Chiny w dół Jangcy

5.4/6 (72 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Chiny w dół Jangcy
Galeria (14)
Chiny w dół Jangcy
Chiny w dół Jangcy
Chiny w dół Jangcy
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.9
Pilot
5.2
Program wycieczki
5.5
Transport
5.2
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Adam Jakub 24.09.2019

To trzeba zobaczyć

Wspaniała wyprawa, hotele były ok., transport punktualny ( tylko te skajowe fotele, ale da się żyć...), na wyżywieniu nie straciłem ani kilograma. Maria - pilot na 6. W dwa tygodnie nie da się wszystkiego zobaczyć, ale warto. Polecam.

6.0/6

Skowronki 22.10.2015

Wycieczka życia

Chiny to jest ogromny i niesamowicie ciekawy kraj a Chińczycy posiadają zupełnie odmienną kulturę od naszej. Szczerze polecam tę wycieczkę każdemu, kto kocha podróże. Sama wycieczka jest posiada bardzo rozbudowany i bogaty program. Codziennie jest coś ciekawego do obejrzenia. Chińskie miasta są ogromne, transport robi wrażenie (szczególnie szybkie i komfortowe pociągi) zabytki są niesamowite a przyroda zapiera dech w piersiach. Należy wziąć poprawkę na to że jest to zupełnie inna kultura od naszej i podejście Chińczyków do estetyki, czystości czy nawet zachowań przy stole jest zgoła odmienne od naszego i może na początku trochę szokować ale z czasem człowiek przywyknie. Podczas objazdu mieliśmy parę incydentów spowodowanych kapryśną pogodą ale muszę przyznać, że biuro podróży stanęło na wysokości zadania i zadbało o to aby jak najlepiej wykorzystać czas i zapewniło nam rekompensatę w formie dodatkowych atrakcji. Szczerze polecam wykupienie wycieczek fakultatywnych na Szanghaj nocą, wjazd na Perłę Szanghaju i występ akrobatów (na tym ostatnim szczęka opada).
Pokaż więcej opinii (70)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem