Opinie klientów o My Blue Hotel

5.8 /6
56 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.2
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
5.8
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.8
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Sylwia 18.07.2022

Czerwiec 2022

Szczerze potwierdzamy wszystkie pozytywne opinie. Hotel bardzo fajny, klimatyczny. Pokoje z przestronnymi łazienkami i balkonem lub wyjściem na tarasik. Serwis 2x dziennie. Obsługa hotelu bardzo sympatyczna i pomocna. Polecamy wycieczki z Panem Pawłem, super atrakcja. Wyjazd bardzo udany.

6.0/6

Edyta Barbara, Warszawa 28.08.2022

Super miejsce

Pięknie położony klimatyczny hotel. Bardzo ładna plaża. Piasek miękki i biały. Cudowne zachody słońca. Woda w oceanie jak na folderach Bardzo miła obsługa.

6.0/6

Jacek Andrzej, Warszawa 30.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Opinia My Blue Hotel

Super miejsce na Zanzibarze. Piękna plaża, hotel na plaży. Restauracja hotelowa ulokowania bezpośrednio przy plaży w widokiem na ocean. Cztery gwiazdki zanzibarskie to poniżej naszych ale wszystko na właściwym poziomie, aby dobrze wypocząć. Odpływy oceanu nieznaczne, co nie przeszkadza w zażywaniu kąpieli. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam.

6.0/6

Marta, Warszawa 07.11.2022
Termin pobytu: październik 2022

Wspaniały hotel, wspaniale miejsce

Szczerze moja najlepsze wakacje. Hotel bardzo klimatyczny, zaraz przy pięknej plaży z piaskiem jak mąka. Jedzenie bardzo dobre ryby pyszne, chociaż nie było bardzo dużego wyboru No ale trzeba wziąć pod uwagę ze jednak to Afryka. Alkohole bardzo dobrze przyzadzane. Ludzie mega pozytywni, uśmiechnięci. Pokój jak to pokój widać że trochę lat ma ale sprzątany codziennie. Dla nas nie było to najważniejsze bo w ogóle w nim nie siedzieliśmy 😉 w hotelu są 2 mniejsze baseny ale może to i plus bo dużo siedzi się w oceanie 😁 który jest tak cudny. Atrakcji w hotelu nie ma bardzo dużo więc miejsce bardziej do relaksu. W poniedziałki i piątki kolacja na plaży z pysznym lokalnym jedzeniem 😍 Bardzo chętnie bym tam wróciła. Paweł rezydent świetny!!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem