Opinie klientów o Co nas łączy, co nas dzieli

5.3 /6
Intensywność programu
4.3
Pilot
5.8
Program wycieczki
5.6
Transport
5.3
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aleksandra, Warszawa 13.06.2018

Świetny pomysł na spokojną i piękną wyprawę

Aby poznać Bałkany najlepiej wybrać się do poszczególnych krajów je tworzących - a nie wszędzie "na raz". Wycieczka pozwala w miarę w pełni poznać Macedonię - szczególnie w połączeniu z opowieściami Pani Małgosi - rewelacyjnego przewodnika z pasją, wiedzą hisoryczną & wyjątkowo praktyczną, urokiem własnym i niezwykłymi umiejętnościami kierowania grupą. Macedonia to nieduży kraj, jeszcze bardzo naturalny, nieskomercjalizowany, szczerze lubiący Polaków - podróż po nim była czystą przyjenością ukoronowaną na wycieczce do św. Nauma (zdecydowanie to powinien być element programu a nie "udawany" fakultet na który jedzie 95% wycieczki). Minus za (1) brak odwiedzenia Pelli... choćby na chwilkę... byłoby to piękne dopełnienie odwiedzenia Ajgaj i tematyki całej wycieczki, (2) hotel w pobliżu Salonik - jak to Grecy, niewiele od siebie dali, (3) hotel w pobliżu Ochrydy za Strugą (aż 4 noce, bez noclegu w okolicach Bitoli, bardzo powtarzalne, typowo hotelowe jedzenie... nie do wyobrażenia na potencjał kraju). Wielki plus za przewodników (szczególnie dla damko-męskiej pary ;), niesamowity hotel Kratovie i dorzucenie do wycieczki Werginy ;) Organizacja po stronie biura bez zarzutu.

6.0/6

Małgosia 18.08.2019

Niezapomniana Macedonia

W kilka dni można poznać piękno Macedonii. Program bardzo ciekawy, pokazujący Macedonię Północną i grecką Macedonię. Pilot dokładnie umówił podobieństwa i różnice. Stolica, piękne góry i jeziora, małe miasta pokazały prawdziwe, codzienne życie Macedończyków. Wykopaliska - wspaniałe. Wergina - wisienka na torcie. Imprezy fakultatywne Wieczór Bałkański i rejs po Jeziorze Ochrydzkim - wspaniałe uzupełnienie. Wieczór nie tylko pozwolił poznać folklor macedoński, ale również pozytywnie wpłynął na integrację uczestników. Cieszę się, że zwiedzaliśmy nie tylko wytwory cywilizacji, ale również przyrodę. Kanion Matka i Parki Narodowe zrobiły na mnie niezapomniane wrażenia. Możliwość obserwacji ptaków nad Jeziorem Prespańskim. Rejs łódką po Czarnym Drimie - REWELACJA. W wielu odwiedzanych przez nas miejscach nie było innych turystów. Przejazdy nie były długie i męczące. Kraj jeszcze nie skomercjalizowany. POLECAM!!!

6.0/6

Karolina, Pruszcz Gdański 24.08.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Macedonia w całej krasie

Wycieczka godna polecenia. Macedonia to górzysty, zielony i piękny kraj. Macedończycy wyluzowani, ceny dla nas Polaków korzystne. Polecam!

6.0/6

Mariusz, - 25.07.2019

Macedonia

piekny kraj super pobyt biuro spisało sie na medal
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem