Opinie klientów o Ibis Deira

5.3 /6
95 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.1
Pokój
5.1
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tomasz 25.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Super listopad ! nie mogło być lepiej!

Hotel nie ma kompletnie żadnego minusa. Bogate śniadania. Ma najlepsze położenie, po wyjściu jakieś 400m do stacji metra, po drugiej stronie galeria, w której jest Carrefour, uwaga ceny niższe niż w pl :) kilka wskazówek : - można korzystać z basenu hotelu novotel, wystarczy przejść przez restauracje, recepcję novotela i wjechać winda na basen. Nikt o nic nie pyta - bus na plażę 1 raz dziennie wyjazd 9.30 powrót 15. Trzeba iść do hotelu novotel dzień przed i się zapisac na busa. - przy zakwaterowaniu pobierana opłata klimatyczna 70 aed za pokój, można karta. Generalnie warto mieć kartę revolut, nie wynieśliśmy żadnej gotówki, wszystko płaciliśmy revolutem. - srebrne karty nol kupuje się w okienku informacji na każdej stacji metra, potem są automaty gdzie można je doładowywać. Jeździliśmy tydzień bardzo dużo wydaliśmy około 80aed na osobę. -kilka razy pojechac na fontanny, od hotelu metrem 25min potem długim korytarzem do dubai Mall, przejść przez galerie zoabczyc akwarium i jesteśmy na fontannach. Przejść fontanny do okola, po drugiej stronie jest duży trawnik na którym można sobie poleżeć :) - po wyjściu z hotelu na główna ulice skręcić w lewo i za jakieś 200 m jeść w restauracji walkers. W środku dużo hindosow. Najlepsza knajpa w okolicy obiadu po 25zl uwaga jedna porcja na 2 os! Nie zamawiać 2 na 1 os nie do przejedzenia. :) - w pokoju codziennie woda, jest deska do prasowania, klimatyzacja, -w połowie listopada 30 stopni w nocy 28. W metrze mocna klima i w galeriach warto mieć do zarzucenia jakąś koszule. - nie trzeba chodzić pozakrywanym, wszyscy ubierają się nornalnie. - transfer z abu dabi 2.5h

6.0/6

Ala, Łódź 20.03.2022

Idealny wypoczynek

Świetna lokalizacja, 2 min do metro, uprzejma obsługa hotelowa, bardzo dobre i uczciwe rezydentki. Trochę monotonne jedzenie w hotelu.

6.0/6

TADEUSZ, SZCZECIN 12.04.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Dubaj

super bardzo polecam super bardzo polecam wszystkim super bardzo polecam wszystkim hotel bardzo blisko metra w pobliżu dużo atrakcji

6.0/6

Dariusz i Katarzyna , Warszawa 29.04.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Dubai po raz drugi . REWELACJA

Drugi raz w dubaju w ciągu 4 miesięcy , po prostu rewelacja . Wycieczka zorganizowana przez biuro Raibow w 100 % spełniła nasze oczekiwania . Mieliśmy z żoną wykupione tylko śniadania i to w zupełności wystarczy jeśli ktoś chce w spokoju i bez gonitwy na posiłki zwiedzić w tydzień wszystkie najważniejsze miejsca Dubaju. Za naprawde nieduże pieniądze , rzędu 15-20 AED na osobę można spokojnie na mieście zjeść danie obiadowe w licznych pakistańskich czy miejscowych knajpkach, za 10-15 wypić sok ze świeżo wyciskanych na miejscu owoców ( mango , kiwi , truskawka , awokado itp ) , czy za podobne pieniądze zjeść pyszny duży puchar lodowy z owocami i bitą śmietaną , POEZJA . Wszystkim , którzy wachają się jeszcze przed wyjazdem do Dubaju ( że jest drogo i w ogóle miasto dla bogaczy ) chciałbym powiedzieć , że chyba pisza w internecie to ludzie , którzy nigdy nie byli w żadnym kraju arabskim i że jest to poprostu nieprawda. My z żoną nie mamy w zwyczaju zwiedzać drugi raz tego samego miejsca , jednak po 4 miesiącach ( mając alternatywnie do wyboru Egipt , Turcję czy podobne popularne kierunki ) , bez wachania wybraliśmy ponownie Dubai . Pogoda zarówno w grudniu ( 1 wyjazd ) jak i kwiecień , świetna , woda w morzu rewelacyjna . Wyjazd bardzo udany , jeśli w przyszłości będziemy mieli jeszcze możliwość to z chęcią wrócimy do Dubaju ponownie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem