Ziemia Święta i Egipt- Trzy płomienie jednej lampy

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.6 /6 ( 19 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem
Jerozolima - święte miasto • Wzgórze Świątynne • Droga Krzyżowa • Ściana Płaczu • Yad Vashem • Betlejem - Grota Narodzenia • Nazaret - Bazylika Zwiastowania NMP • Jordan i Jezioro Galilejskie • Masada - twierdza Heroda • Morze Martwe - dla urody • Jaffa • Tel Aviv • Cezarea Nadmosrka • opcjonalnie tydzień wypoczynku w Sharm el Sheikh

Terminy i ceny wycieczki 21

2 546 zł
( za osobę / 8 dni )
3 146 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 13.03.2018

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 14

5.2 /6 (3 opinie)
Coral Hills Sharm
Egipt
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  0 zł / za osobę 7 dni

figloklub
5 /6 (25 opinii)
Oriental Resort Aurora
Egipt
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  +87 zł / za osobę 7 dni

5.4 /6 (5 opinii)
Sharm Grand Plaza
Egipt, Sharm el Sheikh
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  +200 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Odprawa paszportowo-celna a następnie transfer do hotelu 4* (Coral Hills lub podobny) w Sharm el Sheikh. Kolacja i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na przejście graniczne pomiędzy Egiptem a Izraelem (Taba-Eilat). Po załatwieniu formalności granicznych (trwają około 2 godz.) spotkanie z izraelskim przewodnikiem. Na granicy zmiana autokaru z egipskiego na izraelski. Następnie przejazd doliną Arava nocleg i kolację w Betlejem. (Trasa ok. 580 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora (wg programu) - (7 rozpoczętych dób hotelowych).
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie klimatyzowane z łazienkami oraz najczęściej TV-sat. Uwaga! Dla chętnych możliwość dopłaty za tygodniowy pobyt w hotelach w Sharm El Sheikh.
Do dyspozycji gości
w hotelu restauracja oraz bar
Wyżywienie
śniadania oraz kolacje (wg opisu w programie)
Wizy
Paszport i wiza
  • Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.
  • Przypominamy, że po wylądowaniu na lotnisku w Sharm el Sheikh nie należy kupować standardowej wizy, a jedynie poprosić o bezpłatną Sinai Only. Standardowa wiza jest wymagana tylko w przypadku wyjazdów poza Synaj (np. wycieczka fakultatywna do Kairu, Aleksandrii czy Luksoru) i po wyjeździe z Egiptu do Izraela lub Jordanii traci ważność. Standardową wizę można zakupić po powrocie do Sharm el Sheikh.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do/z Sharm El Sheikh, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (razem 7 lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie śniadania i obiadokolacje (lub lunche), transfery klimatyzowanym autokarem, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas objazdu i ubezpieczenie TU EUROPA SA - wariant standard (KL, CP, NNW i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wizy egipskiej 25 USD (dla klientów pozostających na tydzień wypoczynku w Sharm El Sheikh; potrzebna w przypadku wycieczek fakultatywnych: do Kairu, Luksoru, Aleksandrii oraz Parku Narodowego Ras Mohamad - autokarem); opłat granicznych ok.45 USD oraz kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, wjazd kolejką linową na Masadę, obsługa lokalnych przewodników, bagażowych, kierowców itp): ok. 150 USD razem w Izraelu i Egipcie (195 USD łączna kwota pakietu płatnego obligatoryjnie na miejscu); napojów do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych (ceny w programie) oraz innych wydatków osobistych.

Komunikaty MSZ
Aktualne przepisy wjazdowe i informacje znajdą Państwo na stronie: http://polakzagranica.msz.gov.pl
 
 
 
5.6 Ocena ogólna tej wycieczki
5.7
Program wycieczki
5.9
Pilot
5.3
Transport
4.8
Zakwaterowanie
5.1
Wyżywienie
4.7
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.