Opinie o White Olive Elite Laganas

Kategoria lokalna: 5

5.4/6
(1213 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.9
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Chce się wracać

    J., Warszawa 01.06.2021 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    To już nasz drugi pobyt w hotelu White Olive Elite, pierwszy raz byliśmy w lipcu 2020 . Hotel ponownie spełnił wszystkie oczekiwania. Przemiła obsługa, czysto, wygodnie, w sam raz na leniwy odpoczynek. W porównaniu z zeszłym rokiem na plus jest znaczne zredukowanie plastiku - normalna zastawa, drinki w wielorazowych kubkach, jedzenie nie w pojemniczkach itp. Jedzenie jest proste ale bardzo smaczne, kilka mięsnych i wegetarianskich/weganskich dań do wyboru, sałatki, zupy. Desery trochę niekorzystnie odstają jakością. Lokalizacja hotelu jest świetna, w pobliżu znajduje się piękna plaża oraz rezerwat, do którego można wybrać się na przejażdżkę konno.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sierpień 2019

    Przemysław 26.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymi

    Hotel urządzony bardzo nowocześnie, miła obsługa, jednak jedzenie moim zdaniem nie zasługuje na 5 gwiazdek. Codziennie niemal to samo, drobne zmiany jednak nie zawsze smaczne potrawy pojawiały się w menu. Początkowo nie było z tym problemu jednak po tygodniu chcieliśmy zjeść tradycyjny, smaczny obiad. Lokalizacja całkiem dobra, chyba że ma się pokoje od strony 'rzeki', wówczas można czuć na balkonie zapachy z kanalizacji.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Udany wypoczynek

    JAROSLAW, ZABRZE 25.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel świetny, kameralny, czysty, spokojny. Uważam, że to hotel dla dorosłych lub rodzin ze starszymi dziećmi. Nie jest dostosowany dla maluchów. W hotelu nie żadnych animacji, dla mnie super. Cisza i spokój:) Można odpocząć. Leży tuż obok rozrywkowego centrum, którego w hotelu nie słychać. Obsługa hotelu bardzo miła. Pokoje duże, sprzątane codziennie. Minusem jedzenie, jak na hotel z ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ to słabe. Można było zawsze coś sobie wybrać, ale szału nie było. Przekąski to była porażka. Tylko po południu i najczęściej jakaś bułka z wkładką, albo kawałki „pizzy” takiej kupnej:( Ale ogólnie pobyt uważam za bardzo udany. Polecam!

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Zakyntos we wrześniu

    Anna, Pruszków 29.12.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel, w którym byliśmy był położony troszkę na uboczu miasteczka, ale nam to nie przeszkadzało. Do morza dzieliło nas ok 0,5 km. Jedzenie bardzo dobre, ale jak dla nas za mało potraw było typowo greckich. Obsługa bardzo miła i pomocna. Dwa baseny. Pokój ok. W łazience była pleśń, którą wyczyszczono pod koniec pobytu. W kranie przy umywalce nie było ciepłej wody.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Spoko miejscówka

    Krzysztof, Janki 17.08.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel czysty , kameralny i godny polecenia. Pokój rodzinny z widokiem na basen - Extra sprawa. Wyżywienie i bar przy basenie również na wysokim poziomie. Brakowało nam tylko greckiej muzyki i wieczoru greckiego w hotelu.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bardzo udany urlop w WOH Elite

    Wojciech, Łódź 04.10.2019 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Dwanaście dni spędzone na urlopie w hotelu White Olive Elite Laganas na przełomie września i października uważam za bardzo udane. Nowy i nowoczesny hotel jest obiektem komfortowym pozwalającym na odpoczynek na wysokim poziomie. Świetna lokalizacja na obrzeżach Laganas zapewnia ciszę i spokój, z dala od rozrywkowej części miasteczka. Pokoje urządzone są z zachowaniem nowoczesnych standardów wygody i komfortu, czyste, codziennie sprzątane. Grzeczna i przyjazna gościom obsługa dopełnia pozytywnego wrażenia. Smaczne i różnorodne posiłki także pozostają bez zarzutu. Bliskość piaszczystej plaży (może z tych nie najbardziej czystych, ale to nie wina hotelu) to to, czego oczekiwałem decydując się na tę ofertę. Wsparcie i opieka rezydentów biura Rainbow kompetentna, miła i skuteczna. Drobną niedogodnością pozostaje fakt braku możliwości bezgotówkowego regulowania płatności za organizowane wycieczki (wg. rezydentów nie mieli oni do dyspozycji terminala płatniczego), ale to nie wpływa w znaczący sposób na ogólną ocenę. Podsumowując: 100% satysfakcji. No i oczywiście, jak zawsze ZA KRÓTKO! :)

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    White Olive Elitte Laganas

    Andrzej 04.09.2024 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel sam w sobie w porządku. Wszędzie czysto, teren przy basenach sprzątany przynajmniej raz dziennie, nie ma problemu z leżakami gdyż jest zakaz wcześniejszego zajmowania, obsługa zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Prze 7 dni pobytu jedne występy ( nie wliczając codziennego mini-disco). Droga do plaży przez betony pełne piachu i kurzu z jeżdżących samochodów. Woda w kranie słona, w lodówce 1,5l. wody niegazowanej , lodówka nie uzupełniana przez panie sprzątające, Jedzenie na stołówce urozmaicone, blisko do centrum miasta pełnego knajp i punktów oferujących wycieczki.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    B. dobra

    Krzysztof , Kamionki k/Poznania 06.06.2022 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel spełnia oczekiwania w wielu parametrach w porównaniu do ceny. Warto by pomyśleć o wykorzystaniu w porze wieczornej przestrzeni lobby na kameralną muzykę. Otoczenie hotelu niezbyt ciekawe szczególnie gdy z balkonu widać po przeciwnej stronie ulicy sterty śmieci ( szmat itp. ). zespól pracowników hotelu o miłym usposobieniu i bardzo przychylnym nastawieniu do gości. Ciekawym i przyjemnym doświadczeniem był muzyka przy basenie w natężeniu nie przeszkadzającym w odpoczynku.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Laganas

    Amanda, Poznań 14.10.2021 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Mało greckiej kuchni w hotelowej restauracji. Bar wodny był niedostępny, mrówki w pokoju. Ogólnie hotel bez zastrzeżeń

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Greckie wakacje

    Wiesława, - 16.06.2023 | Termin pobytu: maj 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Pierwszy nasz pobyt i wyjazd z Rainbow . Wszystko było dobrze zorganizowane . Korzystaliśmy z wycieczek Kefalonia - polecam Zakyntos nocą- lepiej zrobić samemu Noc Grecka - przyjemny grecki klimat . Hotel mały ale bardzo czysto . Restauracja - obsługa bardzo miła jedzenie pyszne i zawsze świeże. Dla nas jedyny problem tworzyli mlodzi anglicyktorzy byli dosyć głośna. Często ochrona musiała interweniować. Dlatego też nie polecam tego hotelu z małymi dziećmi w okresie wakacji .