Opinie klientów o Hotel Hvar

4.9 /6
83 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.2
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
4.9
Pokój
4.2
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Grzegorz, Warszawa 27.09.2020

Super pobyt

Bardzo dobre miejsce na wypoczynek i na zwiedzanie aktywne.

6.0/6

An 14.09.2017

swietny pobyt

bardzo fajny hotel, swietne polozenie, super jedzenie hotel bardziej nastawiony na rodziny z dziecmi, ale bez dzieci tez bedziecie zadowoleni 😊 brak klimatyzacji w pokoju - ale polozenie hotelu rekompensuje ten brak

6.0/6

Remulka 20.08.2022

Chorwackie klimaty !

Jelsa na wyspie Hvar to idealne miejsce dla miłośników Chorwacji. Malownicza miejscowość zachwyca! Nastrój niewielkiego, pełnego jachtów portu, szczególnie wieczorem, motywuje do spacerów. Miejsce sprzyja indywidualnej rekreacji. Hotel Hvar, położony na skraju zatoki pamięta lepsze czasy. My w czerwcu tego roku byliśmy w nim już czwarty raz. W porównaniu do poprzednich pobytów nie zuważyliśmy większych zmian w kierunku nowych inwestycji. Hitem wyposażenia pokojów są malutkie kineskopowe telewizorki, które najpierw budzą zdziwienie, a potem wesołość turystów. Wyżywienie w hotelu naszym zdaniem jest bardzo dobre, chociaż w tym roku jakby oferta troszkę uboższa niż do tej pory. W opcji All Inclusive dobre piwo, niezłe wino, stary i jak zawsze dobry winiak Badel i inne mocne alkohole. Wieczorami można potańczyć na hotelowym tarasie. Sympatyczny Pan, co roku ten sam gra i śpiewa chorwackie "pjesme Jadrana" i nne "międzynarodowe przeboje". Plaża blisko hotelu, wokół płytkiej zatoczki z piaszczystym dnem, tarasowo schodzi do ciepłego morza. Wszędzie sosny piniowe dające cień. Hotel i miejscowość są warte polecenia. Jedyna niedogodność, której nie da się nigdy wcześniej przewidzieć to niekiedy uciążliwe transfery w związku z tym, że mamy do czynienia z wyspą. Lecimy samolotem, a potem płyniemy promem. Czasami cała podróż trwa nawet kilkanaście godzin. Tych, którzy lubią chorwackie klimaty, zapewniam, że warto!!!

6.0/6

TOMASZ, CHORZELE 16.08.2022

Hotel Hvar Jelsa

Super lokalizacja blisko piaszczysta plaża. Pokoje czyste z klimatyzacją. Wyżywienie każdy znajdzie coś dla siebie. Bar dobrze zaopatrzony . Dobra opieka rezydentów a przede wszystkim Pana Huberta (Pozdrawiamy)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem