Opinie klientów o VOI Kiwengwa Resort

5.8 /6
Atrakcje dla dzieci
5.3
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
5.8
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.9
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
5.8
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata 19.12.2021

Pobyt w hotelu VOI Kiwengwa Resort

Urlop spędzony w grudniu na rajskiej wyspie na długo pozostanie w naszej pamięci. Hotel położony w otoczeniu pięknej i bujnej zieleni. Pokoje skromne ale czyste codziennie sprzątane. Wyżywienie bez zarzutów. Obsługa hotelowa miła i zawsze uśmiechnięta. Piękna plaża cudowna woda. Obsługa na plaży super. Wielkie uznanie należy się rezydentowi Panu Pawłowi i jego żonie Ewie. Byliśmy z Panem Pawłem na dwóch wspaniałych wycieczkach. Ogrom wiedzy, którą chętnie przekazuje, robi to z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Uczestnicy wycieczki wielokrotnie byli zaskakiwani i rozpieszczani lokalnymi smakołykami. Sposób prowadzenia wycieczek w małych grupach to strzał w dziesiątkę. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli zachwyceni.

6.0/6

Kasia z Rodziną 05.08.2022

Rajskie Wakacje

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu VOI Kiwengwa Resort. Miła obsługa, czysto, przepyszne jedzenie i przepiękna plaża z białym piaskiem. Obsługa w restauracji - rewelacja- bardzo mocna, pracownicy zawsze pomocni i uśmiechnięci. Przepiękny lazur Oceanu. Byliśmy pod opieką świetnego rezydenta Pana Pawła, który wspaniale wywiązywał się ze swoich obowiązków. Uprzejmy i serdeczny, chętnie dzielił się swoją ogromną wiedzą o Zanzibarze. Byliśmy z nim na wycieczkach fakultatywnych, na których rozpieszczał uczestników, troszcząc się o nich i bardzo dbając, aby każdy wrócił zadowolony z wyjazdu. Uczestnicy wycieczki wielokrotnie byli zaskakiwani i rozpieszczani lokalnymi smakołykami. Sposób prowadzenia wycieczek w małych grupach to strzał w dziesiątkę. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli zachwyceni. Wyjazd z pewnością był dla nas niezapomniany.

6.0/6

Maciej, Wolsztyn 19.09.2021

Swietne

Gorąco polecam :)

6.0/6

RENATA, TOMASZOW MAZ 31.12.2022
Termin pobytu: grudzień 2022

Raj w grudniu

Wspaniały hotel, piękna, szeroka plaża, przepyszne jedzenie. Polecam wszystkim, którzy szukają lata zimą.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem