Co nas łączy, co nas dzieli

5.2/6 (25 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Co nas łączy, co nas dzieli
Galeria (11)
Co nas łączy, co nas dzieli
Co nas łączy, co nas dzieli
Co nas łączy, co nas dzieli
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.3
Pilot
5.8
Program wycieczki
5.6
Transport
5.3
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Aleksandra, Warszawa 13.06.2018

Świetny pomysł na spokojną i piękną wyprawę

Aby poznać Bałkany najlepiej wybrać się do poszczególnych krajów je tworzących - a nie wszędzie "na raz". Wycieczka pozwala w miarę w pełni poznać Macedonię - szczególnie w połączeniu z opowieściami Pani Małgosi - rewelacyjnego przewodnika z pasją, wiedzą hisoryczną & wyjątkowo praktyczną, urokiem własnym i niezwykłymi umiejętnościami kierowania grupą. Macedonia to nieduży kraj, jeszcze bardzo naturalny, nieskomercjalizowany, szczerze lubiący Polaków - podróż po nim była czystą przyjenością ukoronowaną na wycieczce do św. Nauma (zdecydowanie to powinien być element programu a nie "udawany" fakultet na który jedzie 95% wycieczki). Minus za (1) brak odwiedzenia Pelli... choćby na chwilkę... byłoby to piękne dopełnienie odwiedzenia Ajgaj i tematyki całej wycieczki, (2) hotel w pobliżu Salonik - jak to Grecy, niewiele od siebie dali, (3) hotel w pobliżu Ochrydy za Strugą (aż 4 noce, bez noclegu w okolicach Bitoli, bardzo powtarzalne, typowo hotelowe jedzenie... nie do wyobrażenia na potencjał kraju). Wielki plus za przewodników (szczególnie dla damko-męskiej pary ;), niesamowity hotel Kratovie i dorzucenie do wycieczki Werginy ;) Organizacja po stronie biura bez zarzutu.

6.0/6

Małgosia 18.08.2019

Niezapomniana Macedonia

W kilka dni można poznać piękno Macedonii. Program bardzo ciekawy, pokazujący Macedonię Północną i grecką Macedonię. Pilot dokładnie umówił podobieństwa i różnice. Stolica, piękne góry i jeziora, małe miasta pokazały prawdziwe, codzienne życie Macedończyków. Wykopaliska - wspaniałe. Wergina - wisienka na torcie. Imprezy fakultatywne Wieczór Bałkański i rejs po Jeziorze Ochrydzkim - wspaniałe uzupełnienie. Wieczór nie tylko pozwolił poznać folklor macedoński, ale również pozytywnie wpłynął na integrację uczestników. Cieszę się, że zwiedzaliśmy nie tylko wytwory cywilizacji, ale również przyrodę. Kanion Matka i Parki Narodowe zrobiły na mnie niezapomniane wrażenia. Możliwość obserwacji ptaków nad Jeziorem Prespańskim. Rejs łódką po Czarnym Drimie - REWELACJA. W wielu odwiedzanych przez nas miejscach nie było innych turystów. Przejazdy nie były długie i męczące. Kraj jeszcze nie skomercjalizowany. POLECAM!!!
Pokaż więcej opinii (23)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem