ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Dubrownik, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Dubrownik
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Dubrownik Last Minute

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Dubrownik
Samolot
Last minute
państwo krajobraz
flaga Last minute Chorwacja Dubrownik

Dubrownik – last minute z widokiem na „Perłę Adriatyku” Czy Dubrownik na wakacje to dobry pomysł?

Wcale nie na darmo mówi się, że Dubrownik to Perła Adriatyku. Właśnie w tym miejscu bowiem skupiają się jedne z najpiękniejszych zabytków Chorwacji, mieszcząc się dokładnie za murami Starego Miasta. Jest ich naprawdę sporo, więc warto zdecydować się na ofertę last minute, aby zdążyć je wszystkie… zobaczyć. Najpiękniejszy pas wybrzeża ciągnie się właśnie przez Dubrownik, chociażby dlatego warto będzie wybrać się tam na wakacje! Owa część Dalmacji to miasto o rodowodzie starożytnym, jakie pełniło również funkcję… planu filmowego „Gry o Tron”! Chcesz podążać śladami bohaterów tego słynnego serialu? Przyleć do Dubrownika na wczasy!

Last minute w Dubrowniku

W okolicy znajdziesz również liczne nadmorskie miasteczka wypoczynkowe – są to zazwyczaj zaciszne wioseczki rybackie, ale też znane luksusowe kurorty. Wakacje last minute spędzone w jednym z nich z całą pewnością będą należały do udanych! Uroda i cenne zabytki Dubrownika przyciągają co roku mnóstwo turystów z całej Europy. Jego niesamowite mury obronne z pięcioma bastionami, trzema okrągłymi wieżami i dwunastoma kwadratowymi robią spektakularne wrażenie. Koniecznie przejdź się od fortu do baszty, aby zobaczyć wszystkie zabytki i okolicę miasta, jak na… dłoni!

Dubrownik – miejsce, którego nie można pominąć w Chorwacji!

Wybierając się na wczasy w Chorwacji, po prostu nie możesz pominąć tak wyjątkowego miejsca na mapie Europy, jakim jest Dubrownik. Przepiękny oraz unikatowy krajobraz Dalmacji, jaki zaskoczy Cię tu niemal od razu, to wysokie pasma górskie, schodzące bezpośrednio do lazurowego morza. Widok Dubrownika zapada w pamięć raz na zawsze – razem ze swoim bogactwem niezliczonych zabytków z czasów antycznych Greków i Rzymian, a także średniowiecznych Wenecjan i Bizantyjczyków. Chcesz podziwiać spokojne, błękitne morze i dziewicze wyspy, jakie są na nim ulokowane? A może pragniesz poczuć niepowtarzalny klimat bałkański, jaki wyróżnia Dubrownik? Koniecznie złap więc ofertę last minute i odkryj to szalenie malownicze miejsce!