Opinie o Sunrise Premium Hotel

Kategoria lokalna: 5

5.2/6
(182 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
2.8
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.2
Pokój
5.5
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
3.7
Wyżywienie
5.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    1.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    NIE POLECAMY

    Polacy 14.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Bardzo NIE polecamy hotelu Sunrise Premium. Byliśmy w nim we wrześniu 2025r. Jedynym plusem hotelu jest tylko to, że jest nowy. Minusy: - nie można było wyjść na taras jadalni, ponieważ za przeszklonymi drzwiami zamiast tarasu znajdował się plac budowy, taras nie był jeszcze ukończony; - widok z okna pokoju na budowę innych hoteli; - dania podawane na śniadania, obiady i kolacje przez cały tydzień w większości się powtarzały; kilka razy zdarzyło się się, że na kolację było to samo jedzenie co na obiad. Jedzenie było niesmaczne, w większości zimne, co najwyżej lekko letnie - talerze były cieplejsze od jedzenia na nich - często wychodziliśmy z jadalni głodni; - słabe all inclusive: śniadania obiady i kolacje j.w.; pomiędzy posiłkami przeważnie żadnych przekąsek, tylko dwa razy zdarzyło się, że w hallu wystawione były niewielkie ilości suchych ciastek bądź jakieś owoce; jeśli chodzi o napoje/soki/wodę/kawę/herbatę na jadalni - brak, jedynie na śniadaniu można było z dystrybutora nalać sobie napoju (nie soku) - pomarańczowy i brzoskwiniowy do wyboru. Napoje te przy gościach kelnerzy dolewali do dystrybutora ze sklepowych kartonów. Pozostałe napoje/herbaty/ kawy można było zamówić do stolika od kelnera, jeśli akurat podszedł, ale to trzeba było mieć szczęście. Kiedy raz zamówiliśmy sok do stolika na początku obiadu to doczekaliśmy się go, kiedy obiad już był zjedzony - pomimo iż w hotelu obłożenie było już niewielkie, więc tłumu na jadalni nie było. Można też było przynieść sb samemu coś do picia, ale to trzeba było wyjść z jadalni i iść do baru. - w barze wybór napoi i alkoholi strasznie mały. Jeśli chodzi o soki to tak jak na jadalni - tylko napój pomarańczowy i brzoskwiniowy nalewany z kartonu. Alkohole w pakiecie all inclusive porażka - wódka, gin, whisky i chyba to już wszystko. Za rakiję, która podobno jest narodowym alkoholem Albanii, trzeba było dodatkowo płacić 3 euro za szota. W pakiecie all inclusive nie mieliśmy ŻADNEGO REGIONALNEGO ALKOHOLU - chociaż informacje o takich alkoholach w all inclusive były zawarte w ofercie biura podróży. - większość obsługi hotelowej mało sympatyczna, niektórzy zachowywali się jakby byli tam trzymani na siłę i jakby pracowali za karę. Na jadalni cztery - pięć osób z obsługi w kółku sobie prowadziło rozmowy, a w tym czasie kosze na pieczywo puste. Tak więc kilka śniadań zaliczyliśmy bez bułek czy chleba. - brak serwisu kawowego w pokoju. Kiedy poprosiliśmy na recepcji o czajnik elektryczny do pokoju, to go otrzymaliśmy, ale był on już mocno sfatygowany, i co najlepsze - nie przyniesiono nam żadnych kubków czy filiżanek. Herbatę zalewałem w szklance do napojów z duszą na ramieniu czy zaraz się ona nie rozleci od wysokiej temperatury wody. - "bar w basenie" przez cały pobyt zamknięty, dodatkowo za czysto to w nim nie było, co psuło trochę klimat do wypoczynku nad basenem; - stoliki nad basenem nie przecierane przez cały dzień, a pewnie i dłużej - polepione i brudne, a gości było na prawdę niewiele, więc myślę, że nie byłoby to jakimś wielkim problemem. Podsumowując, PRZESTRZEGAMY KAŻDEGO PRZED WIZYTĄ W TYM HOTELU. Szkoda urlopu i pieniędzy.

    0.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Luksus? Tak, ale tylko w katalogu – w rzeczywistości zwykły 3★

    Michał, Głosków 03.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Zdecydowanie odradzam ten hotel oraz sposób, w jaki został mi sprzedany. Biuro podróży reklamowało Sunrise by Premium w Albanii jako 5-gwiazdkowy luksusowy obiekt, a na miejscu okazało się, że to zwykły 3-gwiazdkowy hotel. Czuję się oszukany– różnica w standardzie była ogromna i absolutnie nieadekwatna do ceny. To jawne wprowadzanie klientów w błąd. Jeśli ktoś oczekuje prawdziwych 5 gwiazdek, tutaj ich nie znajdzie. Bardzo przykra sytuacja i brak uczciwości wobec turystów. 5 gwiazdek? Chyba na niebie, bo w hotelu były tylko 3. Na zadane pytanie w recepcji o ilość gwiazdek, bo nigdzie nie było napisane to recepcjonistka odpowiedziała 3, ale odczycie jak w 5 zdjęcia do wglądu