Opinie o Sorra Daurada Splash
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Coś w stylu wakacji..
Justyna, 25.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiPo kilku odbytych podróżach w różne zakamarki świata, śmiało stwierdzam że tego pobytu nie zaliczę do udanych! Podróż z i do Polski, transfer do i z hotelu czy spotkanie z rezydentem odbyły się bez żadnych zastrzeżeń, praca rezydentów i samego biura Rainbow była na tip top 😊 Dużym plusem jest to iż hotel znajduje się blisko morza i pięknej plaży, przy promenadzie ze sklepami i restauracjami. Minusem jest zejście z plaży do morza, plaża żwirowa i w pewnym momencie bardzo strome zejście do morza. W pobliżu znajduje się również stacja "kolejowa" którą wybraliśmy się do Barcelony (ok. 250-300 metrów do stacji, podróż do stacji na której wysiadaliśmy w Barcelonie trwa lekko ponad 1h). Co do samego zakwaterowania, tutaj lekkie rozczarowanie. Pokój dość przyjemny, mega duże łóżka (na jednym spokojnie mieszczą się 2 osoby), dużym problemem w pokoju okazał się bardzo mocny smród (coś w stylu chloru) z kanalizacji w łazience, który dał się wyczuć od razu po wejściu do pokoju (momentami nie do wytrzymania). Pod prysznicem z kratki ściekowej zauważalny był lekko unoszący się swego rodzaju dymek, który wytwarzał ten nieprzyjemny zapach (wentylator łazienkowy, który zostawiliśmy na jedną noc żeby pozbyć się tego zapachu niestety nie poradził sobie z nim). Kwestia "restauracji" hotelowej pozostawia wiele do życzenia. Jedzenie ogólnie smaczne, jednak dzień dnia było to samo, żadnego urozmaicenia. Czas obiadu i kolacji - tutaj mnie mega zdziwiło że były powyłączane maszyny do napojów, bo jak się okazało niektórzy muszą za nie płacić i generują kolejkę. W hotelu było pełno rodzin z dziećmi, ciągle krzyki i totalny chaos, dlatego jeśli ktoś wybiera się na wyjazd, aby odpocząć w ciszy i spokoju - nie polecam tego hotelu!
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje z rodziną
MONIKA, LODZ 08.09.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąCena adekwatna do jakości.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakajki
Dariusz, Poznań 24.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiextra wypoczynek, miejscówka super wszędzie blisko .Hotel dla rodzin z dziećmi trochę chałaśliwie ale do zniesienia.Jedzonko pyszne ale powtarzające się na 7 dni ok.Basen 10.30-17:30 troszkę słabo.Ale pobyt na tak
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Geralnie ok
EWELINA, Tarnowo Podgórne 20.08.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąPobyt w połowie sierpnia 2+2. Jedzenie ok - dzieci również coś dla siebie znajdą. Blisko centrum i pociągu do Barcelony- pokój od strony morza= hałas od pociągów oraz nocne imprezy do 5-6 rano w weekendy, w tygodniu w miarę spokój. Pokoje jak i cały hotel odremontowany, chociaż bardzo niedbale - widoczne niedoróbki. W łazienkach strasznie śmierdzi kanalizą. Ciężko z komunikacją po angielsku - w recepcji tylko 1 osoba podejmowała się rozmowy.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jedna gwiazdka za dużo.
Kamil 20.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzePlaża super ,szeroka i czysta. Morze również czyste lecz bardzo duże fale i dosyć szybko robi się głęboko co może być problemem dla małych dzieci. Jedzenie bardzo słabe , śniadania najlepsze ,na obiad i kolacje podawane praktycznie to samo ,jedzenie zimne ,brak tabliczek informacyjnych przy potrawach. Przekąski to słabej jakości fast foody. W basenie hotelowym bardzo zimna woda ,wręcz lodowata, nie podgrzewana. Brak strefy do posiedzenia wieczorem na świeżym powietrzu. Słabe animacje hotelowe dla dorosłych ,dla dzieci lepsze i dużo więcej. Ogólnie hotel kwalifikuje się już do remontu ,odświeżenia. Obsługa kelnerska średnio mówiąca po angielsku i nie zbyt uprzejma. Wielki plus za kolej jeżdżącą spod hotelu do Barcelony ,bardzo polecam podróż tam na własną rękę ,bardzo łatwy dojazd i dużo taniej wychodzi niż wycieczka fakultatywna z biura.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt 06-13.09.2025
Oliwia 15.09.2025 | Tagi: 26-35 lat, w parzePobyt 06.09-13.09.2025 Zacznę od początku. Zameldowanie było w sobotę 06.09.2025r, przyjechaliśmy do hotelu około godziny 13:45 samo zameldowanie trwało dosyć długo. Kiedy się meldowaliśmy Pani zadała pytanie „od czego zaczynamy nasz pobyt od lunchu, który trwa do 14:30 czy od kolacji która jest na godzinę 19:00?”. Po krótkim zastanowieniu stwierdziliśmy, że wybierzemy kolację bo lunch niestety za moment się kończył i nie zdążylibyśmy zjeść na spokojnie. Pierwszy raz spotkałam się z takim pytaniem. - Jeśli chodzi o pokoje to są raczej małe. Myślę że było troszkę brudno. Umywalki były brudne, bardzo dużo włosów czy to w łazience czy na łóżku. Śmietnik w łazience był pełny. Ale w czasie pobytu gdy Panie posprzątały było już lepiej. - Jechaliśmy w trzy rodziny i niestety jedna z nich dostała pokój na piątym piętrze i bardzo mocno śmierdziało kanalizacją, nawet utrudniało to spanie w nocy. Na szczęście nie było pełnego obłożenia w hotelu i udało się dostać inny pokój ale myślę, że w sezonie było by kiepsko, także spędzenie wtedy wakacji w smrodzie - nic miłego, na dodatek za spore pieniądze. - Stołówka - jedzenia jest sporo, każdy znajdzie coś dla siebie. Są gorsze rzeczy i lepsze jak to zwykle bywa ale ogólnie rzecz biorąc można się najeść. Były różnego rodzaju mięsa, ryby, makarony, stanowisko gdzie można było zrobić sobie sałatkę, frytki, pizza, zawsze jedna zupa i inne przekąski. - Basen i zjeżdżalnie - wodny plac zabaw i zjeżdżalnie to duży plus, dobra zabawa dla starszych i młodszych. Problemem był bar przy basenie. Niestety jeśli chciało się napój to dostawało się podróbki raczej średniej jakości, jeśli chciało się lepszego drinka np Mojito trzeba było za niego zapłacić i nawet opaska all inclusive nie uprawniała do tego aby lepszego drinka dostać. Jedzenie przy basenie raczej cały czas te same ale smaczne : frytki, nuggetsy, owoce, lody - Bar w hotelu gdzie była lepsza kawa, napoje oraz drinki był czynny dopiero od godziny 17. Oczywiście nie wszystkie alkohole można było sobie wybrać, była lista drinków i z tego można było wybrać co się chce. - Obsługa miła - Animacje dla dzieci codziennie te same kilka piosenek nawet w tej samej kolejności ale odbywały się tylko wieczorami na pół godziny. W dzień raczej nie ma żadnych rozrywek dla dzieciaków. Dla dorosłych nie było za bardzo atrakcji. Raz był pokaz tańca, występ magika oraz quiz muzyczny, a dwa razy bingo. Myślę, że może jakaś zabawa taneczna lub muzyka na żywo to było by dobre urozmaicenie. - W całym hotelu raczej głośno. 13.09 do godziny 10:00 trzeba było wyjść z pokoju i niestety przy wymeldowaniu się Pani z recepcji zadała pytanie czy zostajemy w hotelu, powiedzieliśmy, że tak bo odbiór z hotelu mamy dopiero o 18:30, a lot 21:30. Niestety Pani powiedziała, że nasz pobyt kończył się śniadaniem oraz lunchem i musi zdjąć nam opaski all inclusive i dać inne. Gdy dostaliśmy opaski innego koloru nie mogliśmy korzystać już ze wszystkich udogodnień. Na całym terenie hotelu nie mogliśmy już korzystać z darmowego jedzenia czy picia. Gdy poszliśmy na lunch mogliśmy napić się tylko wody, reszta napojów typu cola, sprite czy sangria były już płatne. Byliśmy już na wakacjach tego typu i byliśmy gośćmi hotelu do końca, nie zdarzyło się, że ktoś zabiera opaskę i musiała bym za coś płacić. Mam nadzieję, że moja opinia komuś pomoże, starałam się to opisać bardzo rzetelnie.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel oceniam na 3
Katarzyna, ------ 31.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąMoja ocena hotelu w skali na 5 to ocena na 3 , pokoje dość małe ale wystarczające w pokoju tylko spaliśmy bądź chwilowo odpoczywaliśmy więc to nie był problem , gorzej jeśli chodzi o restaurację często trzeba czekać w kolejce aż zwolni się stolik żeby wpuścili na salę , jak już się wejdzie do okola panuje syf w około stolików , obsługa robi co może żeby to usprzątać ale trzeba swoje odczekać , kawa serwowana tylko i wyłącznie do śniadania ekspresy są wyłączane na obiad i kolację (pierwszy raz się z takim czymś spotykam ale co hotel to inne zwyczaje ) jedzenie całkiem smaczne ale raczej powtarzalne. Opcja ale inclusive napoje alkoholowe lub cola itp trzeba pobrać (żeton) z recepcji za który trzeba zapłacić kaucje 5€ i tym żetonem się „płaci „ przy barze na basenie czy w hotelu przy wymeldowaniu oddaje się żeton i oddają pieniądze , jest dla mnie to bardzo dziwna sytuacja pierwszy raz się z takim czymś spotkałam ale nie stanowiło to problemu do póki pamiętało się żeby mieć żeton przy sobie . Park wodny, basen na duży plus , dużo ratowników obsługa na wysokim poziomie , dużo leżaków . ocena na 3 +
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Slaby hotel
Bożena, Warszawa 21.06.2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel nie zasługuje na 4*, jest brudny, sprzątanie polegalo na wymianie ręczników, pościeleniu łóżka, jedzenie monotonne, brak ciast, do obiadu jeden rodzaj ciasta, przyjechalam po godz. 23, miała czekać kolacja, nie bylo nic, nawet za butelkę wody musiałam zapłacić w lobby( miałam all), pobierano kaucję 5€ za token i tylko z tym tokenem można było brać z baru picie. Plaża ok, leżak - 8€, wzdłóż promenady sklepy z samą chińszczyzną. Rezydentki w porządku.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia
Grazyna Bozena, 04.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąNiestety , bardzo się zawiodłam ,hotel 4 gwiazdkowy w Europie,powinien przedstawiać jakiś standard , pokój nie sprzątany ,ręczniki dwa dni na podłodze ,dopiero po interwencji w recepcji i u rezydentki się poprawiło , pościel nie zmieniana , ogólnie brudno , w hotelu kolonie i obozy więc wszędzie szum ,krzyki ,pełen basen ,toalety zanieczyszczone ,na baseny wchodzą również osoby z zewnątrz więc w weekendy tragedia ,jedzenie średnie ,obsługa miła ....niestety nie wrócę do tego hotelu 😔
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Costa Brava - Malgrat de Mar
Marcin 14.06.2026 | Termin pobytu: czerwiec 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąNasz pobyt w hotelu Sorra Daurada Splash oceniam na 3.5/6. Hotel ma zarówno swoje mocne strony, jak i kilka istotnych niedociągnięć, które wpływają na ogólne wrażenia z wakacji. Na plus zdecydowanie zasługuje lokalizacja – hotel znajduje się przy promenadzie, a plaża jest tuż obok, co stanowi duże udogodnienie. Niedaleko hotelu jest również stacja kolejowa, którą bez problemu można dostać się m. in. do Barcelony czy Girony. Dodatkowym atutem jest park wodny i strefa basenowa, które szczególnie przypadną do gustu rodzinom z dziećmi. Baseny są dobrze nadzorowane przez licznych ratowników, a dostępność leżaków jest zadowalająca. Pokoje są raczej niewielkie, ale wystarczające dla osób, które spędzają w nich głównie noce. Czystość naszych pokoi niestniey nie była zadowalająca. Kurz i brud widać nie tylko w trudno dostępnych miejscach. Meble: 1 biurko, 1 spora szafa przesuwna i 2 stoliki nocne - bardzo zużyte, wręcz poniszczone. Minusem bywał również bardzo nieprzyjemny zapach dochodzący z kanalizacji oraz działająca, ale zabrudzona klimatyzacja. Izolacja akustyczna też jest słaba - gości którzy nie przestrzegają ciszy nocnej rownież bardzo mocno słychać w pokojach. Jeśli chodzi o wyżywienie, jedzenie było smaczne i momentami dobre, choć bardzo powtarzalne. Największym problemem okazała się organizacja restauracji – w godzinach szczytu często trzeba było szukać wolnego stolika, a wokół części z nich panował bałagan, choć obsługa starała się na bieżąco sprzątać. W restauracji i przy barze bywało także bardzo głośno, szczególnie ze względu na dużą liczbę rodzin z dziećmi oraz odbywające się animacje. Pewne zdziwienie (ale moim zadnie na plus) może budzić system wydawania napojów w formule All Inclusive. Do odbioru napojów wymagany jest specjalny żeton, za który pobierana jest zwrotna kaucja. Rozwiązanie jest nietypowe, ale nie stanowi większego problemu, jeśli pamięta się o noszeniu żetonu przy sobie. Kawa z ekspresu niestety nie dobra coś w rodzaju zalewanego wrzątkiem proszku. Animacje hotelowe prezentują przeciętny nawet słaby poziom (miniklub dla dzieci to wieczorny, pół godzinny, powtarzający się taniec z animatorami). Najgorsze według mnie jednak to liczne, płatne maszyny do gier i zabaw. Niektóre występy, takie jak pokaz akrobatki, magik czy zabawa z DJ-em mogą się podobać. Wystrój hotelu jest prosty i raczej skromny. Recepacja i lobby w nowoczesny, jasnym stylu. Podsumowując, Sorra Daurada Splash to hotel o bardzo dobrej lokalizacji i atrakcyjnej infrastrukturze basenowej, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Jednocześnie należy liczyć się z przeciętnymi pokojami, hałasem, problemami organizacyjnymi w restauracji oraz kilkoma nietypowymi rozwiązaniami w formule All Inclusive. Dla osób nastawionych głównie na wypoczynek przy basenie i plaży może być to przyzwoity wybór, jednak standard hotelu nie spełni oczekiwań bardziej wymagających gości.