Opinie klientów o My Blue Hotel

5.8 /6
56 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.2
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
5.8
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.8
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MAGDALENA i RADOSŁAW 22.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Najlepsze wczasy do tej pory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hotel położony jest w najlepszej części wyspy, ponieważ odpływy były do 5 m. Zwiedzaliśmy wyspę i odpływy w innych częściach wyspy były bardzo duże. Hotel wspaniały obsługa również. Opieka naszego rezydenta Pana Pawła była na najwyższym poziomie. Wycieczki z nim to coś wspaniałego, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. BRAWO PANIE PAWLE.

6.0/6

Monika 23.07.2022

Najlepsze miejsce ever...

Po przyjeździe do hotelu spodziewaliśmy się czegoś bardziej ekskluzywnego. Już następnego dnia okazało się jednak, że to miejsce ma duszę Zanzibaru. Pracownicy dbający, żebyś na każdym kroku był zachwycony obsługą. Uśmiechnięci, przyjaźni, pomocni, otwarci...nie doświadczyłem czegoś takiego w żadnym z europejskich hoteli.

6.0/6

Aaron Gniezno 25.10.2022

Hotel miło mnie zaskoczył..

Klimatyczny styl Afrykanski..Hotelu My Blue oraz pięknie zadbany ogród, który zrobi wrażenie myślę, że na każdym sprawiaia,że pobyt w hotelu jest magiczny. Dodatkowym atutem hotelu jest piękna piaszczysta plaża z małymi odpływami ,gdzie można zażyć kąpieli w oceanie przez cały dzień. Obsługa Hotelu również na wysokim poziomie bardzo miła i pomocna.Miłym zaskoczeniem są również pokazy i kolacja w piątki na plaży, jak i w poniedziałek kolacja w części leżaków i muzyka na żywo.Hotel zdecydowanie wart swojej ceny.

6.0/6

wojkiewicz 31.03.2022

Bajkowy Zanzibar

Super pobyt. Hotel pięknie położony. Do wszystkich atrakcji hotelowych blisko. Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Wycieczki fakultatywne z przewodnikiem i zarazem rezydentem Panem Pawłem rewelacyjne-gorąco polecam. Obsługa miła i pomocna,czasami aż za bardzo😊😜.
145614
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem