Opinie o White Olive Premium Cameo

5.1/6 (608 opinii)
5.1/6
608 opinii
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
4.8
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
3.8
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
  • 4.5/6

    Rodzinny pobyt- początek czerwca

    Pobyt ogólnie udany. Hotel jest zadbany, czysty, 2 baseny czyściutkie, jeden z małym brodzikiem dla dzieci. Plaża tuż przy hotelu, płytkie wejście do wody, idealne dla dzieci. Hotel bardzo blisko wyspy Cameo, 700 metrów, iedalny na dystans na spacer plażą. Plus za animacje dla dzieci- mini disco, zajęcia w sali zabaw i dla dorosłych- aquaerobik, waterpolo, streching. Wyżywienie, codziennie to samo, ale jest wybór. Porażką jest "snack bar", jeśli można to tak nazwać- TYLKO kanapki z parówką albo bekonem ze śniadania. Duży plus dla open baru za koktajle/alkohole-nie tylko lokalne napoje, ale wszelkiego rodzaju wszystkim znane alkohole (whisky, gin, tequila itd), piwo i wina. I lody dostępne cały dzień. Pokój duży, sprzątane codziennie. Ale mieliśmy pokój a'la studio, 2 pokoje rozdzielone drzwiami i tylko w jednym z nich było okno i klimatyzacja, drugi po zamknięciu drzwi pomiędzy pokojami to bunkier bez powietrza. Obsługa bardzo miła, goście to głównie rodziny z dziećmi.

    Lucyna, Gdańsk - 09.06.2023  | Termin pobytu: maj 2023

    9/10 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Opinia

    Dobry hotel pokoje średnie małe okna trochę ciemno, łazienka słaba, Jedzie mało greckie, oprócz sałatki i sosu. Ryba Panga?!

    MARIUSZ PIOTR, Łomża - 25.08.2022

    3/3 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Super urlop

    Barzdo fajny hotel, super obsluga, fajna plaża (piasczysta) i bardzo blisko hotelu (przez drogę), fajne 2 baseny, dostępne leżaki u basenu.

    Zbigniew, Horní Suchá - 13.09.2023  | Termin pobytu: sierpień 2023

    0/0 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Urlop sierpień 2018

    Wyjazd bardzo udany.Na urlop wybraliśmy się na początku września 2018r. I serdecznie polecamy ten teramin dla ludzi którzy chcą mieć większy spokój na odpoczynek niż w sezonie wakacyjnym.

    MARTYNA, BYDGOSZCZ - 16.09.2018  | Termin pobytu: wrzesień 2018

    2/2 uznało opinię za pomocną

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem