Opinie klientów o Neptune Pwani Beach Resort & Spa

5.9 /6
29 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.9
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
5.9
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr, Warszawa 24.02.2020

Świetny hotel - świetny personel

Jak w tytule: świetny hotel - świetny personel. Personel jest na 6+ - pomocny w każdym aspekcie. Obsługa basenów, plażowi, pokojówki, ogrodnicy, ... Sam hotel położony przy piaszczystej, pięknej plaży z drzewami dającymi cień. Dobrze zorganizowany.

6.0/6

Malgorzata Anna, Warszawa-Wesoła 04.03.2019

Wspaniały wypoczynek, polecam hotel

Bardzo udany wypoczynek w pięknym hotelu. Obiekt położony na rozległym terenie, z bardzo zadbanym, dużym ogrodem. Pokoje duże, czyste. Pyszne jedzenie. Bardzo przyjazny personel. Fantastyczny tydzień relaksu. Polecam

6.0/6

ANNA 06.11.2022
Termin pobytu: październik 2022

Wspaniały wypoczynek

Hotel połozony przy pięknej piaszystej plaży z pięknym ogrodem.Personel bardzo pomocny.Wycieczki fakultatywne w towarzystwie pana Pawła rewelacja. Wielkim minusem jest wypełnianie wniosków wizowych na podłodze jest jeden stół i 200 osób. Warto wydrukować wniosek i wypełnić przed przylotem. Bioro podróży powinno o tym informować!

6.0/6

Mariusz, Rąbień 14.03.2022

Ferie 2022

Zanzibar to cudowne miejsce....ludzie są mili uprzejmi.Biuro podróży Rainbow ma tam namiejscu najcudowniejszego rezydent jakiego można sobie wymarzyć....pootostu człowiek orkiestra Paweł jest The Best.....dziekujemy za cudowny wyjazd i możliwość poznania zupełnie innego świata. Pozdrowienia.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem