Obiekt
Pokoje
Hotel oferuje 677 przestronnych, luksusowych pokoi, komfortowo urządzonych we współczesnym stylu ze spektakularnym widokiem na okolicę.Internet
Bezpłatny bezprzewodowy Internet w całym obiekcie.
Kategoria lokalna
*****
Strona www
Wyżywienie
Śniadanie w formie bogatego bufetu serwowane w restauracji głównej Artisan Kitchen (06:30-10:30). Możliwość dopłaty do obiadokolacji (HB, napoje dodatkowo płatne) lub obiadów i kolacji (FB) w formie bufetu (napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne). Ponadto za dopłatą opcja All Inclusive: śniadania, obiady (12:30-15:00) i kolacje (19:00-22:30) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej Artisan Kitchen, wybrane napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole serwowane w restauracji do głównych posiłków oraz w barze przy basenie Loop w określonych godzinach (12:00-23:00); lub opcja All Inclusive Premium: śniadania, obiady (12:30-15:00) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej Artisan Kitchen lub w barze przy basenie (posiłek z 3 dań) i kolacje (19:00-22:30) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej Artisan Kitchen, w restauracji Rosemary (posiłek z 3 dań) lub w barze przy basenie Loop (posiłek z 3 dań), wybrane napoje bezalkoholowe (typu cola) i ciepłe napoje serwowane w kawiarni Morjana Lounge (08:00-23:00), wybrane napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane w restauracji głównej Artisan Kitchen podczas posiłków i w barze Rose (19:00-23:00) oraz w barze przy basenie Loop (12:00-23:00) i w Club Lounge (07:00-20:00). All Inclusive i All Inclusive Premium nie obejmuje mini baru w pokoju i room service. Napoje alkoholowe serwowane osobom powyżej 21 roku życia. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany zakresu usług objętych formułą all inclusive (np. godzin serwowania posiłków).
Program sportowy i animacyjny
Bogato wyposażone centrum fitness: siłownia (czynna dla gości hotelowych przez 24 h), sauna, łaźnia i jacuzzi (bezpłatne). Ponadto za dodatkową opłata za usługi w SPA Ayana.
Dodatkowe informacje
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas pobytu i ubezpieczenie TU EUROPA SA - wariant podstawowy (KL, NNW i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, depozytów oraz innych wydatków osobistych. W Emiratach taksa klimatyczna płatna na miejscu w hotelach 3* ok. 10 AED za pokój za dobę, w hotelach 4* ok. 15 AED za pokój za dobę, w hotelach 5* ok. 20 AED za pokój za dobę.
Inne
Zakładane minimum Grupy (minimalna liczba osób wymagana dla realizacji imprezy) wynosi 30 osób.Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich trwa od połowy września do końca października.Kategoria lokalna 5
Nowoczesny i bardzo elegancki hotel z prywatną piaszczystą plażą. Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort oraz pragną na własną rękę zwiedzić okolicę i poczuć z bliska klimat arabskiej kultury.
5 godz. 40 min.
Bezpośredni
Wypoczynek
Polski rezydent
do 100m
W cenie
W cenie
Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas pobytu i ubezpieczenie TU EUROPA SA - wariant podstawowy (KL, NNW i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, depozytów oraz innych wydatków osobistych. W Emiratach taksa klimatyczna płatna na miejscu w hotelach 3* ok. 10 AED za pokój za dobę, w hotelach 4* ok. 15 AED za pokój za dobę, w hotelach 5* ok. 20 AED za pokój za dobę.
Nowoczesny hotel położony niedaleko ekskluzywnej dzielnicy Corniche w samym sercu Abu Dhabi, niedaleko Pałacu Prezydenckiego. Zaprojektowany w arabskim stylu - z licznymi łukami i żyrandolami, które zdobią cały budynek. Hotel łączy w sobie tradycyjną architekturę z udogodnieniami nowoczesności. Do Meczetu Szejka Zayeda ok. 20 km, do lotniska w Dubaju (Dubai International Airport) ok. 160 km a lotniska Dubaj Al Maktoum ok. 120 km.
Mapa
Prywatna, piaszczysta plaża hotelowa o długości 140 m. Leżaki, parasole i ręczniki na plaży dostępne bezpłatnie.
36-piętrowy hotel, wybudowany w 2016 r. Całodobowa recepcja, winda, room service, 2 restauracje: główna Artisan Kitchen z kuchnią międzynarodową i Rosemary z kuchnią śródziemnomorską, bary: Rose z muzyką na żywo i Loop przy basenie, kawiarnia w lobby Morjana oraz Fresh Basil. Ponadto basen zewnętrzny typu infinity ze słodką wodą (o pow. 316 m2, leżaki, parasole i ręczniki przy basenie bezpłatne), taras słoneczny, centrum fitness a za dodatkową opłatą: wypożyczalnia samochodów, fryzjer, usługi prania i prasowania.
Obiekt
Wyżywienie
Szczegóły lotu
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Ubezpieczenie
podstawowe
Opieka
rezydenta
5.7/6 (13 opinii)
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Zdjęcia klientów (2)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Serdeczne polecam hotel Bab Al Qasr w Abu Dhabi oraz serdecznie polecam Biuro Reinbow. Organizacja wyjazdu była perfekcyjna pomimo, że nasz wyjazd odbył się " po sezonie". Lecieliśmy z Krakowa samolotem rejsowym. Na lotnisku w Dubaju okazało się że jesteśmy jedynymi osobami które wykupiły pobyt w Abu Dhabi. Dla biura Reinbow nie było to problemem, została dla nas podstawiona wygodna taksówka i 120 km w jedną stronę zostaliśmy przewiezieni do hotelu. Sam hotel jest bardzo luksusowy i w pełni zasługuje na 5 gwiazdek. Posiada własną plaże, nie wielką ale w zupełności wystarczającą do pływania. Ale największym atutem hotelu jest jego położenie, naprzeciwko Emirates Palace oraz Pałacu Prezydenckiego. Bardzo blisko jest też do głównej promenady nadmorskiej. Pomimo tego miejsce jest bardzo spokojne i pozwala na wypoczynek.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel super Klimatyczny w stylu arabskim, czysto, bardzo miła obsługa. Basen, plaża.Pyszne jedzenie bardzo duży wybór potraw. Hotel polecam szczególnie ze względu na lokalizację blisko centrum można przejść się do centrum handlowego czy pasażu z restauracjami ( chociaż i tak podróżuje się taksówkami które są tu tanie). Sam pobyt 7 dni stanowczo zamalo żeby wszystko na spokojnie zwiedzić. Napewno wrócimy do Abu Dabi.
Inne hotele dostępne w tym samym regionie