Opinie o Sorra Daurada Splash

Kategoria lokalna: 4

4.8/6
(141 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
5.2
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
4.9
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Fajne wakacje

    Beata, Mirów 15.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Polecem hotel super pod względem atrakcji dla dzieci jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie obsługa hololowa ok fajna okolica blisko do plaży świetne miejsce

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Udany wypoczynek

    Barbara, 09.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Świetna lokalizacja, smaczne jedzenie, miła obsługa. Pokój czysty, codziennie sprzątany, ale łazienka wymaga odświeżenia. Baseny dla dzieci fajne, ale dorośli nie znajdą dla siebie miejsca. Bardzo dużo rodzin z małymi dziećmi, więc jeśli ktoś liczy na ciszę i spokój, to rozczaruje się.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Pobyt w Sorra Daurada Splash

    Halina, Łódź 23.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Jestem zadowolona z pobytu w tym hotelu,poza jednym mankamentem. Było bardzo dużo dzieci i trochę głośno, mogliśmy się tego spodziewać bo były 3 baseny w tym 1 że zjeżdżalniami. Reszta na plus, czysto w pokoju i łazience, jedzenie smaczne i duży wybór. Panie w recepcji bardzo miłe, ponieważ wyjeżdżaliśmy na wycieczki załatwiały pakiety z jedzeniem. Rezydentki to super dziewczyny. Bardzo blisko hotelu było przejście na plażę.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sorra ładnie ale głośno

    Grzegorz 05.05.2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel położony przy promenadzie plaża za nią.Pokoje czyste ale zdarzało się że były czuć przykry zapach z kanalizacji.Co do jedzenia smaczne ale głośno na restauracji i barze który jest obok miejsca animacji

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Hotel Sorra Daurada Splash

    Katarzyna, 21.07.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel ok, pokój nie za duży dla rodziny z dzieckiem 11 letnim z 2 dużymi łóżkami, czystość na 4. Jedzenia dużo, dla mnie osobiście brakowało owoców morza, ale jest w czym wybierać. Drinki bardzo słodkie, do wyboru jeszcze piwo. Super zjeżdżalnie, ogólnie hotel dla rodzin z dziećmi również z tymi najmłodszymi.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    13

    polecam!

    Beata 19.06.2018 | Termin pobytu: czerwiec 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    super wakacje ;) byliśmy z dwójką małych dzieci i ten hotel pasował nam idealnie! położenie hotelu jak dla mnie takie w sam raz... nie przy samej plaży, ale spacerkiem naprawdę w sekundę idzie tam dotrzeć ;) plaża piękna szeroka i czysta, dzieciaki zadowolone z basenu, animacji; jedzenie bardzo dobre, obsługa super (mało kiedy spotykałam w hotelu tak miłą całą obsługę), pokoje wyremontowane, dość duże. dla mnie jedyny mały minus to czystość - pozostawia wiele do życzenia (sprzątaczki w hotelu mają tragiczne podejście do swojej pracy... - podłoga w pokoju w ciągu tygodnia zamieciona może 2 razy, czasem się zdażyło, że w czasie sprzątania jedynie wyniosły śmieci (choć i o tym czasem zapomniały)), jednak absolutnie nie przyćmiło nam to uroku urlopu ;) to był naprawdę fajny czas!

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Sorra Daurada Splash

    Olga 28.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Ogólnie opinia pozytywna, super basen dla dzieci, blisko plaża, jedzenie rożnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    POLECAM

    Sylwia 09.07.2018 | Termin pobytu: lipiec 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel polecamy :) Duże wygodne łóżka, pokój był sprzątany codziennie, za każdym razem wymiana ręczników. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór sałatek, deserów, owoców, pyszne ryby. Nie było problemu z leżakami basen był otwierany po śniadaniu o 10:00 i nikt sobie nie rezerwował leżaków co często ma miejsce w hotelach, zreszta była ich wystarczajaca ilość. Dla małych dzieci basen z wszelkimi atrakcjami wodnymi dla straszych i doorsłych 4 zjeżdzalnie. Hotel położony blisko plaży, która jest szeroka. Jedyny minus to zapach stęchlizny w łazience.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Asia

    JOANNA, RZENISZÓW-ŁAZY 17.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Polecam, miejsce bardzo ładne, jedzenie mogłoby być lepsze ale nie było źle. Super baseny i atrakcje dla dzieci.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Polecam

    Konrad, Bialystok 24.09.2018 | Termin pobytu: sierpień 2018 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel położony w niewielkiej, ale klimatycznej miejscowości, Malgrat. Dużo atrakcji w okolicy zarówno dla dorosłych (restauracje, bary, sklepy z pamiątkami) jak i dla dzieci (place zabaw itp.). Przez Malgrat przejeżdża kolej, którą prowadzi wzdłuż wybrzeża m.in. do Barcelony. Plaża około 100 m od hotelu, bardzo szeroka, miejsca dużo nie trzeba brać parawanów ;) ale niestety piaskowo żwirowa i dosyć szybko po wejściu do morza robi się głęboko - dla dzieci minus. Za to woda krystalicznie czysta. Sam hotel OK, 4* jak na polski standard może trochę naciągane... Mieliśmy pokój standard, był duży z 2 podwójnymi łóżkami, codziennie sprzatany. Jedzenie bardzo dobre i zróżnicowane (owoce morza, tapas i regionalne produkty i potrawy), kuchnia to bardzo mocny punkt hotelu. Za to drinki i kawa bez komentarza, poza piwem i sangria, te były Ok. Super baseny, zjeżdżalnie, zabawki dla dzieci, dużo lezakow. Całkiem sporo animacji w ciągu dnia dzieciom i dorosłym, wieczorem mini disco plus występy. Animatorzy bardzo pozytywni. Ogólnie dobrze zorganizowany obiekt, zawsze były wolne leżaki przy basenach, restauracja sprawnie obslugiwala gości. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Z Rainbow pierwszy raz, pewnie nie ostatni - starali się, żeby wszystko było na wysokim poziomie. Dziękujemy:)