Opinie klientów o Andaluzja warta zobaczenia

5.3 /6
291 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.2
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Rw1957@wp.pl 16.07.2024

Wakacje Andaluzja warta zobaczenia czerwiec 2024r

Wyjazd po Andaluzji wraz ze zwiedzaniem Gibraltaru odbył się na początku czerwca2024. Wspaniałą, doświadczona, pełna wiedzy pilotka p.Aneta. Ciekawe miejsca do zwiedzania na trasie. Hotele na objeździe bez skazy. Godna polecenia. Na pobycie hotel Playacapricho super.Fajne, ciekawe położenie. Infrastruktura obok hotelu tez. Blisko plaża. Pokoje czyste. Obsługa miła czy to w recepcji, czy w gastronomii . Posiłki obfite,urozmaicone . Hotel godny polecenia.

6.0/6

Mariusz, Ciechocinek 24.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Fantastyczna podróż :)

Wycieczka po Andaluzji zorganizowana przez biuro podróży była niezwykłą przygodą, która przerosła nasze oczekiwania. Przeżycia, których tam doświadczyliśmy pozostaną z nami na zawsze. Począwszy od momentu rezerwacji, biuro podróży wykazało się profesjonalizmem i troską o każdy szczegół. Wszelkie pytania i wątpliwości zostały szybko i rzetelnie wyjaśnione, co sprawiło, że czuliśmy się pewnie już id samego początku. Podczas samej wycieczki, nie tylko miejsca jakie odwiedziliśmy były zapierające dech w piersiach, ale również nasza przewodniczka/pilotka - Pni Ola, była niezwykle profesjonalna i kompetentna. Jej wiedza na temat Andaluzji była nieograniczona, a sposób prowadzenia wycieczki był niezwykle interesujący. Pani Ola zawsze zapewniała nam niezbędne informacje na temat atrakcji turystycznych, lokalnej historii i kultury, co pozwoliło nam zrozumieć i docenić piękno tego regionu. Jedną z największych zalet wycieczki po Andaluzji było również to, że wszystkie pokazywane nam miejsca były starannie wybrane i przemyślane. Dzięki temu mogliśmy zwiedzać słynne historyczne zabytki, cieszyć się lokalnymi smakami kulinarnymi i zanurzyć się w niepowtarzalny klimat Andaluzji. Głęboko pod wrażeniem byliśmy także tego, jak pani Ola dbała o naszą grupę. Zawsze była dostępna, chętna do pomocy i odpowiadała na wszystkie nasze pytania. Jej entuzjazm i pasja do tego co robi były zaraźliwe, dzięki czemu każdy dzień wycieczki był pełen radości i pozytywnej energii. Podsumowując, wycieczka po Andaluzji zorganizowana przez biuro podróży Rainbow była niezapomnianym doświadczeniem, które zdecydowanie polecam. Profesjonalizm pilota Pani Oli sprawił, że czuliśmy się pewnie na każdym kroku. Jeśli szukasz niezapomnianego, kulturowego i bogatego w historię wyjazdu, to wycieczka po Andaluzji jest idealnym wyborem!

6.0/6

Magda , Lublin 16.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Zgodnie z nazwą wycieczki - warto zobaczyć, niezapomniane wrażenia !!!

Jak do tej pory Półwysep Iberyjski zostawiałam sobie na "później", w tym roku można powiedzieć przypadkiem wybrałam ten kierunek. Miałam pewne obawy co, do tego wyjazdu - z racji, iż leciałam sama. Zaryzykowałam, jednak ani przez chwilę nie żałowałam. Te dni były naprawdę udanymi, pełnymi wrażeń dniami. Wspaniała grupa, przesympatyczny pilot - Pan Marcin, jak i kierowca autokaru (nie pamiętam niestety jego imienia) - tworzyli bardzo miłą atmosferę. Szczegone podziękowania należy złożyć na ręce naszego przewodnika - Pana Marcina, który wykazał się ogromną wiedzą, z wielką pasją opowiadał nam (zarówno podczas zwiedzania, jak i w trakcie jazdy autokarem) o Hiszpanii, o jej historii, tradycji, kulturze. Doradzał nam gdzie i co można dobrego zjeść, napić się czy też zakupić. Miło wspominam też poranne pogawędki w języku niemieckim z kierowcą autokaru Hiszpanem :). Lokalni przewodnicy (szczególnie utkwiła mi w pamięci Pani Yael (mam nadzieję że dobrze napisałam imię)) wykazali się pełnym profesjonalizmem, ogromną wiedzą, zarażali fascynacją do tego pięknego kraju (przynajmniej ja tak to odbierałam). Cała organizacja wycieczki była na wysokim poziomie - oczywiście zawsze można by się było czegoś "przyczepić", ale uważam, że drobiazgami nie należy zaprzątać sobie głowy. Hotele w których mieszkaliśmy były czyste, wygodne. Jedzenie - dla każdego podniebienia znalazlo się myślę coś dobrego (oprócz noclegów w hotelu Ibis, gdzie mieliśmy serwowane obiady). Mieliśmy sporo wolnego czasu, by móc chwilkę odpocząć pijąc kawę, by popróbować lokalne specjały czy też zrobić zakupy w tamtejszych sklepikach. Przejazdy były tak zaplanowane, by nie pokonywać zbyt długich dystansów. Wycieczki fakultatywne - warto się wybrać. Zwłaszcza polecam wieczór z Flamenco - niezapomniane wrażenie (śpiew, taniec,muzyka - coś niesamowitego). Z całą odpowiedzialnością mogę polecić wycieczkę, tym którzy chcą nie tylko zobaczyć piękne zabytki, ale też poznać historię, kulturę a także smaki Hiszpanii. Jedynym minusem tej wycieczki było to, że tak szybko się skończyła :) Osobiście czuję niedosyt Hiszpanii - z całą pewnością tam wrócę.

6.0/6

AGNIESZKA, TRZESNIOW 17.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Polecam

Polecam wszystkim którzy są zainteresowani Andaluzją. Program zwiedzania nie był przeładowany ani ubogi po prostu optymalny. Organizacyjnie na wysokim poziomie. Ale największy plus wycieczki to opiekun Pan Marcin posiadający bogatą wiedzę nie tylko o Andaluzji ale i o całej Hiszpanii którą chętnie się dzieli z wycieczkowiczami.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem