Opinie klientów o Ziemia Święta i Egipt- Trzy płomienie jednej lampy

5.4 /6
35 
opinii
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.8
Program wycieczki
5.6
Transport
5.1
Wyżywienie
5.1
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aleksandra 22.05.2015

Bardzo dobra wycieczka

Bylo bardzo milo :)

6.0/6

Bartosz, WARSZAWA 17.04.2018

Ziemia święta - 3 płomienie jednej lampy

Rewelacja, nic dodac nic ując poprostu super.

6.0/6

Maciej 07.05.2018

Wspaniałe wakacje marzec 2018

Pobyt w Ziemi Świętej w marcu uważam za bardzo udany. Temperatura na zwiedzanie idealna. Nie jest zbyt gorąco. W Jerozolimie około 20 stopni a udajac się w okolice Eljatu i Morza Martwego dochodziło do 30 stopni. Jerozolima jest pięknym miastem w którym mieszają się ze sobą zróżnicowane kultury. Jest tam wiele zabytków można poczuć moc historii. Dla osob uduchowionych będzie to niezapomniane przeżycie. Można własnymi rękoma dotknąć histiriiJest mnostwo turystów z całego Świata. Grupki turystow z USA, Indii czy Brazylii. Kraj nie jest wielki powierzchniowo ale oprócz części zabytkowej, różnych wykopalisk można zobaczyć nowoczesność taką jak w Tel Awiwie. Bardzo fajnym przeżyciem jest również rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim. Świetny kilmat tworzy załoga świetnie przygotowana ( flaga Polslki na maszcie i lecące w tle słowa Jana Pawła II ). Szczerze polecam kąpiel w Morzu Martwym. Jest to niezapomniane przeżycie ze względu na wyporność wody. Nawet jak ktoś nie umie pływać to ciężko się utopić:-). Wycieczka jest idealna opcją dla osób które chcą zwiedzić ten piękny kraj w troszkę innej formie niż pielgrzymka. Ze względu na intensywność jeśli ktoś ma możliwość polecam dodatkowy tydzień pobytu w Egipcie. Można wtedy odpocząć po zwiedzaniu. Całość dopelniają świetni piloci. My mieliśmy duet Krzysztof oraz Józek, których serdecznie pozdrawiamy.

6.0/6

Urszula Sosnowiec 28.03.2014

Opinia o wycieczce Ziemia Święta i Egipt

W ubiegłuym roku w dniach 28.05.2014-04.06.2013uczestniczyłam w wycieczce Ziemia Świeta i Egipt. Jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu. Mnóstwo informacji nie znajdujących się w żadnych przewodnikach ze strony pilota polskiego jak i pilotki izraelskiej P.ESTER. Zwiedziliśmy również miejsca poza katalogowym planem wycieczki. Temperatura była bardzo wysoka około 50st., wszyscy bylismy bardzo zmęczeni, ale pilot Pan LOLEK dodawał nam otuchy i mówił jeszcze tylko to , jeszcze tam pójdziemy
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem