< WSTECZ
R.pl > Blog > Inne > Jaki kierunek wybrać na podróż poślubną?

Jaki kierunek wybrać na podróż poślubną?

Skrócony opis

Ślub jest niewątpliwe jednym z najważniejszych dni w życiu. Miesiące przygotowań, rosnącej ekscytacji i radości, to niezwykłe przeżycie, ale także huśtawka emocjonalna, ponieważ w pewnym momencie pojawia się stres. Na szczęście po bajkowym ślubie i wymarzonym weselu, na którym goście bawili się do białego rana, przychodzi czas na podróż poślubną. Miesiąc miodowy jest idealną okazją, by odpocząć, nacieszyć się sobą i raz jeszcze, na spokojnie, przeżyć ten wyjątkowy dzień. Podczas podróży poślubnej możecie dzielić się swoimi wrażeniami z wesela, snuć romantyczne plany na przyszłość i po prostu dobrze się bawić, pozwalając by cały stres odszedł w niepamięć.

Sekcja 1

Dla wielu nowożeńców miesiąc miodowy to podróż życia, wyjątkowa i wyczekiwana, dlatego chcą pojechać w miejsce, które też jest wyjątkowe i zapewni im niezapomniane przeżycia. Z reguły szukając pomysłu na kierunek pierwszej małżeńskiej podróży, młodzi myślą o odległych i egzotycznych miejscach. I bardzo dobrze, ponieważ to pozwala im otworzyć nowy rozdział wspólnego życia z rozmachem i odwagą.

Afrykańskie wybrzeże i dzika przyroda

Jeśli kochacie przyrodę i piaszczyste plaże, to wakacje w Kenii mają wszystko, czego potrzebujecie do szczęścia podczas miodowego miesiąca. Znajdziecie tu wspaniałe obszary chronione, na czele z Masai Mara i egzotyczne kurorty nadmorskie.Dzięki pobytowi w Kenii możecie połączyć swą naturę podróżnika i odkrywcy z chęcią spędzenia romantycznych chwil z ukochaną osobą. Wiele osób marzy o kenijskim safari, ale możecie być pewni, że wybór tego kraju na miejsce wyjątkowej podróży poślubnej, będzie jedną z lepszych decyzji w Waszym życiu. Poza możliwością obserwacji dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku, czekają tu na Was idylliczne miejsca, malowniczo położone hotele z obsługą na najwyższym poziomie i piaszczyste plaże nad krystalicznie czystymi, turkusowymi wodami oceanu. W tak romantycznych warunkach z łatwością zapewnicie sobie najlepszy start we wspólną przyszłość pełną pięknych chwil.Tętniące życiem, klimatyczne Karaiby

Dominikana to wymarzony kierunek dla nowożeńców, którzy chcą połączyć błogie lenistwo na rajskiej plaży z pieszymi wędrówkami po romantycznej okolicy. Szukające romantycznych krajobrazów zakochane pary odnajdą swój wakacyjny raj w prowincji Puerto Plata. Spektakularne, dzikie krajobrazy obejmują turkusowe wody Morza Karaibskiego, najwyższe wzniesienia na Karaibach, porośnięte bujną roślinnością rozległe doliny, poprzecinane rwącymi rzekami i jedne z najpiękniejszych plaż w regionie.Takiego bogactwa przyrody, jakie znajdziesz podczas wakacji na Dominikanie naprawdę trudno szukać w innych turystycznych destynacjach. Charakterystyczna, niska zabudowa Puerto Plata nie konkuruje z naturalnym pięknem otoczenia, lecz subtelnie podkreśla sielankową atmosferę spokoju i radości życia. Tutaj możecie snuć wspaniałe plany na przyszłość, siedząc w uroczej restauracji przy plaży lub obserwując spektakularny zachód słońca.Wielobarwny i gorący Meksyk

Cały Meksyk jest jednym z najbardziej interesujących krajów, jakie można sobie wyobrazić. Jego fascynująca historia i skomplikowana przeszłość widoczne są tu na każdym kroku, w architekturze, kulturze, a także w kuchni. Miejscem naprawdę magicznym, które każdy powinien odwiedzić choć raz w życiu jest z pewnością półwysep Jukatan. Czy może być zatem lepsza okazja do wyjazdu niż Wasza wymarzona, romantyczna podróż poślubna? Znajdujące się we wschodniej części półwyspu malownicze Wybrzeże Majów (Riviera Maya), to istny raj dla nowożeńców.Znajdziecie tam nie tylko przepiękne, szerokie plaże i turkusowe wody Morza Karaibskiego, gdzie będziecie mogli pływać w towarzystwie gigantycznych żółwi morskich, ale także ślady starożytnych cywilizacji Majów i Azteków. Zdecydowanie warto poświęcić dzień czy dwa swojego urlopu w Meksyku na wyprawę do ruin prekolumbijskiego miasta Majów w Tulum i do Chichén Itzá, jednego z siedmiu nowych cudów świata, gdzie znajdują się słynne piramidy.

Ocena artykułu

Średnia ocena tego artykułu: 5.00/5
Dziękujemy za wystawienie opinii!

Komentarze

Brak komentarzy.

Zobacz inne wpisy