Obiekt

Pokoje

Hotel oferuje 208 pokoi,

Internet

Bezpłatne Wi-Fi na terenie hotelu.

Kategoria lokalna

****

Wyżywienie

Śniadania (07:00-11:00) w formie bufetu w restauracji głównej East & Seabord. Za dodatkową opłatą obiadokolacje (19:00-23:00, HB) lub obiady (12:30-15:00) i kolacje (19:00-23:00, FB) serwowane w formie bufetu lub a'la carte (przy mniejszej liczbie gości w hotelu) w restauracji głównej East & Seabord (lokalna woda do obiadu i kolacji w cenie - bez limitu, pozostałe napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne). Istnieje również możliwość dopłaty do opcji All Inclusive: śniadania w formie bufetu w restauracji głównej East & Seabord, obiady w restauracji głównej East & Seabord w formie bufetu lub specjalne menu (do wyboru) lub lekki obiad w barze przy basenie Splash (12:30-16:30) i kolacje w restauracji głównej East & Seabord w formie bufetu (19:00-23:00, napoje serwowane do 22:00) lub w barze Luchador - specjalne menu (tylko w tygodniu w godzinach 18:30-21:00; konieczna wcześniejsza rezerwacja); ponadto wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w: restauracji głównej East & Seabord (12:00-23:00), barze przy basenie Splash (12:00-18:00), barze pzy plaży NoShu (12:00-18:00, woda, gazowane napoje bezalkoholowe), barze WXYZ (18:00-23:00) i Luchador (18:00-23:00). Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany zakresu usług objętych formułą all inclusive (np. godzin serwowania posiłków). Uwaga! Napoje alkoholowe w hotelu sprzedawane są tylko osobom, które ukończyły 21 lat.Program sportowy i animacyjny

Bezpłatnie dostępna całodobowa siłownia. Na plaży: plażowa siatkówka i piłka nożna a za opłatą bilard i "piłkarzyki".

Dodatkowe informacje

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas pobytu i ubezpieczenie TU EUROPA SA - wariant podstawowy (KL, NNW i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, depozytów oraz innych wydatków osobistych. W Emiratach taksa klimatyczna płatna na miejscu w hotelach 3* ok. 10 AED za pokój za dobę, w hotelach 4* ok. 15 AED za pokój za dobę, w hotelach 5* ok. 20 AED za pokój za dobę.

Inne

Informacje ogólne

Waluta
1 dirham ZEA (Dhs) = 100 filsów. Aktualny przelicznik: 1 Dhs = ok. 1,05 PLN; 1 EUR = ok. 4 Dhs. Akceptowane są następujące karty kredytowe: Visa, Master Card, American Express. W kraju jest wiele bankomatów.

Dolar amerykański (USD) - akceptowane są banknoty wydane po 2013 r.

Napiwki
Zwyczajowo w restauracjach i hotelach do rachunku dolicza się 10-15% za usługę. Mile widziane jest zostawianie drobnych sum (za obsługę) kierowcom na wycieczkach lokalnych, kelnerom w restauracjach oraz osobom sprzątającym pokoje w hotelach.

Wiza
22.03.2014 został zniesiony obowiązek wyrabiania wiz emirackich dla obywateli Polski.

Paszport
Paszport (brak możliwości wyjazdu na paszporcie tymczasowym) powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Czas
+ 3 godziny w stosunku do czasu polskiego w okresie zimowym, + 2 godziny w okresie letnim.

Ubiór
Przy zwiedzaniu miejsc będących obiektem kultu religijnego zwiedzających obowiązują ograniczenia dotyczące dopuszczalnego ubioru. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni powinni mieć w pełni zakryte nogi, krótkie spodenki/spódnice oraz obcisłe spodnie/leginsy u pań nie są akceptowane. U mężczyzn akceptuje się krótki rękaw, jednak kobiety muszą mieć długie rękawy oraz głowę okrytą chustą. Poza meczetami i innymi miejscami kultu religijnego dozwolone są tradycyjne stroje europejskie, choć niezbyt wyzywające u kobiet.

Orientacyjne ceny
Obiad w restauracji ok. 40-50 Dhs, piwo ok. 30 Dhs, kawa ok. 10 Dhs. W sklepach spożywczych nie ma możliwości zakupu alkoholu (można zaopatrzyć się jedynie na lotnisku w strefie wolnocłowej). W hotelach (oprócz emiratu Sharjah) alkohol jest dostępny bez problemu.

Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje ok.1-2 USD. Korespondencję najlepiej zostawić w recepcji hotelowej.

Elektryczność
220V / 50 Hz. Urządzenia elektryczne działają tylko przy użyciu adapterów, które można z łatwością nabyć na miejscu za ok. 2 USD, są one również dostępne bezpłatnie w większości recepcji hotelowych (wtyczki z trzema bolcami ułożone w trójkąt).

Telefony
Telefony komórkowe działają w całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne bardzo drogie. Koszty połączeń w roamingu prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.
Z Polski 00 971 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.

Wylot z: Warszawy, Krakowa i Katowic. Zbiórka na 2 lub 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady.

W regionie

Zjednoczone Emiraty Arabskie ze stolicą w Abu Dhabi oraz słynnym na całym świecie miastem Dubaj, to niewielki kraj na Środkowym Wschodzie. Od północnego zachodu graniczą z Katarem, od zachodu i południa z Arabią Saudyjską, od wschodu zaś z Omanem. Od północy Emiraty są otoczone wodami Zatoki Perskiej. Kraj składa się z siedmiu Emiratów, zróżnicowanych pod względem kulturowym i obyczajowym: dwa najbardziej znane to Abu Dhabi i Dubaj. Pozostałe to: Sharjah, Ras al Khaimah, Fujairah, Umm al Quwain oraz Ajman - jedyny Emirat bez ropy i gazu. Krajobraz Emiratów jest raczej nizinny i pustynny.

Dubaj - jedno z najbogatszych miast świata, najczęściej odwiedzane i najbardziej znane ze wszystkich Emiratów. Słynie z luksusu i oryginalnych, futurystycznych budowli, m. in z Burj Khalifa, najwyższej budowli na świecie.

Abu Dhabi - największy z emiratów ZEA ze stolicą położoną na wyspie o tej samej nazwie w otoczeniu wód Zatoki Perskiej. Jeden z najprężniej rozwijających się regionów, rozbudowywany z wielkim rozmachem. Znajduje się tu między innymi jeden z największych i najpiękniejszych meczetów świata.

Fujairah - niewielki emirat, położony we wschodniej części kraju, nad Oceanem Indyjskim. Przyciąga turystów pięknym położeniem w otoczeniu majestatycznych gór Hadżar i oferuje jedne z najpiękniejszych plaż w całym kraju! W odróżnieniu od kosmopolitycznego Dubaju, zachował bardziej tradycyjny charakter – można wybrać się na lokalny bazar, gdzie będzie okazja kupić orientalne rękodzieło, piękne dywany czy aromatyczne przyprawy, a jednym z najważniejszych zabytków architektonicznych są unikalne, XVI-wieczne forty. Goście mogą wypoczywać w kilkunastu hotelach mieszczących się tuż przy rajskich plażach, w otoczeniu błękitnych wód oceanu, gdzie kryją się jedne z najpiękniejszych raf koralowych regionu.

Depozyty w hotelach

Wiele hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pobiera depozyt. Wysokość depozytu uzależniona jest od hotelu (ok. 30-60 USD / noc / pokój). O szczegółach dotyczących wysokości depozytów Klienci zostaną poinformowaniu na miejscu.

Informujemy ponadto, że dopuszczalne są następujące formy uiszczenia depozytu:

1. Blokada środków na karcie kredytowej, odblokowanie następuje przy wykwaterowaniu.

2. Płatność kartą płatniczą, środki zwrócone będą przy wykwaterowaniu w gotówce w walucie lokalnej.

3. Płatność gotówką w USD, EUR lub walucie lokalnej, zwrot przy wykwaterowaniu w walucie lokalnej.

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich trwa od połowy września do końca października.

Aloft Palm Jumeirah

5.7/6 (3 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka

Kategoria lokalna 4

Aloft Palm Jumeirah
Last Minute!
Galeria (14)
Aloft Palm Jumeirah
Aloft Palm Jumeirah
Aloft Palm Jumeirah
Zdjęcie mapy
Mapa

Atuty oferty

Nowo otwarty, dobrej klasy hotel wybudowany na słynnej, sztucznie usypanej wyspie u wybrzeży Dubaju - Palm Jumeirah z malowniczym widokiem na jeden z najbardziej luksusowych hoteli świata Burj Al Arab. Prestiżowe położenie, dostęp do plaży i przystępna cena zachęcają do relaksu ale też eksplorowania słynnych dubajskich atrakcji. Serdecznie polecamy!

Długość lotu

5 godz. 40 min.

Lot

Bezpośredni

Rodzaj wyjazdu

Wypoczynek

Na miejscu

Polski rezydent

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas pobytu i ubezpieczenie TU EUROPA SA - wariant podstawowy (KL, NNW i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, depozytów oraz innych wydatków osobistych. W Emiratach taksa klimatyczna płatna na miejscu w hotelach 3* ok. 10 AED za pokój za dobę, w hotelach 4* ok. 15 AED za pokój za dobę, w hotelach 5* ok. 20 AED za pokój za dobę.

Położenie

Otwarty w listopadzie 2017 r., pierwszy czterogwiazdkowy hotel położony we wschodniej części półksiężyca otaczającego sztucznie usypaną wyspę Palm Jumeirah, w odległości ok. 40 km od lotniska Dubai Intenrational Airport oraz ok. 50 min. jazdy od lotniska Dubai Al Maktoum Airport.

Mapa

Plaża

Prywatna piaszczysta plaża hotelowa o długości ok. 150 m, położona w odległości ok. 300 m od hotelu (dojście przez ulicę ok. 2 min.). Leżaki, parasole i ręczniki na plaży bezpłatne.

Do dyspozycji gości

Całodobowa recepcja, lobby, restauracja główna East & Seabord serwująca śniadania, obiady i kolacje oraz bary: W XYZ@ bar, Splash - bar przy basenie z widokiem na jeden z najdroższych hoteli świata Burj Al. Arab, refuel by Aloft (bar z przekąskami) oraz Luchador (bar meksykański). Ponadto zewnętrzny basen ze słodką wodą (leżaki, parasole i ręczniki - bezpłatne), siłownia (czynna 06:00 - 23:00). Za dodatkową opłatą usługi w SPA, pralnia, całodobowy room service, sklep z pamiątkami i parking. Hotel oferuje bezpłatny transfer do centrum handlowego Nakheel Mall. Za dodatkową opłatą bus do Dubai Mall (ok. 10 AED,w jedną stronę).

Obiekt

Wyżywienie

Szczegóły lotu

Program sportowy i animacyjny

Wycieczki fakultatywne

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Pokoje

lupa

Pokój standardowy

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 27 m2 | Łóżeczko dla dziecka do 2 lat Bezpłatnie, na życzenie. | 1 pomieszczenie | Łóżko 1 łóżko typu king size (200 cm x 200 cm) lub 2 pojedyncze łóżka (120 cm x 200 cm) | Bez balkonu Niektóre pokoje posiadają balkon.

Ostatnie 2 pokoje

bez dopłaty

lupa

Pokój standardowy z widokiem na morze

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 27 m2 | 1 pomieszczenie | Bez balkonu Niektóre pokoje posiadają balkon. | Łóżeczko dla dziecka do 2 lat Na życzenie

Ostatnie 2 pokoje

+844

zł/Pokój

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

1 x Pokój

(Pokój standardowy)

Zmień
Za osobę4 278
Razem
8 556 zł
rezerwuj
trwa wczytywanie

Opinie klientów

Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
5.8
Pokój
6.0
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

PAWEL, RYDULTOW 26.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

16.05-23.05, 7 nocy, wyjazd w parze

Doskonała i prestiżowa lokalizacja hotelu, niesamowite widoki z pokoju (warto dobrać opcję z widokiem na Burdż Al Arab, niewielki koszt dający spektakularny widok z okna rano i wieczorem). Świetna baza wypadowa do wycieczek - zarówno zorganizowanych jak i indywidualnych wyjazdów. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce z ścisłym centrum miasta. Na samym Palm Jumeirach do zobaczenia najbardziej rozpoznawalne hotele Dubaju - Atlantis The Palm oraz Atlantis The Royal (w odległości 4 km od hotelu Aloft). Wspaniała promenada wzdłuż zewnętrznej krawędzi falochronu palmy. Wszędzie ład i porządek. Polecamy wycieczkę City Dubaj, doskonale zorganizowana, pozwalająca zobaczyć kwintesencję miasta, poprowadzona przez niesamowitą polską przewodniczkę, która od 30 lat jest mieszkanką Dubaju (ogrom wiedzy i doświadczenia przekazany zwiedzającym). Magiczne miejsce, z całą pewnością do polecenia parom, niezależnie od wieku i upodobań.

5.5/6

KAMIL, Mikołów 30.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Udane wakacje w Dubaju

Największą zaletą tego hotelu jest zdecydowanie lokalizacja. Hotel zarówno ma dostęp do basenu jak i prywatnej plaży z super widokiem i leżakami. Dojazd do największych atrakcji jest trochę czasochłonny jednak transport taksówkami jest bardzo komfortowy. Jedzenie w hotelu jest smaczne jednak wybór mógłby być nieco większy. W hotelu są dwie restauracje, z których można korzystać jednorazowo w ramach all inclusive. Zarówno restauracja meksykańska jak i włoska serwuje znakomite potrawy i zdecydowanie są godne polecenia. Pokoje dosyć duże i sprzątane codziennie. Do hotelu dotarliśmy już po zamknięciu restauracji mimo tego do pokoju dostarczono nam kolację.
Pokaż więcej opinii (1)

Pogoda

Średnie temperatury w czerwcu

41

/27

°C

Temperatura dzień/noc

32

°C

Temperatura wody

11

Godzin słonecznych
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem