Opinie o Sorra Daurada Splash
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzinne wakacje
Agnieszka, Gliwice 06.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWspaniały hotel, przepyszne jedzenie oraz fantastyczne baseny ze zjeżdżalniami. Nie było się do czego przyczepić. Bardzo czyste, codzienne sprzątane pokoje, bardzo duży wybór posiłków. Na obiad i kolację zawsze były do wyboru m.in. ryby i owoce morza, na śniadanie świeżo wyciskane soki z pomarańczy. Dużo leżaków przy basenie, zawsze jakieś były wolne, także można było przyjść o każdej porze dnia. Polecamy każdemu!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje odpoczynek
MICHAŁ, Radom 05.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąByło bardzo fajnie hotel super.Przy hotelu dużo sklepów barów, blisko morze plaza piękna choć w naszym terminie nie było pogody to i tak się nie nudziliśmy i było fantastycznie .☺️
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Godny Polecenia
Marta Elżbieta, Rembelszczyzna 10.07.2018 | Termin pobytu: czerwiec 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel położony w bardzo dobrym miejscu. Do pięknej plaży ok 100 m. Obok hotelu jezdzi pociag, co w sumie można uznac za plus gdyż podróż do Barcelony kosztuje w obie strony 10 euro dla 2 dorosłych osób. Dzieci do lat 4 jeżdżą gratis.Polecam udać się do Barcelony pociągiem- R1. Podroz zajmuje ok 1 h. Jak okno jest zamkniete to pociągu w pokoju nie słychac W hotelu super aqua park idealny dla małych dzieci. Dla większych dzieci są zjeżdzalnie i animatorzy. W hotelu pracują dwie animatorki z Polski, zatem dla dzieci na pewno będzie to udogodnieniem. Jedzenie dobre- odpowiednie do ilości gwiazdek. Kawa w barze super. Jedzenie serwowane w ciagu dnia przy basenie to kanapki, frytki, hotdogi i hamburgery. Ogólnie polecam.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek
Szymon, Katowice 03.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: do 25 lat, w parzeHotel godny polecenia szczególnie rodzinom z dziećmi ze względu na sporo atrakcji dla dzieci w tym świetne baseny. Jednak mało atrakcji skierowanych dla dorosłych. Pokoje czyste, duże łózka. Miasteczko malownicze, wydaje się być mniej oblegane turystycznie od innych miast położonych nad morzem w Hiszpanii, przez co sprawia poczucie lepszej styczności z kulturą i życiem codziennym mieszkańców. Plaża przy hotelu jest czysta, duża i mniej oblegana, z możliwością wynajęcia leżaków i parasoli.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dużo atrakcji!
Jolanta, KNURÓW 06.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel bardzo duży., nasz pokój też był duży i to na plus. Ręczniki i sprzątanie na życzenie codziennie. Jedzenie urozmaicone, nie było tłoku na jadalni. Dużo atrakcji dla dzieci więc w hotelu dużo rodzin. Wieczorem różne animacje dla małych i dużych. Hotel przy deptaku więc wszędzie blisko. : plaża, sklepy, pociąg który często kursuje i można zwiedzić całe wybrzeże aż do Barcelony.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Deszczowa Hiszpania
Małgorzata, Piaseczno 14.05.2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel bardzo dobry. Jedzenie zróżnicowane i bardzo dużo. Pokój dość wygodny z dwoma ogromnymi łóżkami. Jedyne czego brakowało to pogoda - padało 3 dni i było zimno - ale na to wpływu nie mamy.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetna baza wypadowa
Marta, Łódź 24.06.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel na bardzo przyzwoitym poziomie. Pokoje maleńkie oferta nie kłamie, ale jest czysto i łóżka są wygodne. Jedzenie ok, uważam, że zawsze uda się coś wybrać. Obsługa hotelowa na bardzo wysokim poziomie. Są pomocni i dbają o porządek. Baseny świetne, obsługa dba o bezpieczeństwo i czystość, jest wyznaczone miejsce do jedzenia przekąsek. Dzięki temu można przyjemnie spędzić czas. Zawsze znajdzie się wolny leżak. Z minusów to alkohol, który jest niewyczuwalny. Animacje również bardzo słabe niestety. Fajny pomysł z ogromnym lwem i dinozaurem, ale za minutę przejażdżki trzeba zapłacić 4euro. Plaża i morze super, blisko dużo sklepów i stacja kolejowa, gdzie można bardzo sprawnie podróżować, np. w ok. 1h drogi można dojechać do Barcelony. Rezydenci z biura Rainbow bardzo komunikatywni, sympatyczni i pomocni. W porównaniu z innymi biurami uważam, że lubią to co robią. Świetna baza wypadowa. Na tydzień pobytu zabrakło czasu na wszystkie atrakcje. W recepcji pracuje nasza rodaczka, ale akurat my zorientowaliśmy się dopiero przy wymeldowaniu :) Ogólnie z czystym sumieniem polecam hotel. Mogłabym tam wrócić :)
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Gorąco polecam !!
Karolina 11.10.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2019 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel położony w przepięknym miejscu, przy odrobinie szczęścia piękny widok na morze, do którego jest rzut beretem (na drugą stronę ulicy). Hotel zadbany, co prawda z podłogi jeść bym się bała ale jest schludnie :) Co dzień lub co drugi dzień sprzątane w pokoju, wymieniane ręczniki, czasami zalatywało z kanalizacji ale nie bylo to uciążliwe. Jedzenie do wyboru, do koloru, bardzo smacznie. Jedynie czego mi brakowało to warzyw na śniadanie (na pozostałych posiłkach były) i kawy/herbaty/soków na obiedzie i kolajci (były tylko na śniadanie), ale wino/piwo do obiadu i kolacji. Jeśli chodzi o baseny to każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek. Super miejsce dla rodzin z dziećmi.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cała rodzina na wakacjach
Irena, Rąty 22.07.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel bardzo dobry dla rodzin z dziećmi, pokoje duże i czyste, personel bardzo miły i pomocny, jedzenie wyśmienite i bardzo urozmaicone. Wycieczki dobrze przygotowane pani przewodnik bardzo profesjonalna. Polecam wszystkim ten hotel, plaża nad morzem dość blisko.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje 2023
Kamila, Słupsk 16.05.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąbardzo fajny hotel położenie super . jedzenie zróżnicowane i tematycznie w tygodniu. bardzo blisko do kolejki którą można pojechać do Barcelony