Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

Dubaj All inclusive

All inclusive Zjednoczone emiraty arabskie
Flaga Państwa

All inclusive Zjednoczone emiraty arabskie

Kosmopoltyczny Dubaj – All inclusive pełne wrażeń

Jedno z najprężniej rozwijających się miast na świecie, siedziba wielu koncernów, drogich hoteli, luksusowych willi. To w Dubaju właśnie sen o bogactwie dzieje się naprawdę, a tutejsza nowoczesna, globalna metropolia staje się najlepszym przykładem na to, jak w krótkim czasie można zrobić ogromny postęp. W kilka dziesięcioleci osada na pustyni stała się bowiem stolicą biznesu, polityki i turystyki, skupiając najlepszych na świecie architektów, którzy z wielkim rozmachem budują kolejne imponujące konstrukcje. Jeżeli lubicie metropolitarny klimat, a jednocześnie czerpiecie radość z odkrywania nowych kultur, zapraszamy na wspaniałe wakacje all inclusive do Dubaju

All inclusive w Dubaju – co warto zwiedzić?

Jedną z wizytówek miasta jest z pewnością ogromny hotel Burj Al Arab. Budynek ten stał się nie tylko jednym z symboli Zjednoczonych Emiratów, ale również jedną z najbardziej charakterystycznych budowli na świecie. Wybudowany z ogromnym rozmachem, przypomina swym kształtem arabską łódź, wznosząc się na wysokość 321m. W środku znajdują się 202 luksusowe apartamenty, wyposażone we własne windy, jacuzzi, a nawet kina. Zamiłowanie do gigantycznych konstrukcji widoczne jest także w centrum handlowym Dubai Mall, w którego sercu mieści się ogromne akwarium z największym na świecie panelem obserwacyjnym. Ulubionym miejscem wielu turystów jest jednak The Walk. Słynna 1,7-kilometrowa promenada mieści wiele atrakcji: sklepów, restauracji. Jest także przestrzenią, w której odbywa się wiele przedstawień na żywo.

Gorące plaże – all inclusive w Dubaju

All inclusive w Dubaju to jednak nie tylko intrygująca kultura, czy robiąca ogromne wrażenie architektura. To również, a może przede wszystkim dziesiątki kilometrów pięknego wybrzeża, pełnego złotych plaż i błękitnej wody. Tutejszy klimat sprzyja wypoczynkowi, zachęcając do przyjazdów niemal przez cały rok. Latem (w trakcie polskiej zimy) jest tutaj około 40 stopni Celsjusza. Zimą zaś jest znacznie przyjemniej, gdyż temperatury oscylują w okolicach 24-26 stopni. Jeżeli wiec wciąż nie macie planów na wakacje, polecamy eklektyczny Dubaj, który elektryzuje, zachwyca, a przede wszystkim pozwala naładować baterie!

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem