Opinie o Błękitna Północ
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zielono - Błękitna Północ.............:)
Para 45-50 lat 01.04.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeBardzo dobrze zorganizowany objazd po Maroku przez Biuro Rainbow. Pani Patrycja .nasza przewodnik bardzo ogromna wiedza w temacie obyczajów ,kultury arabskiej. Byliśmy zaskoczeniu zielonymi krajobrazami widzianymi z okna autokaru. To wynik bardzo obfitych zimowych opadów deszczu w Maroku. Trochę było mało czasu wolnego podczas zwiedzania jednak byliśmy na to przygotowani. Hotele podczas objazdów oceniamy jako dobre takie są po prostu w tej części Swiata:) Polecamy ten wyjazd z biurem Rainbow. My wybierzemy się na kolejną wyprawę do Maroka ,tym razem na Magiczne Południe. Para 45-50 lat.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
magia błękitnej północy Maroka
MAŁGORZATA Michałów Reginów 24.11.2024 | Termin pobytu: listopad 2024 | Tagi: 46-55 lat, samemuSUPER wycieczka. doskonała przewodnik pani Nina z ogromną wiedzą, chęcią pracy i zaangażowaniem. dzięki tej kobiecie chcę się odkrywać nowe przygody w Maroku. wspaniała obsługa w hotelach. niezastąpiony kierowca autobusu, także wspaniały Człowiek. ludność w Maroku bardzo miła i pomocna. kraj który warto poznać nie tylko na plaży . kolory , zapachy Maroka niepowtarzalne. wycieczka pochłonęła nasze zmysły i zachęciła nas do kolejnego odkrywania Maroka
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudne Maroko
Marta 02.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 56-65 lat, samemuJestem pod wrażeniem...kraju ,ludzi i naszej przewodniczki Pani Patrycji. Pełny profesjonalizm i wiedzą na temat Maroka. Polecam te wycieczkę. Hotele były naprawdę Ok. Czyste i z reguły z basenem. Jedzenie dobre. A najważniejsze wrażenia ... wiele podróżuję. A to była podróży na 6
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
BŁĘKITNA PÓŁNOC
Malgorzata, 18.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWycieczka ciekawa, końcowk i powrót do Agadiru można by zastąpić zwiedzaniem innych miast i wylotem z innej części kraju.Przewodnik Pani Aleksandra super profesjonalistka, duża wiedzą i cierpliwość.Grupa szczerze mówiąc dosyć kontrowersyjna ( ludzie zawsze są słabym czynnikiem z wstpliwa kulturą)ale dała radę za co Ją bardzo podziwiam .Gorąco polecam zobaczenie zróżnicowanego Maroka.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
cudowne wakacje
Joanna 11.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąDziękuję za fantastyczną wycieczkę. Profesjonalna organizacja i ogromna wiedza przewodniczki Ani pozwoliły na beztroskie poznawanie pięknego Maroka. wszystko odbywało się zgodnie z planem a grupa była bardzo zdyscyplinowana co pozwoliło zobaczyć wszystko co było zaplanowane
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
rewelacja! 11/10
Marcin Kucharski 23.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, samemuprzede wszystkim dziękuję Kasi - naszej pilotce. Nie dość, że przemiła osoba, to na dodatek prawdziwa skarbnica wiedzy o świecie Islamu i Maroko. Rainbow, macie skarb!!! Jestem zachwycony Maroko, ludźmi, jedzeniem, hotelami, kierowcą autokaru i Katarzyną. pozdrawiam, Marcin Kucharski
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Magiczny czas
G & G 01.04.2024 | Termin pobytu: marzec 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeTo była nasza pierwsza wizyta w Maroko i przeszła nasze oczekiwania. Kolory, zapachy, smaki i cudowne krajobrazy sprawiły, że nabraliśmy ochoty na więcej. Do tego fantastyczna pilotka p.Sylwia, która przez cały pobyt serwowała mnóstwo przydatnych informacji i ciekawostek o historii Maroko, a także życiu codziennym Marokańczyków. Zobaczyliśmy wiele "twarzy" Maroko, przemierzając od Agadiru, przez m.in. przepiękny Marakesz, Casablanke, malownicze i cudowne Asilah, Tetuan - czyli marokańską prowincję, niesamowity Tanger czy bajkowy Chefchuan... Kilometry w autobusie wynagradzają widoki na trasie: Ocean Atlantycki, góry Atlas i Rif, plantacje drzew arganowych, oliwek i korkowców, małe klimatyczne wioski i wiele więcej. Plan przez trwający tam Ramadan trochę zmieniony, ale mamy wrażenie, że wyszło to tylko na duży plus. Polecamy BŁĘKITNĄ PÓŁNOC!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Maroko Błękitna Północ
Wojciech, 28.12.2025 | Termin pobytu: listopad 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWycieczka wspaniała. Wszystko na 6,program, intensywność, hotele,transport. Wrażenia niezapomniane, napewno jeszcze wrócimy do Maroka,polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Maroko błękitna północ
Bogusław Mikołaj, Pabianice 27.12.2023 | Termin pobytu: grudzień 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, samemuDoskonale zorganizowana wycieczka. Pilot to kopalnia wiedzy o Maroku. Było fantastyczie.Wszystkim polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Magiczne miasta
MAREK, RADZIECHOWY 07.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeFantastyczny wyjazd, przepiękne widoki zróżnicowane kultury ,porównanie kulturowe obyczajowe przyrodnicze etniczne południa i północy Maroko.Pani pilot fantastycznie opowiada i wjaśnia całą złożoność tamtego regionu Maroko.Cudowny wyjazd ,a lot balonem to wisienka na torcie