Opinie klientów o Royal Zanzibar Beach Resort

5.4 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.8
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
5.6
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Andrzej NIECHCICE 31.10.2022
Termin pobytu: październik 2022

Royal Zanzibar

Wrażenia Super ale najlepszą robotę robi na Zanzibarze Pan Paweł przewodnik który organizuje wycieczki. Jest genialnym organizatorem i jego wycieczki są niesamowite. Jest wart tyle złota ile sam waży. Biuro podróży Rainbow nawet nie ma pojęcia jaką ten człowiek robi robotę dla tego biura. Pozdrawiam Andrzej W.

6.0/6

Dorota, --- 30.06.2022

Komfortowe wakacje

Hotel super, nie można się do niczego przyczepić. Wspaniały pokój, plaża i przemiła obsługa. A do tego wycieczki i obsługa rezydenta Pawła to sama przyjemność.

6.0/6

Aleksandra 07.07.2022

Wycieczki z panem Pawłem robią ten wyjazd!

Hotel w porządku, bardzo miła obługa, dobre jedzenie i wyjście do pięknej plaży. Na plaży trzeba uważać, na lokalnych sprzedawców, którzy jak już zaczepią turystę, to do końca wyjazdu nie dają spokoju. Nie mają jednak wejścia na teren hotelu. Co jednak naprawdę czyni wyjazd na Zanzibar ciekawym i wartym zapamiętania to wycieczki z rezydentem Pawłem. Polecam wykupienie Zanzibar w pigułce i Naturalne piękno Zanzibaru. Dni pełne wrażeń, ciekawostek pozwalają poznać najważniejsze aspekty wyspy i życia jej mieszkańców.

5.5/6

Krzysztof, Słupsk 11.01.2023
Termin pobytu: grudzień 2022

Zima w tropikach

To chyba najlepszy hotel w ofercie wyspy. Tak też kształtuje się cena. Jednak warto dopłacić. Widziałem inne hotele skąd jechali też uczestnicy wycieczek fakultatywnych. Mimo olbrzymiej ilości ludzi w hotelu nie widać tego i nigdy nie było problemu z brakiem leżaków, czy miejsc gdziekolwiek. Uprzejmość personelu na każdym szczeblu jest niesamowita i ich ciągłe pozdrawianie i uśmiech. Faktem jest, że w niektórych kwestiach kulinarnych gdy naśladują Europę jeszcze trzeba się podszkolić ale dla ludzi, którzy często nie widzieli takiego jedzenia jakie oferuje hotel musi minąć sporo czasu. Jeśli chodzi o jedzenie jest różnorodne. Każdy coś dla siebie znajdzie specjalnego. W opcji All napoje i piwa wszędzie w pakiecie. Temperatura w ciągu doby jest bardzo wysoka. Bez kapelusza z dużym rondem i okularów lepiej nie wychodzić. Ponadto na plażę czy baseny koniecznie cieniutka podkoszulka bo słońce szybko przypali. Warunki mieszkaniowe bez zastrzeżeń. Duża bardzo powierzchnia z tarasem lub balkonem. Mankamentem jest woda w kranach bo jest słona. Natomiast żadnym problemem nie jest podaż wody w butelkach plombowanych do picia, kawy czy herbaty. Wszędzie ją można dostać bez opłaty również od ekipy sprzątającej. Sprzątanie codziennie, a zabawne jest to, że rano ścielą łóżka, a wieczorem rozścielają do spania. Każda osoba personelu ma swoje zadania i główna zasada "pole, pole" czyli powoli, powoli. Na koniec nie o wycieczkach bo każdy ma gust inny i są one opisane w ofercie, a szczegółowo rozpiskę przekaże rezydent. Dwa słowa o rezydencie. Pan Paweł, który z żoną mieszka tam od 13 lat prowadzi wycieczki, a Jego żona safari - z tym że safari jest na kontynencie, nie na wyspie. Ten Skarb jaki posiada Biuro w osobie rezydenta Pawła zasługuję na uwagę szczególną. Wycieczka ma swoje ramy ale nie co do czasu, często jest poszerzana o ciekawy element i konstruowana pod uczestników. Atrakcje wynikające z osobistego zaangażowania p. Pawła w trakcie ich trwania są zaskakujące i bardzo miłe. No i kontakt z rezydentem po telefonie WhatsApp jest bezproblemowy. Tak na marginesie na terenie całego hotelu - resortu działa dobrze sieć WiFi w każdym miejscu. Czy warto? Ktoś powiedział, że taki hotel to jak sztabka złota w szambie ale to zbyt dosłownie. Faktem jest, iż poza hotelem widać biedę potworną ale ci ludzie uśmiechają się więcej niż my. Dajmy im szansę na rozwój...
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem