Opinie klientów o Riu Palace Zanzibar

5.5 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
6.0
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
6.0
Pokój
5.5
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
5.5
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ryszard, --- 29.01.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Riu Palace Zanzibar - Super Hotel Polecam!

Luksusowy Hotel, bardzo miła obsługa, smaczna kuchnia, piękne otoczenie z cudowną zielenią i przepiękną plażą - Hotel godny polecenia! Z poważaniem Ryszard

5.0/6

Jerzy, Siemanowice Śląskie 19.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

okolica i menu robi wrażenie

Duża różnica w jakości życia przed ogrodzeniem i wewnątrz resortu. Dla mnie lokalizacja i architektura była bardzo dobra. Nie lubię hoteli bloków. Tam miałem jednopiętrowe domy ulokowane w wspaniałym ogrodzie. Duży porządek w hotelu jak i na zewnątrz ( łącznie z plażą). Jako smakosza produktów z morza był to dla mnie wspaniały pobyt ( prawdziwa ekstaza kulinarna). Wielkie uznanie dla kucharzy jak i obsługę kelnerską. Co mnie doskwierało to efektywność wentylacji w toaletach, czy to w pokoju czy w toaletach publicznych. Było bardzo czysto, ale duszno. Rozumiem w jakim rejonie świata byłem, ale w 5-cio gwiazdkowym hotelu uważanego podobno za najlepszego na wyspie w toaletach brakowało mi wentylatorów. Czy bym polecił znajomym hotel - tak ( liczę na małe wentylatory w toaletach)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem