Opinie klientów o Bab Al Qasr

5.8 /6
Atrakcje dla dzieci
3.6
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
4.8
Pokój
5.9
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa Agnieszka, Kraków 28.11.2019

Hotel BAQ

Bardzo dobry hotel. Bardzo czysty, fajna prywatna plaża z wydzielonym kąpieliskiem, bardzo duży basen i świetne wyżywienie. Dodatkowo hotel świetnie położony w Abu Dhabi w tzw. dzielnicy prezydenckiej i ok. 5 min od pięknej promenady nadmorskiej Corniche i Mariny. Pogoda i słońce gwarantowane. Ewa z Krakowa. Polecam zwłaszcza rodzinom z dziećmi bo to również raj dla małych dzieci.

6.0/6

Małgorzata, Warszawa 13.03.2020

Bardzo dobry hotel w świetnym miejscu

Hotel jest świetnie zlokalizowany, jest to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w Abu Dhabi. Pokoje są wygodne, części wspólne w hotelu bardzo czyste, świetnie utrzymane i pachnące. Personel jest niezwykle miły i przyjazny. Byłam tutaj z córką i czułyśmy się świetnie. Hotel znajduje się niedaleko dwóch bardzo ciekawych miejsc w Abu Dbabi - naprzeciwko Emirates Palace i ok. 2 km od Pałacu Prezydenckiego. Zdecydowanie polecam.

6.0/6

Janusz 04.10.2019

Wspaniały wypoczynek

Hotel piękny, nowy i luksusowy z własną plażą i bogatym serwisem. Piękny widok z okna na morze i na Pałac Prezydencki. Obsługa hotelu perfekcyjna, bardzo dbająca o klientów. Wyżywienie rewelacja.

6.0/6

Tomasz, Korzystno 09.11.2019

Pałac

Super hotel. Blisko do Emirates Palace, Pałacu Prezydenckiego. Plaża przy hotelu, czysty basen, super luksusowe pokoje. Drogie jedynie SPA. Śniadania rewelacja.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem