Opinie klientów o Bułgaria - Od gór do morza, po Złote Piaski

5.1 /6
101 
opinii
Intensywność programu
4.4
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.2
Transport
5.3
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Adam, - 12.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Od gór do morza po Złote Piaski objazd

Wspaniała wycieczka, zwiedziliśmy w dużej części Bułgarię przepiękne miejsca i najważniejsze w Bułgarii. Wspaniale zorganizowana brak jakichkolwiek zastrzeżeń, wyśmienity kierowca ,wyśmienita pani pilot. Także nic dodać nic ująć .Polecam wszystkim!!!!!👍✈🚌

6.0/6

Anna, Szczecin 25.09.2014

Bułgaria objazd + wypoczynek

Bardzo dobry wybór. Wycieczka bardzo atrakcyjna pod kątem zwiedzania, ciekawa, mało męczący objazd, hotele 4-5 gwiazdek, zupełnie nowe spojrzenie na Bułgarię. Świetny przewodnik - kopalnia wiedzy, wysoka kultura osobista, doskonały organizator. Pobyt w Złotych piaskach w hotelu Berlin Golden Beach - czysto, smacznie, piękna plaża na wyciągnięcie ręki, super wspomnienia.

6.0/6

Anka 10.08.2016
Termin pobytu: sierpień 2016

Bułgaria, jakiej się nie spodziewałam!

Przed wyjazdem wiedziałam, że Bułgaria to nie tylko Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg, że poza kurortami tętniącymi życiem, nieco tandetnymi i pełnymi turystów, jest prawdziwa Bułgaria, ze swoją historią, tradycją, kulturą, miastami i wioskami, w których prawdziwi ludzie wiodą prawdziwe, codzienne życie. To właśnie można poobserwować podczas wycieczki. Trasa prowadzi przez pełne skupienia monastyry, majestatyczne góry, malownicze wioski i duże miasta. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

6.0/6

Kaja, WARSZAWA 19.09.2015

Nasze wrażenia na gorąco

Wczoraj wróciliśmy z wycieczki objazdowej po Bułgarii. Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni ze wszystkiego. Trasa bardzo ciekawa i przemyślana, hotele komfortowe, jedzenie smaczne, a przede wszystkim wyjątkowy i sympatyczny pilot (p. Marek ). Zobaczyliśmy wiele pięknych miejsc, poczuliśmy ducha Bułgarii dzięki serwowanym potrawom, słuchanej w autokarze muzyce i zabawie w trakcie kolacji z hajdukami. Poznaliśmy historię i przyjrzeliśmy się życiu w tym kraju. Czujemy się przez to bogatsi i już zaczynamy snuć dalsze plany podróżnicze :-)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem