Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udany wyjazd
Agnieszka, --- 31.05.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel nowy, bardzo czysty, jedzenie smaczne i różnorodne. Duże znaczenie dla nas miała odległość do morza, która w tym wypadku wynosiła około 200-300 m, oraz piaszczysta plaża przez wzgląd na urlop z dzieckiem. Jedyny minus to godzina przyjazdu do hotelu (około 10:30) i konieczność oczekiwania ponad 3 godzin na pokój na plaży lub przy basenie, ogromny dyskomfort z dzieckiem. Miasto, w którym położony jest hotel raczej nie zachęcało do spacerów, ale w ciągu kilku lub kilkunastu minut podróży wypożyczonym samochodem można było dotrzeć w ciekawe miejsca. Na plus na pewno trzeba doliczyć ogrom ofert wypożyczenia samochodu, łodzi czy wykupienia wycieczek na stoiskach w bliskiej odległości hotelu.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dobry hotel dla niewymagajacych
RAFAŁ, BRZEG 26.07.2020 | Tagi: 26-35 lat, w parzeNie duży hotel o wysokim standardzie. Pokoje czyste, restauracja podaje bardzo smaczne dania, duża roznorodnosc, baseny czyste, obsługa bardzo miła i pomocna. Szkoda tylko że w all inclusive nie ma wina.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Greckie wakacje
Luiza, Warszawa 12.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąZakynthos śliczna wyspa. Hotel rewelacyjny. Czysto, jedzenie bardzo urozmaicone - przepyszne ryby i owoce morza. Wszystko elegancko podane. Zawsze miejsce w restauracji i przy basenie. Obsługa bardzo pomocna i uprzejma.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wczasy w Laganas
Grażyna, Radocza 19.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiWczasy w hotelu white olive elite Laganas oceniam na piątkę z minusem. Pokoje czyste,sprzątane codziennie, jedzenie bardzo dobre i duży wybór różnych potraw.Obsluga na recepcji w j.polskim,a minusy to brak leżaków hotelowych na plaży, brak suszarki na balkonie na mokry np.stroj kąpielowy i brak toalety przy basenach,jak się coś zachce to trzeba iść do pokoju.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje w White Olive Elite Laganas
Lucyna 12.09.2022 | Tagi: 56-65 lat, w parzePołożony w dobrej lokalizacji, czysty, sprzątany codziennie hotel. Jedzenie urozmaicone, ale niezbyt smaczne. Obsługa bardzo miła. Wystarczająca ilość leżaków przy basenach. Hotel godny polecenia.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo udane wakacje 2021 :)
Joanna 27.07.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąUrlop zaliczamy do udanych :) Bardzo ładny, nowoczesny hotel, dwa duże baseny, piękna piaszczysta plaża. Nic tylko odpoczywać :) Bardzo sympatyczna obsługa!
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Siga Siga w Laganas
Hanna, Gdynia 29.05.2023 | Termin pobytu: maj 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPrzeszedł najśmielsze oczekiwania bo nowiutki, czyściutki i piękny. Już tęsknię za arbuzami i uśmiechem kelnerów witających greckim kalimera. Polecam faktyczne 5 gwiazd.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt 14 dni
Bartosz, Bydgosz 18.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel jest ok. Jedzenie ok, kazdy cos znajdzie dla siebie, tylko śniadania monotonne i tragiczny dżem truskawkowy. W barze do wyboru16 drinków w opcji all inclusive, pozostałe drinki płatne 5Euro. Jedyny ogromny minus dla Rainbow za czekanie na pokoj 5 h ponad. Polecam ale z wylotem tskom aby na miekscu byc w południe lub ponziej. Udany wypad.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel White Olive Elite
Irena, Ruda Slaska 27.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiSpędziłam tylko 4 noce w tym hotelu, ale jestem zachwycona. Czysto,elegancko, jedzenie bardzo różnorodne, dużo potraw greckich, wszystko ładnie podane. Obsługa miła .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Miłe pobyt
Krystyna, --- 15.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeHotel czysty i wygodny. Jedzenie bardzo urozmaicone, duży wybór. Obsługa miła i profesjonalna. Jedyny mankament podczas wycieczek fakultatywnych prowiant bardzo ubogi . ( wycieczka była całodniowa) . Jedna z wycieczek kończyła się późno wieczorem. Nie było możliwości zjedzenia kolacji czyli mimo opłacenia inclusive nie korzystaliśmy z posiłków. Powinno to być inaczej rozwiązane!