Opinie klientów o My Blue Hotel

5.8 /6
56 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.2
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
5.8
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.8
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

JOANNA SYLWIA, Gdańsk 06.01.2022

Rajskie wakacje na Zanzibarze!

W terminie grudniowym 2021 roku wybraliśmy się z mężem na Zanzibar. W końcu zrealizowałam swoje marzenia dzięki Rainbow Tours!. Zanzibar jest niezwykłą, kolorową i tętniącą życiem wyspą o niesamowitych walorach przyrodniczych. Sam ocean indyjski oraz szerokie i piękne plaże zachęcają do odwiedzenia tego magicznego miejsca. Wszędzie słychać Hakuna Matata czyli (nie martw się) oraz widać uśmiechniętych wokół mieszkańców wyspy. Wyspa posiada przepiękną rafę koralową, gigantyczne żółwie lądowe na wyspie Prison Island, bogatą faunę i florę - pełną ciekawych i rajskich gatunków roślin, drzew i zwierząt. Jest to wyspa pełna smaków i zapachów oferująca odwiedzającym symfonię zapachów najróżniejszych przypraw.

6.0/6

Robert, Marki 28.06.2022

Fantastyczne miejsce

Piękny hotel, fantastyczna lokalizacja, świetne jedzenie, wspaniała, przyjazna i bardzo miła obsługa. Brakowało trochę wieczornych imprez w hotelu, ale byliśmy tutaj na początku sezonu, więc może dlatego.

6.0/6

A. 08.08.2022

Przytulny hotel i świetny rezydent

Wyjazd przerósł nasze oczekiwania. Hotel My Blue jest bardzo urokliwym miejscem, pełnym pięknych roślin, czystych baseników i przemiłej obsługi zaczynając od kelnerek, kucharzy kończąc na ogrodnikach. To miejsce w którym można poczuć się bardzo zaopiekowanym. Jedyne co smuci, to część Polaków, którzy często nie potrafili okazać szacunku pracownikom, zachowując się jak wielkie paniska, rzucające ostentacyjnie 1$ w barmana czy inne osoby z obsługi zamiast normalnie podarować i podziękować…ale kultury za pieniądze kupić się nie da. Przejdźmy jednak do największej zalety całej wycieczki bez której nie poznalibyśmy Zanzibaru w taki sposób, był to nasz rezydent - Paweł, którego z pozostałymi znanymi nam rezydentami dzieli przepaść. To właściwa osoba na właściwym miejscu, która przekazała mam mnóstwo informacji w bardzo ciekawy sposób. Wycieczka „Zanzibar w pigułce” jest zdecydowanym musthave podczas tego pobytu. Jeszcze raz brawa i podziękowania dla naszego rezydenta, Rainbow może być naprawdę dumne.

6.0/6

Ok 27.06.2022

KAMERALNY PIĘKNY HOTEL.

Dzień dobry. Na wstępie mej wypowiedzi chciałbym powiedzieć że hotel zasługuje na ***** gwiazdek. Obsługa hotelowa na 5gwiazdek chyba że ktoś załuje 1$ napiwku. To sobie poczeka 3min.dłużej 😉🤣 Polecam hotel że względu na piękną plażę i przypływy które mają tylko 4m wysokości 🤣 Ogólnie przepięknie.🥰😘
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem