiękna, jednak dbałość mieszkańców o nią - niemalże zerowa. Wszędzie śmieci, śmieci, śmieci. Jednak, tak jak napisałam, oglądane tu widoki są prawdziwymi cudami, dlatego trzeba tę wyspę odwiedzić!
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam z małym minusem za możliwość palenia prawie wszędzie
Remigiusz 25.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzePLUSY - nowoczesny i komfortowy hotel, bardzo ładne pokoje. Zadbany teren, czyste baseny i wystarczająca ilość leżaków przy basenach. Okolica spokojna ale jednocześnie blisko centrum miasta. Dobre lody dostępne przez cały dzień oraz ciekawa formuła snack baru - kilka rodzajów dań do wyboru serwowanych do stolika. MINUSY - możliwość palenia papierosów na terenie całego obiektu w tym przy basenach i stolikach w restauracji na zewnątrz. - jedzenie smaczne ale mało zróżnicowane szczególnie śniadania jak na hotel 5*(nie było naleśników i raz na 8 dni były pan cakes), bardzo mały wybór ryb ( jedna ryba przez cały tydzień w tym samym sosie ) ale były inne owoce morza. Recepcja - słabe podejście do klienta, ktoś zabrał nam koszulkę z terenu basenu, po ustaleniu, że na terenie obiektu przy basenie jest monitoring poprosiliśmy o sprawdzenie tego zdarzenia przez recepcję/managera- zapewniano nas o weryfikacji tego zdarzenia i przesłaniu informacji zwrotnej.... niestety brak informacji