Opinie o White Olive Elite Laganas

Kategoria lokalna: 5

5.4/6
(1213 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.9
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    13

    Wspaniały wyjazd!!

    ANETA, ŁODYGOWICE 02.11.2022 | Termin pobytu: październik 2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel. Położenie super, czystość na najwyższym poziomie, jedzenie przepyszne. W pokoju ręczniki codziennie wymieniane, kosmetyki do dyspozycji gości. Pyszne drinki przy basenie. Jedynie pół punktu obniżam za zimną wodę w basenie, choć może to było spowodowane pobytem po sezonie, bo w październiku. Bardzo polecam pobyt na wyspie po sezonie, my byliśmy w październiku dzięki czemu ominęliśmy tłumy i kolejki do największych atrakcji na Zakynthos. A jak lecieć to tylko z Rainbow 🙂!!

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje w Grecji

    Dagmara, Wągrowiec 28.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Polecam gorącą pobyt w White Olive Elitę Laganas.Wszystko spełniło nasze oczekiwania o idealnym urlopie.Dziekujemy

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wypoczynek,zabawa,zwiedzanie -GRECKIE WAKACJE 2024

    Oskar, 27.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymi

    Zaczynając od świetnej obsługi w biurze podróży Rainbow ,Pani obłsugująca bardzo profesinalna poleciał hotel podała pozytywne aspekty hotelu miejscowsci za co jesteśmy bardzo wdzięczni za wybóer hotelu White Olive Elite .Hotel w Grecji na Zakynthos w miejscowości Laganas świetnie położony 300 metrów do plaży,hotel bardzo nowoczesny ,czysty,obsługa miłą,duży plus na to że hotel jest nastawiony na polskich klientów (infomacjie w jezyku polskim co było miłym atutem tego hotelu).Ten hotel jest z pewnością dla każdego dla młodych ,starszych,rodzin z dziećmi to po prostu najlepsza opocjia w laganas .Od momentu przyjazdu zostaliśmy przywitani ciepła atmosferą i profesionalną obsługą,pokoje były bardzo eleganckie w nowoczesnym stylu ale także bardzo konfortowe .Codzienne śniadania z lokalnymi przysmakami były wyjątkowe -świeże owoce,armotyczna grecka kawa i pyszne wypieki,kolacje były różnordne można było spotkać sushi,owoce morza ,dania z różny stron świata .Dwa duże baseny to idelane miejsce na relaks po dniu pełnym zwiedzania.Dodatkwow ,lokalizacja hotlu umożliwia dostęp dopięknych plaż i urokliwych miasteczek.Każdy dzień był pełen niezapmianych chwil! Podobało nam sie że w hotelu było dużo atrakcji takich jak joga czy gra w swiatkówke na basenie ,cudowne greckie wieczory jak karako czy wieczór grecki było to niesamowite przeyżycie spotkac sie z kulturą grecką od środka . Zdecydowanie polecamu ten hotel każdemu,kto marzy o wyjątkowych wakacjach w Grecji jest to jeden z lepszych hoteli w Laganas .Na pewno wrócimy !

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    elegancko

    Artur, -- 03.09.2020 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    W samym hotelu bardzo czysto i schludnie. Bardzo. Widać, że dużą wagę przykładano do higieny i czystości. Jedzenie by mogło być bardziej "greckie". Soki były z opakowań zbiorczych, specjalnie nie przypominają prawdziwych soków (zaciągały sztucznością), więc tutaj też pole do poprawy. Piwo serwowane w hotelu było kompletnie rozcieńczane - przypominało piwo tylko z nazwy, ale jako napój gaszący pragnienie może być :) Drinki w "barze" były serwowane, jak w sumie prawie wszystko w plastikach. Obsługa baru - chylę czoła. Bardzo sprawnie i szybko. Co do samego serwowania jedzenia - dobrze, że talerze i miski na sałatki były porcelanowe. :) Ale wiadomo - pandemia, której nie ma i na hotelu odciska swoje piętno. Co do obsługi śniadań, obiadów, kolacji - pierwsza klasa. Dimi ogarniał "kolejkę" na najwyższym poziomie. Recepcja bardzo pomocna we wszystkim, z czym się tam człowiek nie zgłaszał. Nawet pomogli zorganizować szkło na zaręczynowego szampana na wypad na Cameo.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Zakynthos Grecja wrzesień

    Janusz, Muszyna 15.09.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Polecam wczasy z rainbow , najlepsze biuro podróży wszystko dokładnie tak jak w ofercie , polecam

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    WO Elite Laganas

    Agnieszka, Kaliska 11.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel położony blisko lotniska, nowoczesny. Jedzenie dobre, drinki na All Inclusive do wyboru. Duży plus, że w hotelu nawet w restauracji jest język Polski. Bardzo mało animacji wieczornych.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Tydzieńw White Olive Elite Laganas

    Yuri 17.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Tydzień wakacji spędzony w hotelu White Olive Elite Laganas był wspaniały. Doskonałe jedzenie, zadbany teren z roślinnością, czyste i regularnie sprzątane pokoje. Dwa baseny do relaksu i 300 metrów do plaży. Bardzo dobra lokalizacja hotelu na skraju Laganas – dzięki czemu nie słychać nocnego życia, a najszersza plaża i żółwie w pobliżu. Dobra obsługa rezydenta, transfer z/na lotnisko. Zdecydowanie polecam hotel na rodzinne wakacje.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wakacje

    EWA, KATOWICE 19.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, samemu

    hotel wyżywienie to mocne 4 gwiazdki, pobyt zaliczam do udanych. przesympatyczna Polka w recepcji.Okolica poza głównym nurtem rozrywkowym co należy zaliczyć na plus. Plaża zachęca do spacerów.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    22

    Piękna wyspa Zakynthos

    EWA, Posada 12.08.2019 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Hotel nowiutki, czysty, zadbany. Przepiękne baseny. Jedzenie pyszne, urozmaicone. Jednak, plaża od strony hotelu fatalna, brudna. Obok hotelu pozostałości po brudnej rzeczce smródce. Szkoda tak pięknego hotelu w takim miejscu. Wrażenia zostały zrekompensowane podczas wykupionych w Rainbow wycieczek. Rezydenci wspaniali. Wyspa, jako dar Natury przepiękna, jednak dbałość mieszkańców o nią - niemalże zerowa. Wszędzie śmieci, śmieci, śmieci. Jednak, tak jak napisałam, oglądane tu widoki są prawdziwymi cudami, dlatego trzeba tę wyspę odwiedzić!

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Polecam z małym minusem za możliwość palenia prawie wszędzie

    Remigiusz 25.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    PLUSY - nowoczesny i komfortowy hotel, bardzo ładne pokoje. Zadbany teren, czyste baseny i wystarczająca ilość leżaków przy basenach. Okolica spokojna ale jednocześnie blisko centrum miasta. Dobre lody dostępne przez cały dzień oraz ciekawa formuła snack baru - kilka rodzajów dań do wyboru serwowanych do stolika. MINUSY - możliwość palenia papierosów na terenie całego obiektu w tym przy basenach i stolikach w restauracji na zewnątrz. - jedzenie smaczne ale mało zróżnicowane szczególnie śniadania jak na hotel 5*(nie było naleśników i raz na 8 dni były pan cakes), bardzo mały wybór ryb ( jedna ryba przez cały tydzień w tym samym sosie ) ale były inne owoce morza. Recepcja - słabe podejście do klienta, ktoś zabrał nam koszulkę z terenu basenu, po ustaleniu, że na terenie obiektu przy basenie jest monitoring poprosiliśmy o sprawdzenie tego zdarzenia przez recepcję/managera- zapewniano nas o weryfikacji tego zdarzenia i przesłaniu informacji zwrotnej.... niestety brak informacji