Opinie klientów o Szlakiem hrabiego Drakuli - samolotem

4.5 /6
10 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.5
Intensywność programu
5.2
Obsługa hotelowa
6.0
Pilot
5.6
Plaża
5.5
Pokój
2.8
Położenie i okolica
4.0
Program wycieczki
5.0
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
4.5
Transport
4.6
Wyżywienie
4.2
Zakwaterowanie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa, Kielce 29.10.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Szlakiem hrabiego Draculi

Rumunia jest pięknym i bardzo przyjaznym krajem.Pani Moniką bardzo profesjonalna iempatyczna osoba.Pan kierowca mistrz kierownicy.

6.0/6

BARTOSZ, CHORZÓW 13.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Szlakiem Hrabiego Drakuli

Nigdy nie sądziłam że Rumunia jest tak piękna.Wspaniały objazd,piękne widoki,przyroda,było cudownie.Polecam.

6.0/6

Wojciech, Wrocław 13.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Znakomity pilot!

Bardzo sympatyczna wycieczka po kraju, którego (właściwie) nie znałem. Dużo zobaczyłem, bardzo dużo się dowiedziałem, ale też wiem jedno: pobyt był za krótki. Trzeba będzie poszukać alternatywnych tras: Rumunia jest całkiem spora. Mimo, że coś o czasach Nicolae Ceaușescu wiedziałem (historia działa się „na moich oczach”) przy okazji zwiedzania Bukaresztu dowiedziałem się więcej. Historia Drakuli (czyli późnego średniowiecza) — pasjonująca, znacznie lepsza niż wszystkie „Tureckie seriale”… Pilot(ka) znakomicie przygotowana, potrafiła w bardzo ciekawy sposób przekazać wiele informacji. Przejazdy średnio męczące.

5.5/6

Cezary 09.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Super wycieczka

Świetnie przygotowana, zorganizowana i poprowadzona wycieczka. Szczególne podziękowania dla Moniki - pilotki, przewodniczki i dla Adriana - kierowcy. Monika, super pilot, przewodnik. Bardzo dobrze znająca Rumunię, z bardzo dużym zasobem wiedzy i kompetencji. Duże doświadczenie w pilotowaniu wycieczek. Wszędzie bardzo sprawnie, zdecydowanie, z poczuciem humoru, na czas. Adrian, najlepszy kierowca autokaru. Szybka, pewna, zdecydowana jazda. Nie było dla niego rzeczy niemożliwych. Bardzo pomocny, radosny, uśmiechnięty. Ciągle żartujący.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem