Opinie klientów o Nikko Bali Benoa Beach

5.4 /6
Atrakcje dla dzieci
4.4
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
4.3
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Elżbieta, Zabrze 18.05.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

zaskoczenie

Hotel znajduje się w nieekskluzywnej dzielnicy Nusa Benoa, do tego przy głównej drodze co budzi pewne wątpliwości. Jednak po wejściu do lobby zaskakuje nas inny świat. Otwarta przestrzeń, widok na basen i morze, łagodne kolory z akcentami kultury - co dziwi - japońskiej. pokoje duże z balkonami, klima i chłodziarka to już standard. Codziennie sprzątany. w łazience duża wanna i prysznic ... to też nietypowe. Jadalnie - przestronna, czysta, ogromy wybór potraw już gotowych i do przygotowania samodzielnie. Kawa, herbata, soki i woda. I to co uwielbiam - owoce ....... mnim. Ciekawy w kształcie i aranżacji basen. Leżaki bez oblężenia, ręcznik plażowe dostępne w każdej chwili. Dużo cienia. Barek w wodzie ale .... ceny z kosmosu w związku z tym kolejek nie było. Kolacje jedliśmy na "mieście" ... po wyjściu z hotelu po przeciwległej stronie jezdni - 2 fantastyczne knajpki.... ceny normalne. Obsługa cudowna, jedzenie wysmienite.

6.0/6

Mirosław, Bojano 30.11.2023
Termin pobytu: październik 2023

wspaniała wycieczka

hotel czyściutki, pokoje również . Ręczniki zmieniane codziennie. Miła obsługa uśmiechnięta, grzeczna. Posiłki smaczne urozmaicone, kelnerki bardzo wesołe nawet niektóre chciały się uczyć polskiego i odwrotnie codziennie przy śniadaniu była lekcja języka balijskiego, jak również powtórka z dnia poprzedniego co się zapamiętało. Było bardzo sympatycznie .

6.0/6

Małgorzata, RADOMSKO 15.05.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Blogie chwile

Spokój cisza odpoczynek. Hotel dobry choć sprawiał wrażenie pustego. Brakowało baru na wieczorne spotkania przy drinku. Brak animacji zajęć sportowych.

6.0/6

ZBIGNIEW, BUKOWIEC 22.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Hotel i organizacja

Bardzo dobry hotel, do dyspozycji basen,bezpłatne leżaki i ręczniki. Plaża należąca do hotelu. Bardzo dobre jedzenie, zarówno lokalne jak i europejskie. Czysty obiekt i bardzo przyjazna obsługą.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem