Opinie o Zante Village

Kategoria lokalna: 3

4.6/6
(673 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
5.2
Pokój
4.1
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
4.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Udane wakacje Zante Village

    Iwona, Czerwionka - Leszczyny 23.06.2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Witam hotel zasługuje na 3*. Jest czystko ale wymaga remontu. Bardzo miła obsługa hotelu. Jedzenie dobre i urozmaicone. Wielka robotę robi przepiękny basen i otoczenie przy hotelu. Pani Ania obsługująca bar półka bardzo miła i sympatyczna. Hotel godny polecenia swojska atmosfera. Pozdrawiam Iwona

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    16

    Mieszane uczucia

    Klaudia 04.07.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Wyjazd bardzo dobrze zorganizowany. Rezydent nie jest obecny jedynie w opisie wycieczki, a faktycznie można na niego liczyć po przylocie na lotnisku i w trakcie pobytu. Hotel generalnie mogłabym polecić znajomym. Jest bardzo klimatyczny, panuje w nim spokój, nie trzeba walczyć o leżaki ani o wolną przestrzeń na basenie. Jednak pokoje niestety nie wyglądają za dobrze, zwłaszcza łazienka, ale są sprzątane i utrzymane w czystości. W naszym pokoju nie łapał zasięg wifi, ale nie był to duży problem, gdyż w pozostałych częściach hotelu internet działał. Najbardziej jednak zawiodło mnie jedzenie. Jeśli liczysz tak jak ja na poznanie smaków Grecji, to w tym hotelu możesz o tym zapomnieć. Zasmakujesz za to w kuchni wzorowanej na Polską. Karkówka, wątróbka, mielone to codzienność. Jedzenie jest bardzo monotonnie. Wyspa jednak wynagrodziła te niedogodności oferując piękne plaże, które wcale nie były oblegane przez tłumy oraz fenomenalne widoki. Plusem dla niektórych będzie także to, że część obsługi porozumiewała się w języku polskim, co może być sporym ułatwieniem dla osób, które boją się zagranicznych wyjazdów ze względu na nieznajomość języka obcego. Położenie hotelu także nie jest złe, może nie znajduje się w najbardziej atrakcyjnym położeniu, ale szybko można się znaleźć na plaży czy w bardziej zachwycających częściach miasta. Hotel sam w sobie nie jest zły, a zwłaszcza część wypoczynkowa. Jeśli nie zależy Ci na lokalnej kuchni, a pokój jest dla Ciebie jedynie miejscem do spania to mogę polecić ten wyjazd. Jeśli jednak oczekujesz czegoś więcej, szukaj dalej.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    opinia o hotelu Zante Village

    Marzena Jelinska 08.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel ładny z dużym basenem. Przy basenie bar .Blisko do miasteczka.Niestety brak chodników.Przystanek autobusowy jest ,ale jako znak,,nic tam nie jeździ.Czystosc w hotelu pozostawia wiele do życzenia,,panie wynoszą tylko śmieci ,nie sprzątają,brak ręczników,papieru.Jedynie basen czysty.Jedzenie okropne,śniadania monotonne,nie zawsze świeże,obiady i kolacje beznadziejne,,panuje zasada kto pierwszy ten lepszy.Produkty najniższego gatunku.Owoce po interwencji tylko arbuz.Obsługa średnio miła.Animacje nie istnieją,,jeden wieczór grecki i to wszystko.Plaża oddalona,ale jest bus lub można dojść spacerkiem..Snack bar to kanapka z mielonka w folii z lodówki..Mimo okropnego jedzenia,braku czystości w pokojach,oszczędnosci na wszystkim uważam hotel za godny uwagi ,,ma swój styl i klimat.Zakhyntos przepiękne,wycieczki super.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Hotel dla niewymagających ale polecam

    Piotr, Kielce 31.07.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pierwsze wrażenie nienajlepsze, ponieważ otrzymany pokój nie kojarzył się z wczasami, a raczej z hostelem robotniczym (zapach stęchlizny, przestarzała klimatyzacja dmuchająca śmierdzacym powietrzem, brudny niedziałający pilot do telewizora, odrażająca łazienka, cieknące krany, brak lodówki). Pokój znajduje się w budynku A. Po złożeniu reklamacji, głównie dzięki interwencji przedstawicieli Rainbow, zaproponowano nam pokój w budynku C. Pokój schludny, odświeżony, nowa klimatyzacja oraz TV, czysta łazienka. Pierwsze godziny rozczarowania poszły w niepamięć i zaczęliśmy udany urlop. Finalnie: 1. Pokój: 6/6 (ale w pierwszej opcji 1/6) 2. Restauracja: 4/6 (niedobra kawa, brak napoi do obiadu i kolacji - napoje dostępne w barze przy basenie, monotonne ale w miarę smaczne jedzenie, na deser z owoców tylko arbuz) 3. Basen: 5/6 (nieduży ale czysty, wystarczająca ilość leżaków, codziennie animacje dla dzieci i dorosłych, trzeba uważać na osy na krawędzi basenu) 4. Bar: 3/6 (średnia jakość alkoholi i napojów, znikoma ilość lodu w drinkach i napojach, polska barmanka sympatyczna i pomocna, grecki barman powinien jechać na wakacje i odpoczać - niegrzeczny i odpychajacy) 5. Plaża: 6/6 (15 min. spacerkiem lub 5 minut bezpłatnym busem hotelowym, piaszczysta plaża, super krystaliczna woda, można w niej siedzieć godzinami,piękne widoki). Ogólna ocena: 4,5/6

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Zante Village

    Mirosław, Zagnańsk 01.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Mile spędzony czas na Zakyntos, ciekawe wycieczki, urokliwe miejsca, dogodna lokalizacja, w odosobnieniu od zgiełku i hałasu miasta. Jedzenie utrzymane w tonie rodzinnym bez fantazji z jedynym arbuzem jako codzienna dawka witamin. Małomównego gburka za barem rekompensuje sympatyczna pani Ania realizującą wszelkie zachcianki dorosłych i dzieci. Zdarzyło się wesele pod oknem, co odebraliśmy jako nieco egzotyczną okoliczność do zapoznania się z grecką kulturą weselną. Niestety 7-dniowa niedyspozycja animatorki skutkowała brakiem jakichkolwiek zajęć dla dzieci.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Udany wyjazd

    Anna 13.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Najmocniejsza stroną hotelu był basen- duży, przestronny, ale z wydzielona częścią dla dzieci. Jedzenie smacznr, świeże jednak mało owoców i ogólnie niezbyt duży wybór. Drinki ( opinia męza) kiepskiej jakości. Hotel przyzwoity, ake zdecydowanie przydałby mu się remont. Obsługa pomocna, niektórzy mili inni trochę mało otwarci jak na Greków, ale nikt nie byl gburowaty. Okolica cucha, spokojna niestety odkeglosc od plazy ok 1,3 km co z malym dzieckiem bylo problematyczne. Za to plaza duza piaszczysta, lagodne zejscue do morza. Ogólny pobyt ok, byliśmy 2 dorosłych i dziecko 3 lata. Córka także bardzo zadowolona z pierwszych takich długich wakacji.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Urlop wypoczynkowy

    Edyta, Olesnica 25.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel niskobudżetowy dla niewymagających. 3 gwiazdki w Grecji,jak ktoś był to wie wszystko. Ale w tej cenie nie wypoczniemy nawet nad Bałtykiem. Głodni nie byliśmy. Na lepsze jedzenie można podejść do miasteczka. Duże pokoje i balkony,ładny duży basen. Dobra bazą wypadowa. Można zwiedzać wynajętym autem całą wyspę. Polecam wypad z Raibow na Kefalonię.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super bylo

    Piotr, Gdańsk 22.09.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Fajnie czysto. dobre jedzenia. miła obsługa. pokojecodziennie sprzątane. fajny duży base mn. dobry alkohol.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    opinia

    Dominik 04.12.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    hotel bardzo dobry w spokojnej okolicy może nie jest to 5 gwiazdek ale byliśmy zadowoleni fajny klimat, obsługa bardzo uprzejma .posiłki hulało że się powtarzało ale smacznie był wybór jak na mojego niejadka nie chodził głodny i brał dokładki 😁 napewno nikt nie chodził głodny polecam

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    hotel

    Sebastian, Warszawa 29.09.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Byłem w hotelu pod koniec września, jedyne do czego mogę się przyczepić to problemy z ciepła wodą.