Opinie klientów o Australia i Bali - do góry nogami

6.0 /6
opinii
Intensywność programu
5.3
Pilot
5.9
Program wycieczki
5.9
Transport
5.4
Wyżywienie
5.1
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ochrzczono mnie "Bercik" ;-) 01.11.2018
Termin pobytu: kwiecień 2019

Dwa światy - Australia i Bali

Piękna wycieczka. Austalijskie bogate Melbourne i Sydney, niesamowity gorący Outback, rafa w Cairns i "oko w oko" z podwodnym światem na łodzi z szklaną ścianką czy dnem. Bali z "inaczej" religijnymi mieszkańcami (niesamowite), przemiłymi, choć biednymi... Wszystko "zapietę na ostatni guzik" - pilot Andrzej Strauss - wzorcowa praca!!! Masa cierpliwości do czasem nie słuchających i - nie słuchających się - wycieczkowiczów... :-) Duża wiedza o zwiedzanych miejscach i ciekawie przekazywana. Dobrym pomysłem jest pozostawienie 2 dni na wypoczynek - to było potrzebne... Hotele rewelacyjne - również w Sydney (była opinia negatywna wcześniej w poprzednich terminach - nie potwierdzam). Malutki minusik - dwumilimetrowe mróweczki w hotelu Grand Mirage na... czwartym piętrze! Ostatniego dnia pojawił się mały gekonik w łazience - mrówki zniknęły :-)... Na koniec - choć może nie dotyczy to wycieczki - tak mi przykro po katastrofie samolotu lecącego z Dżakarty - zginęło tylu młodych ludzi... Dlatego warto zwiedzać, poznawać świat. Nie wiadomo, kiedy na nas czas przyjdzie...

6.0/6

AgnieszkaS 23.11.2018
Termin pobytu: październik 2019

Wspaniałe wrażenia!

Wycieczka wspaniała, piękne widoki, zwierzęta, przyroda! Pilot Andrzej-pełny profesjonalizm, super organizacja i poczucie humoru. Oceniam na 6 z plusem!

6.0/6

Jolanta 01.03.2017
Termin pobytu: kwiecień 2017

Australia w pigułce!

W tym momencie jestem już na Bali, dwa dni temu przyleciałam z Australii! Wycieczkę uważam za udaną w 100% i to głównie z uwagi na rewelacyjnego pilota pana Jurka! Cały program pomyślany tak, aby zobaczyć jak najwięcej i wyrobić sobie prawdziwie wyobrazenie o tym przedziwnym kraju, gdzie spotyka się dziką przyrodę i kosmiczne metropolie, gdzie pingwiny i kangury na wyciagniecie ręki można spotkać, gdzie słońce pali nad czerwona ziemią środka i ogromne fale przyboju obmywają Wyspę Filipa! Oczywiście pogoda nie była zależna od organizatora, ale nie można o niej nie wspomnieć! Wszystko zorganizowane doskonale, Jurek dwoił się i troił, aby nas zadowolić! Hotele na trasie przyzwoite,no może w Sydney nie było najlepiej, ale coś za coś! Hotel prawie w samym centrum, więc huczący komin za oknem trzeba było przeżyć! Za to noclegi pod Uluru bajkowe😀 Małe domki, toaleta na zewnątrz, ale za to krzyż południa nad głową i nieprawdopodobna cisza pod gwiazdami!

6.0/6

JANUSZ PAWEŁ, KNURÓW 03.11.2018

Australia Bali

Super wycieczka, wycieczka życia,, wspaniała przygoda, super program, super pilot Andrzej
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem