Wczasy w Kruje - co musisz wiedzieć?

  • O Kruje
  • Opinie
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
Flaga Kruje

Kruje

Stolica:
Albania
Waluta:
ALL
Powierzchnia:
0 km2
Liczba ludności:
15 829

Marzy Ci się wycieczka objazdowa po Albanii? Jeśli tak, jednym z obowiązkowych punktów Twojego programu będzie Kruje. To urokliwe miasto położone w połowie drogi od Tirany do nadmorskich kurortów Morza Jońskiego i Adriatyku. Często nazywane jest przez nas Krakowem Albanii z uwagi na mnóstwo historycznych zabytków i niepowtarzalny klimat. Kruje znane jest przede wszystkim z historycznego zamku, wraz z monumentalnymi murami. Ale kilka kilometrów na wschód od miasta możesz zajrzeć również do Parku Narodowego Przełęczy Shtame, lub też podążyć stąd nad morze. Decyzja należy do Ciebie. Pewne jest jedno: na last minute czy nie – będąc w Albanii, koniecznie zwiedź Kruje!

Zobacz również oferty w innych regionach w Albanii: Durres Saranda oraz informacje o Albanii.

Opinie o Kruje

Kruje
4.0 /6

Urokliwe miasteczko

Kruje to jedno z nielicznych starych, urokliwych miasteczek jeszcze nie zadeptanych przez turystów. Warte odwiedzenia i pospacerowania po brukowanych uliczkach.

Dodał(a):
Wiki, SOSNOWIEC, 05.11.2018
6.0 /6

Kruje

Przepiękne niejsce warte obejrzenia

Dodał(a):
Małgosia, 23.08.2018
5.0/6 Ocena ogólna Kruje

Pogoda w Kruje

Pogoda w Kruje jest charakterystyczna dla klimatu Albanii. Lata są tutaj zwykle ciepłe, a temperatura w Kruje nierzadko przekracza nawet 30°C. Najcieplejszy okres przypada na lipiec i sierpień i wtedy także w tym regionie występują najniższe opady deszczu. Zima jest dość łagodna, a pogoda w Kruje nadal może zachęcać do zwiedzania tej części Albanii. Temperatura wynosi zwykle od kilku do kilkunastu stopni powyżej zera, ale pomiędzy listopadem, a lutym mogą występować większe opady.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon