Opinie o White Olive Elite Laganas

Kategoria lokalna: 5

5.4/6
(1213 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.9
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Pobyt White Elite Laganas Lato 2022

    Daniel, Warszawa 01.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pobyt oceniam na bardzo dobrze, naprawdę udane wakacje. Hotel dobrze umiejscowiony, bliski transfer z lotniska. Jakoś hotelu naprawdę wysoka. Pokoje ładne. Jedyny mały minus to dosyć słaba wydolność klimatyzacji w pokojach, ale wychładza na tyle, że można wypocząć w nocy. Jedzenie różnorodne i bardzo dobre. Oczywiście niektóre dania słabsze, niektóre lepsze ale każdy coś dla siebie znajdzie. Bardzo duży plus to przemiła obsługa, szczególnie barmani w barze przy plaży. Kolejny duży plus to możliwość samoobsługowej możliwości nalewania napojów, piwa , wina. Oferta all inclusive bogata. Hotel bardzo spokojny, co na tle bardzo rozrywkowego Laganas dla mnie było dużym plusem. Jeśli ktoś oczekuje bogatej oferty animacyjnej to się zawiedzie. Byliśmy na dwóch wycieczkach organizowanych przez Rainbow - Magiczne Zante VIP oraz Rejs Carreta VIP i było ciekawie, przede wszystkim piękne widoki. Ogólna ocena w skali 1 - 6 to 6 z małym minusem:-)

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Zadowolona

    DOROTA, Gdynia 18.09.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel w stylu skandynawskim oddany w tym sezonie do użytkowania więc wszystko nowe, działające bez usterek. Jedynym problemem może być fakt że część pokoi ma okna od strony ulicy. Personel bardzo miły i pomocny częściowo mówiący w języku polskim. Jedzenie pyszne urozmaicone. Drinki bardzo mocne Trzeba prosić o zmniejszenie ilości zawartego alkoholu żeby nie upić się jednym. Baseny czyste Plaża piaszczysta woda bardzo przejrzysta, niedaleko żółwie :)) Samo Laganas nazywane miastem szatana nieciekawe brudne Po prostu imprezownia.Pobyt bardzo udany żółwie widzieliśmy 2 razy. Warto udać się na wycieczkę po wyspie i do zatoki wraku

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    końcówka sierpnia

    Kordian 04.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Pobyt na koniec sierpnia. Świetna obsługa, idealny dla par lub rodzin z dziećmi. Hotel i pokoje czyste, blisko plaży i jak toś lubi blisko klubów. Wyżywienie bardzo dobre, kuchnia regionalna, owoce morza i inne, każdy znajdzie coś dla siebie. Dwa baseny wystarczająco duże na liczbę gości. Ogólnie bardzo polecamy.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    bardzo dobry hotel

    Robert, Węgrów 18.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Bardzo przyjemny hotel. Wszystko na wysokim poziomie. Od początku pozwolono nam korzystać z możliwości hotelu - obiad, bary przy basenie, basen. Zaczęliśmy pobyt ok. 10:30 mimo, że doba hotelowa zaczynała się od godziny 14. Pokoje czyste, ładne i przestronne, wyposażone we wszystko zgodnie z opisem. Klimatyzacja działa bez zarzutu. Obsługa sympatyczna i bardzo pomocna mówi po angielsku, ale była jedna Pani w recepcji, która mówiła również po polsku. Pokoje sprzątane codziennie. Dobra kuchnia i ogromny wybór dań. Codziennie nowe dania mięsne, słodkie desery oraz świeże warzywa i owoce. Są też dania vege. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ciągły dostęp i duży wybór napojów gorących, zimnych oraz drinków. Dobra lokalizacja. Blisko do plaży i centrum miasta, a jednocześnie cicho i spokojnie. Nawet startujące i lądujące samoloty na pobliskim lotnisku nie były uciążliwe. Baseny bardzo czyste, a czas spędzony na leżakach pozwala na bardzo przyjemny relaks. W pobliżu hotelu jest fajna plaża z bardzo ciepłą i czystą wodą. Plaża nie jest zbyt szeroka i ma wygrodzone miejsca lęgowe żółwi. Nawet w Polsce widziałem szersze i czystsze plaże, ale woda wszystko rekompensuje. Niestety jak wyjdzie się z hotelu, to całe Leganas jest zasypane śmieciami. Widocznie lokalne władze nie są w stanie poradzić sobie z ilością turystów przebywających na wyspie. Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć jeszcze zatokę wraku, to jest to prawdopodobnie ostatnia chwila, aby to zrobić. Statki nie dopływają już do brzegu, tylko wpływają do zatoki na 10 minut i pozwalają zrobić zdjęcia.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Piotr, Rzeszów 01.08.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Pobyt bardzo udany. Hotel spełniał nasze oczekiwania. Świetna obsługa. Restauracja duża i mimo ogromnej ilości gości, niezależnie od pory posiłku zawsze znaleźliśmy miejsce. Także wyżywienie trafiało w nasz gust. Jedyny minus to bardzo skromny kącik dla dzieci.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wysoki standard

    Katarzyna, Łódź 06.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel nowy, bardzo dobrze utrzymany - czysty, zadbany, posiadający wiele nowoczesnych rozwiązań. Wyjątkowo wysoki standard biorac pod uwagę greckie hotele. Obsługa bardzo miła i pomocna. Zarówno kelnerzy jak i obsługa baru bardzo profesjonalna i dbająca o klientów. Animatorzy doskonale komponują się do wysokiej jakości hotelu. Są pełni pozytywnej energii, animacje na basenie robią wrażenie na wszystkich. Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne- każdy znajdzie coś dla siebie. Jedynym drobnym minusem jest brak darmowej wody po godzinie 23.00. Ale ogólnie hotel godny polecenia z uwagi na swój wysoki standard i bardzo dobrą lokalizację dającą wiele możliwości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    wrzesień 2023

    ALINA, OPOLE 09.04.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Było wspaniale. Obsługa, wyżywienie bez uwag. Polecamy. Niezapomniane wrażenia. Szczególnie polecamy Kolację Grecką.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Zakynthos- udany wyjazd

    B&Ł 17.07.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Polecam!

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Polecam pobyt w tym hotelu.

    Magda 22.07.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Kameralny i bardzo zadbany hotel, pokoje komfortowe i przestronne. Dania serwowane w restauracji bardzo pyszne, zaspokoją podniebienie wymagających gości . W trakcie pobytu 8 dniowego żadna z potraw nie była podana dwa razy. Duży pokłon dla managera, który spełniał wszystkie prośby, odpowiednia osoba na właściwym stanowisku. Polecam !!!!

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Majowka 2024

    Artur 21.05.2024 | Termin pobytu: kwiecień 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Caly pobyt uwazam za udany,poczatek sezonu na wyspie i nie bylo tłoku.H.otel i obsluga na bardzo dobrym poziomie.Brak leżaków i parasoli na plaży- nie zdążyli wystawić.