Wczasy na Zanzibarze - co musisz wiedzieć?

  • O Zanzibarze
  • Opinie
  • Pogoda

Zanzibar

Miejsce, gdzie życie płynie wolniej – najlepiej na plaży, pośród palm i z chłodnym drinkiem w ręku… taki jest właśnie Zanzibar. Jeśli poszukujesz prawdziwego raju na ziemi – wybierz się właśnie tutaj.
Choć niewiele osób o tym wie, to właśnie Zanzibar był miejscem urodzenia Freddy’ego Mercury’ego – wokalisty legendarnej grupy Queen. Ale nie tylko fani rocka znajdą tutaj coś do odkrycia. Nazywany jest często Wyspą Przypraw, pachnącą cynamonem, goździkami oraz pieprzem. Urzeka niesamowitą mieszanką kulturową, przyjemnym klimatem i mnóstwem możliwości rekreacji – także tych wieczornych. Stone Town zaś figuruje na liście UNESCO. Warto tutaj być. Odwiedź Zanzibar wspólnie z nami. Wycieczka objazdowa, także zarezerwowana na last minute, zapewni Ci moc wrażeń!

Opinie o Zanzibarze

Zanzibarze
5.0 /6

Z baru do baru w krainie Zanzibaru...

.... tak chciałoby się rzec, no cóż w kraju islamskim z tymi barami raczej jest kiepsko ale sa za to inne cudeńka które warto zobaczyć. Jak chciałbym piękne, białe plaże z palmami kokosowymi, wyspa więźniów z gigantycznymi żółwiami, snurkowanie na drewnianych łodziach czy samo Stone Town z domem Freddiego. Mieszkańcy są przyjaźni można z nimi się dogadać po angielsku, sprzedawcy nie są nachalni ale targowanie to ich natura, więc to nikogo nie ominie. Ponadto Zanzibar jest naprawdę bezpieczny.
Dodał(a):
Kasia i Krzysiek, Gliwice, 07.01.2020
5.5 /6

Zanzibar - piękne plaże, palmy, ciepła woda

Jedno zdjęcie wystarczy za cały opis - po prostu pocztówka, chociaż biedę widać tui na każdym kroku, to ludzie są przyjaźni i mili
Dodał(a):
Piotr, Warszawa, 24.02.2020
5.3/6 Ocena ogólna Zanzibarze

Pogoda w Zanzibarze

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon