5.0/6
To trzeba zobaczyć. Szczególnie należy polecić takie dwie wycieczki przy jednym wyjeździe. Zderzenie wielkich miast (z całym ich folklorem) i lepianek ( średniowieczne warunki bytowania).
Janusz, Łódź - 24.10.2015
5/6 uznało opinię za pomocną
5.0/6
Super przewodniczka , wycieczka dobrze zorganizowana , mi wszystko pasowalo , nie mam zastrzeżeń . Dziękuję za podróż waszemu biurowi podróży
myszrenata@gmail.com - 03.07.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023
2/3 uznało opinię za pomocną
5.0/6
Bardzo interesująca,dobrze zorganizowana i dobrze pilotowana.
jerzy siodłak - 28.03.2014
0/0 uznało opinię za pomocną
5.0/6
Absolutnie fenomenalna wycieczka w fantastycznej atmosferze. W dużej mierze dzięki programowowi, ale przede wszystkim dzięki niesamowitej pani Pilot Izie. To niesamowita przyjemność spotkać na swojej drodze pilota i przewodnika obdarzonego tak ogromną wiedzą i jednocześnie autentyczną pasją do poruszanego tematu, w tym przypadku Maroka, we wszelkich jego aspektach. Pani Iza potrafiła zaciekawić opowieścią na każdy temat, stworzyć poczucia ciepła i dobrą atmosferę. Program wycieczki pozwalał na zobaczenie wszystkich głównych "cesarskich" lokacji w Maroko, odkryć ich tajemnicze piękno i majestat. Na pewno wrócimy do Maroka z Rainbow, szczególnie do Essaouiry.
Joanna&Mateusz - 05.02.2024 | Termin pobytu: styczeń 2024
0/0 uznało opinię za pomocną