Opinie o Cesarskie Miasta

5.2/6
(2103 opinie)
Atrakcje dla dzieci
6.0
Intensywność programu
4.9
Obsługa hotelowa
6.0
Pilot
5.4
Plaża
6.0
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Program wycieczki
5.4
Sport i rozrywka
6.0
Transport
5.5
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Magiczne Maroko-Cesarskie Miasta

    Kazimierz, RADOM 18.04.2023 | Termin pobytu: marzec 2023

    Wraz z żoną zafundowaliśmy sobie jako emeryci a często korzystający z usług/propozycji/Biura Rainbow objazd po Maroko,w którym nie byliśmy czyli Cesarskie Miasta. Piękne krajobcyrazy.Dobre warunki noclegowe,ogólnie wyżywienie jak na tamte warunki dobre.Program nie wyczerpujący/dobry dla emerytów/.Wszystko byłoby fajnie żeby Pani Sonia pilot naszej grupy mniej mówiła i zajmowała się organizacją handlu a więcej uczestnikami.W mim przypadku obsługa uszkodziła część o walizki/nie mogłem wsunąć rączki.Zgłosiłem Pani Soni owszem przyszedł po interwencji ktoś z obsługi na siłę wbił rączkę,której już się nie wysunie.Pani Soni dalej to nie interesowało.Dopiero inna pilotka podczas odjazdu na lotnisko powiedziała nam,że powinniśmy w tamtym hotelu spisać protokół,ale było już za póżno.No cóż emeryt kupi sobie nową.Pozdrawiam zespół Rainbow.W miarę możliwości dalej będziemy korzystać z Waszych usług.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Fajna wycieczka

    Anna, Katowice 29.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025

    Fajna wycieczka, bogaty program. Pogoda dopisała, choć to już jest niezależne od organizatora. Rozczarowaniem bylo wyżywienie - bardziej europejskie, choć trochę egzotyki bylo ( ale za mało ) - jak to w hotelach. Kraj piękny, ale niestety plastikowa nowoczesność tez Maroka nie ominęła.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    cesarskie miasta

    LEOKADIA ALFREDA, -- 11.04.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025

    Wycieczka Cesarskie miasta jest super zorganizowaną i przemyślaną trasą , poznajemy Maroko pod wieloma aspektami życia codziennego ,kultury ,jadłospisu zachowań miejscowych społeczności,religii oraz historii pillot Michał doskonale poradził sobie z naszą grupą, Polecam wszystkim zainteresowanym.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Maroko - Cesarskie Miasta

    Hanka, Gdańsk 16.07.2014

    Atrakcyjny program, duża ilość zwiedzanych miejsc związanych z historią Maroka. Pani Krystyna Dąbrowska(pilot): profesjonalna, kompetentna, posiadająca ogromną wiedzę o Maroku.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem