Opinie o Sorra Daurada Splash

Kategoria lokalna: 4

4.8/6
(141 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
5.2
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
4.9
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    3+

    Wojciech, Wrocław 03.10.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2018 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Odbyliśmy podróż w połowie września z 3 - letnim synkiem. W szkolnej skali 6-stopniowej, pobyt oceniam na 3+. Sam hotel oceniam na 2. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do biura Rainbow. Przylot z i do Polski, transfer, spotkanie z rezydentem odbyły się punktualnie. Hotel jest położony blisko morza i pięknej plaży, przy promenadzie ze sklepami i restauracjami. Jest również niedaleko do stacji kolejki którą można dojechać do Barcelony (ok. 300 metrów do stacji, podróż do Barcelony trwa ok. 1h). Pokój wyremontowany, dość przyjemny, choć dużym problemem w tym hotelu jest smród z kanalizacji, który mocno czuć w łazience (momentami nie do wytrzymania). Ten sam smród bywa wyczuwalny w niektórych miejscach w otoczeniu hotelu np. przy wyjściu na plażę. Za największy plus tego hotelu uważam park wodny dla dzieci z licznymi wodnymi atrakcjami jak np. statek piracki i róźne wodne zjeżdżalnie. Przy parku wodnym snack bar z przekąskami. Do plusów zaliczyłbym również smaczne, świeże i dobrej jakości jedzenie w hotelowej restauracji oraz wspomnianą powyżej lokalizację. Największym minusem hotelu w mojej ocenie jest poziom obsługi hotelowej, która wygląda na nadąsaną, obrażoną, niezainteresowaną gośćmi hotelowymi, momentami wręcz wrogo nastawioną do nich. Przez cały tygodniowy pobyt, począwszy od rejestracji, poprzez tereny hotelowe, bar, restaurację, tereny przy basenach, nikt z obsługi (recepcjoniści, barmani, pracownicy restauracji, serwis sprzątający, ratownicy) , ani razu nie wykazali jakiegokolwiek uprzejmego/miłego gestu w naszą stronę. Nikt nas ani razu nie przywitał, pożegnał, nie zapytał o cokolwiek, czy choćby uśmiechnął do Nas. Powyższe spowodowało, że czuliśmy się w tym hotelu jak intruzi. W szczególności na terenie restauracji, w której nie ma kelnerów, a jedynie jakieś osoby ubrane na czarno, które sprzątają stoliki oraz starszy Pan ubrany również na czarno, który spaceruje po całej restauracji i złowrogo spogląda na gości - podejrzewam, że kierownik restauracji, ale pewności nie mam - nigdy się nie przywitał, nie porozmiawał, nie powidział choćby słowa. Nie można liczyć na przygotowany stolik ze sztućcami, serwetkami, szklankami - powyższe trzeba odszukać gdzieś na terenie sali i samemu sobie przynieść - nie ma oznaczonego miejsca ze sztućami czy szklankami. Może trzeba jeść dłońmi ? Wspomniane osoby ubrane na czarno, które sprzątają stoliki (nie Kelnerzy) niemile nastawieni. Nie odpowiadają na zadawane pytania, prosząc o pomoc nie pomagają, właściwie tylko sprzątają stoliki o sprawiają wrażenie jakby czekali, aż ludzie zjedzą i już sobie pójdą, podobnie jak wspomniany kierownik sali, który w powyższym zakresie jest liderem. Od 15 lat podróżujemy po świecei. Byliśmy w różnych hotelach - 3,4, 5 gwiazdkowych. Chciałbym sczerze podkreślić, że jeszce nigdy nie czułem się w żadnym hotelu tak żle za sprawą obsługi hotelowej jak w tym hotelu. Poza tym problemem hotelu jest czystość. Ani razu nie widziałem, aby podłogi na terenie hotelu były myte lub zamiatane przez kogokolwiek. Podobnie w pokoju - podłoga brudna i klejąca. Serwis sprzątający wymieniał ręczniki, choć nie każdego dnia, zaścielał łóżko (czasami tylko częściowo, niedokładnie. Sanitaria, podłoga nie były myte ani razu przez cały pobyt. Hotel z zewnątrz wygląda odpychająco. Elewacja brudna, teren wokół hotelu brudny i niesprzątany. Pokój zabaw dla dzieci wygląda, jakby przetoczyło się przez tornado (za każdym razem porozrzucane zabawki, brudne stoliki, brak pracownika). Hotel ma 4 * , ale nie wiem za co. W mojej ocenie 2 *.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    wakacje

    Stanisław 07.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Moim zdaniem hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki. Pokoje małe i brudne, niby sprzątane codziennie ale niestety niedokładnie. Niesamowity smród z kanalizacji w łazience , tego poprostu sie nie da opisac. Jedzenie dobre ale powtarzalne i monotonne. Irytująca Pani pilnującą stołówki pomimo opasek all inclusive sprawdza i patrzy w talerz czy aby nie musisz zaplacic za obiad lub inny posiłek. Bar przy basenie porażka, jedzenie słabe i słaba obsługa. Baseny dla dzieci fajne ale mało parasoli aby się schować przed słońcem. Totalna masówka hotel nastawiony na ilość nie jakość.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Niezły dla dzieci, przeciętny dla reszty

    Edyta 26.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Byliśmy 8 dni. Pokój raczej z tych średnich. Na pierwszy rzut oka czysto, po głębszym sprawdzeniu w zakamarkach pełno kurzu. Bywały momenty, że bardzo śmierdziało z kanalizacji. Klimatyzacja bardzo zabrudzona przez to mało wydajna. Jedzenie zróżnicowane i nawet momentami bardzo dobre. Na basenach i w restauracji głośno, głównie przez dzieci. Wystrój całego hotelu bardzo skromny. Animacje raczej średnie, choć pokaz magika mógł się podobać. Rezydenci niezorientowani jeżeli chodzi o wyżywienie ostatniego dnia. Na spotkaniu ogłosili, że po godzinie 10.00 ostatniego dnia hotel do picia udostępnia bezpłatnie tylko wodę, pomimo posiadania opcji all inclusive, co jest raczej niespotykane w innych hotelach i biurach. W rzeczywistości nie wszystkim zabrano opaski. Znaczy to zapewne tyle, że biuro nie zapłaciło hotelowi za all inclusive za pełny pobyt swoich gości. Wieczór hiszpański, oferowany w ramach wycieczek fakultatywnych, słaby: obsługa na miejscu jak na taśmie produkcyjnej, jedzenie przeciętne, występy średnie, nie wart swojej ceny. Natomiast wycieczka do Rupit i Besalu godna polecenia, opieka rezydenta bez zastrzeżeń.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Sorra Daurada Splash

    Olga 11.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Dobra lokalizacja, dobre jedzenie, obsługa OK. Niestety standard pokoi i czystość kiepska. Zimna woda we wszystkich basenach

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Jerzy

    Jerzy, Gizycko 30.07.2022 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodziną

    Przebywanie w hotelu z pokojem, ktory nie spelnial warunków do normalnego funkcjonowania było dużym wyzwaniem. Przestrzegam do wyjazdu do tego hotelu w lipcu i sierpniu. Wejście do strefy basenów możliwe tylko od godziny 10 do 19.00 .LIczba dzieci w czasie posilków na granicy bezpieczeństwa pod każdym względem. Nadmieniam , że przebywaliśmy z dwójka dzięci .

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Bardzo fajny hotel dla osób nie wymagających czystości

    Dorota, Warszawa 03.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel ma bardzo dobre zaplecze basenowe. Byliśmy z dwójką młodszych dzieci (2 i 4) - basen był idelany dla nich, my niestety nie mieliśmy gdzie popływać. Miejscowość zaspokajała nasze potrzeby spacerowe, a lokalizacja hotelu jest idealna. Niestety spory niedosyt mamy plażowania - piasek żwirkowy i bardzo strome zejście do morza, do tego fale - dla maluchów bardzo niebezpieczne. Jedzenie zróżnicowne ale większość bardzo słona, zupy nie dało się jeść - przez tydzień były dwie na zmianę. Dzieci przez tydzień trwały na spagetti z sosem pomidowoym. Nad basenem jedyną zdrową przekąską był ananas na zmianę z arbuzem - reszta to fast food. Drinki i soki tak słodkie, że aż nie do wypicia. Pokój i łazienka odnowione, łóżka bardzo wygodne, i idealna konfiguracja łóżek dla rodziny 2+2. No ale czystośc - pozostawia wiele do życzenia - mimo że pokój sprzątany codziennie to - podłoga odkurzacza ani mopa nie widziała - pod łóżkiem jeden wielki śmietnik (niestety da się wejść, co czyniły moje dzieci), podłoga w łazience odrażająca, brzydziłam się stanąc boso. W jadalni - podłoga brudna, talerze w większości niedomyte, sztućce często też a szklanki to aż śmierdziały, więc większość korzystała z kubków plastikowych - kubki plastikow zużywane tonami :(. A ostatniego dnia odwiedził łazienkę szybko biegający robak - wolę nie wiedzieć co to jest.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Złe wrażenia

    Katarzyna, Inowrocław 16.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel nie powinien posiadać 4 gwiazdek.W toaletach smród z kanalizacji cofający do wyjścia .Personel w barach nie potrafi wykonać podstawowych drinków, podział drinków gorszych dla all inclusive lepsze drinki płatne.Pierwszy raz spotkaliśmy się z czymś takim.Brak animacji oraz miejsca gdzie można by było wieczorem Ogólnie nigdy więcej nie wrócimy do tego hotelu.Cena nie adekwatna do warunków.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wakacje 2+2

    Paulina 01.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Zacznę od plusów : fajny aquapark, atrakcje dla dzieci, blisko do plaży, świeże owoce do każdego dania . Minusy : sprzątanie to porażka, to jedynie wymiana ręczników i dostawa papieru toaletowego raz na trzy dni (papieru mam na myśli jedną rolkę i to po kilkukrotnym przypomnieniu się na recepcji). Jedzenie mocno średnie, jedno danie z owocami morza ,, ryby i mięso bez smaku , reszta fast food. Trafiliśmy na last minute, na pewno nie zapłaciłabym za pobyt tam pełnej kwoty.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    OPIS I OPINIA O HOTELU

    ATANER 20.05.2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    HOTEL NIE SPELNIL MOICH OCZEKIWAN.POBYT PRZED SEZONEM OKAZAL SIE PORAZKA ZE WZGLEDU NA DUZA ILOSC DZIECI KTORYCH MIALO NIE BYC AZ TYLE.ANIMACJE BYLY WYLACZNIE DLA DZIECI.POSILKI BYLY BARDZO DOBRE I NIC POZA TYM.CALE OTOCZENIE HOTELU MALO ATRAKCYJNE JEDYNIE BLISKOSC PROMENADY I DOSKONALEGO DOJAZDU DO BARCELONY NIC WIECEJ NA PLUS W SAMYM HOTELU.OBSLUGA NIEZBYT MILA BARY TYLKO JEDEN.BRUDNO PRZY BASENACH WYLACZNIE DLA DZIECI DOROSLY NIE MA SZANS BY POPLYWAC.A W OSTATNI ( NASZCZESCIE) DZIEN ZEBY DOSTAC NAPOJ JAKI KOLWIEK NAPOJ TRZEBA BYLO WYKUPIC ZA 5 EURO RZETON W RECEPCJI ZEBY DOSTAC KUBEK.BAR PRZY BASENIE OTWORZYLI A BAR W LOBBY ZAMKNIETY DO 18G.JEDNA WIELKA PORAZKA .NIE POLECAM TEGO HOTELU DLA PAR I STARSZYCH OSOB.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    rodzina z dziećmi

    Monika, Płock 27.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Super wakacje ale to nie zasługa hotelu. Byliśmy z dwójką małych dzieci i ten hotel pasował nam idealnie! położenie hotelu blisko plaży, dzieciaki zadowolone z basenu oraz wodnych zjeżdżalni i atrakcji , a my na zmianę staliśmy wszędzie w naprawdę dużych kolejkach do baru, po jedzenie, po picie do recepcji wszędzie. Jedzenie dobre, ale ciężko było znaleźć wolny stolik żeby usiąść i zjeść. Pokoje dość duże minus to czystość - pozostawia wiele do życzenia - podłoga w pokoju w ciągu tygodnia zamieciona może 2 razy i smród z kanalizacji i przeciekająca klimatyzacja. Bliskość Barcelony i możliwy dojazd pociągiem wzdłuż wybrzeża. Hotel położony przy promenadzie sklepiki, mały market spożywczy wszystko na wyciągnięcie ręki.